University of Strathclyde Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Strathclyde Business School (SBS) má dlouhou a hrdou historii bytí inovativní obchodní škola - a součástí přední technologické univerzitě - s "užitečného učení" v jeho srdci. SBS byl jmenován Business School roku v ocenění Times Higher Education 2016 vyhlášených v listopadu. Toto ocenění bylo založeno na uznání inovativní a podnikatelské postoje Vysoká škola podnikání a jeho celkové "vynikající" výkon.

Strathclyde je trojnásobný akreditované obchodní škole: jeden z pouhých 77 na světě a první obchodní škola ve Skotsku být trojnásobný akreditované, držící akreditaci od mezinárodních organizací, AMBA, AACSB a EQUIS. Kromě trojitého akreditaci. Je to také první v Evropě fakulta mohla být udělena licence k provozování program MBA ve Spojených arabských emirátech.

které jsou předmětem oddělení školy a specializované jednotky spolupracují na zajištění dynamického, plně zaoblené a pestrý program odborných a cross-disciplinární postgraduální kurzy.

vlajková loď MBA program školy je k dispozici mimo Velkou Británii od roku 1988, s tisíci účastníků kurzů MBA teď absolvoval a mnoho dalších v současné době studuje ve své vlastní zemi. Program má mnoho studijních cest, ale my jsme zdůraznit náš přístup "jedno MBA". Executive MBA studiu prostřednictvím jednoho z našich mezinárodních center je přesně stejný program, jako byste studovat v Glasgow, a akademici, kteří dodávají základní prvky programu ve vaší zemi také dodat MBA v Glasgow.

Formát Program je určen zejména pro zaneprázdněné manažery, kteří potřebují spojit kariéru a rodinné závazky s požadavky studium MBA. Flexibilita na částečný úvazek přístupu umožňuje účastníkům absolvovat během dvou let. Nicméně, studie mohou být rozloženy do delšího období, pokud je to nutné, maximálně na šest let.

Strathclyde Executive MBA je nabízen na částečný úvazek prostřednictvím našich mezinárodních center v:

Bahrain Dubaj a Abu Dhabi Řecko Malajsie Omán Singapore

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kombinované MBA » Vidět EMBA » Vidět MBA » Vidět Postgraduate Certificates » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA - Mezinárodní Trase

Online & Campus forma Kombinované 24 měsíců August 2018 Řecko Athény Singapur Singapore Švýcarsko Curych Bahrajn Manama Malajsie Petaling Jaya Kuala Lumpur Omán Muscat Ruwi Spojené arabské emiráty Dubaj Abu Dhabi + 15 více

Strathclyde Business School (SBS) má dlouhou a hrdou historii bytí inovativní obchodní škola - a součástí přední technologické univerzitě - s "užitečného učení" v jeho srdci. SBS byl jmenován Business School roku v ocenění Times Higher Education 2016 vyhlášených v listopadu. Toto ocenění bylo založeno na uznání inovativní a podnikatelské postoje Vysoká škola podnikání a jeho celkové "vynikající" výkon. [+]

Strathclyde MBA je k dispozici mimo Velkou Británii od roku 1988, s tisíci účastníků kurzů MBA teď absolvoval a mnoho dalších v současné době studuje ve své vlastní zemi.

Strathclyde MBA má mnoho studijních cest, ale klademe důraz náš přístup "jedna MBA". Executive MBA studiu prostřednictvím jednoho z našich mezinárodních center je přesně stejný program, jako byste studovat v Glasgow, a akademici, kteří dodávají základní prvky programu ve vaší zemi také dodat MBA v Glasgow.

Formát Program je určen zejména pro zaneprázdněné manažery, kteří potřebují spojit kariéru a rodinné závazky s požadavky studium MBA. Flexibilita na částečný úvazek přístupu umožňuje účastníkům absolvovat během dvou let. Nicméně, studie mohou být rozloženy do delšího období, pokud je to nutné, maximálně na šest let.... [-]


Kombinované MBA

Master Of Business Administration, Flexibilní Učení

Online & Campus forma Kombinované 3 - 6 let October 2018 Spojené království Glasgow

Víme, že ne každý může, nebo dokonce chce studovat na plný úvazek, nebo prostřednictvím večerních kurzů. To je důvod, proč náš flexibilní učení cesta vám umožní měnit tempo a pořadí studia, aby vyhovoval vašim osobní situaci. Tato trasa spojuje to nejlepší z plný úvazek, na částečný úvazek a otevřené studii učení. [+]

Proč tento kurz?

Víme, že ne každý může, nebo dokonce chce studovat na plný úvazek, nebo prostřednictvím večerních kurzů.

To je důvod, proč náš flexibilní učení cesta vám umožní měnit tempo a pořadí studia, aby vyhovoval vašim osobní situaci. Tato trasa spojuje to nejlepší z plný úvazek, na částečný úvazek a otevřené studii učení.

Budete provádět většinu svých studií mimo areál, s povinnou účastí na pouze jeden nebo dva víkendové škol za rok.

Začnete na otevřené učení základě s možností doplnění své studium prostřednictvím volitelného face-to-face tříd v Glasgow.

Tato metoda studie je ideální, pokud si ceníte face-to-face kontaktu s lektory, hostujících odborníků a ostatními studenty, ale nemohou navštěvovat stanovené týdenní kurzy.... [-]


Master Of Business Administration, Na částečný úvazek Glasgow

Campus forma Kombinované 3 let September 2018 Spojené království Glasgow

Naše part-time MBA (večerní studium) vám nabízí možnost získat váženým a dobře zavedenou správu kvalifikaci způsobem, který je nejvhodnější pro vaše profesní a osobní situaci. [+]

Proč tento kurz?

Víme, že závazky jsou pracovní manažerem znamená, že budete potřebovat program, který obepíná vaší kariéry.

Naše part-time MBA (večerní studium) vám nabízí možnost získat váženým a dobře zavedenou správu kvalifikaci způsobem, který je nejvhodnější pro vaše profesní a osobní situaci.

Výhody na částečný úvazek kurz

Chcete-li vaše tříd a skupin, budete přinést problémy se vypořádat s na den-to-day spolu s důkladnou znalost současné praxe ve vašem oboru.

Tento dynamický přináší velkou hodnotu pro vás i vašeho zaměstnavatele, nových možností a způsobů práce se otevřely jak na organizační a osobní úrovni.... [-]


MBA

MBA with a specialism in Leadership Studies

Campus forma Denní studium Kombinované 24 - 36 měsíců August 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Naším cílem je vyvinout režiséry a high-potenciální manažery do vynikajících lídrů ve svých vlastních specialista oborů podnikání. Program je cenný pro ty, kteří v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru. [+]

Proč tento kurz?

MBA s specializaci ve vedení studia byl vyvinut Strathclyde Business School (SBS) a svěřeneckého Foundation Leadership (LTF).

Rádi bychom vás vybízíme k návštěvě školy nebo střediska se ucházíte se a klást tolik otázek, jak je potřeba ujasnit si své rozhodnutí.

Kvalifikace a zkušenosti

Pokud jste studoval pro bakalářský titul na instituci, non-britské budeme potřebovat kopii vašeho studia přepisu. Bude rovněž považovat za odbornou kvalifikaci. být alespoň 28 let věku. mít minimálně tři roky na plný úvazek postgraduální zkušenosti, kde je řízení lidí a zdrojů hrál významnou roli.

[-]

Strathclyde Mba

Campus forma Denní studium 12 - 36 měsíců August 2018 Spojené království Glasgow

Strathclyde MBA má zkušené manažery z různých prostředí, a vybavuje je know-how, dovednosti a strategické orientace na udržení a rozsahu podnikání v dnešní globální podniky. [+]

Strathclyde MBA

Rozvoj ambiciózní manažery do podnikatelských, strategických obchodních lídrů.

Strathclyde MBA má zkušené manažery z různých prostředí, a vybavuje je know-how, dovednosti a strategické orientace na udržení a rozsahu podnikání v dnešní globální podniky.

Co je to Strathclyde MBA?

Strathclyde MBA není jen obchodní program, to je stimulující, náročné, život-měnící zkušenost, která vám bude ptát, re-myslet a přehodnotit, jak dělat obchod.

Strathclyde MBA je vysoce zkušenostní a založené na spolupráci při učení. Studenti se podělili o své rozmanité pracovní zkušenosti, znalosti, pochopení a dovednosti.... [-]


Contact
Adresa destinace
University of Strathclyde Business School
199 Cathedral Street

Glasgow, Skotsko, G4 0QU GB