University of Westminster, Westminster Business School

Úvod

Read the Official Description

The University of Westminster byl založen jako první britské polytechniky v roce 1838. Od té doby se vyvinula do vysoké školy, který kombinuje oba metropolitní a kosmopolitní rozměry, a který je těsně spjat v podnikání, profesní a akademického života v Londýně, stejně jako v zámoří.

Univerzita byla vždy, a pokračuje být, nápaditý při uznávání nových potřeb a vypracování vhodných nabídky pro jeho mnoho cílových trzích. Univerzita má také silný a historický závazek k podpoře rovnosti a objímat rozmanitost. Jako místo pro práci nebo ke studiu, snažíme se posílit naši reputaci jako uvítací a inkluzivní organizace.

Vidění

Zkušenosti nabízíme

Pulzující studijní prostředí - podpořit inovace a tvořivost, informoval praxí, inspirovaný výzkumu, se zaměřením na globálně příslušných oblastech, ve kterých vynikají.

Rozdíl děláme

Budujeme novou generaci vysoce použitelných globálních občanů utvářet budoucnost.

Naše mezinárodní pověst

Jako globální vysoké školy nacházející se v některém světovém městě, jsme domovem pro více než 5000 studentů a 500 zaměstnanců ze zahraničí.

Westminster má pověst pro vynikající výsledky ve profesionálně příslušném výuce a učení a pro vysoce kvalitní výzkum. Nabízí více než 300 studijní obory, klademe zvláštní důraz na poskytování mezinárodních příležitostí pro Westminster studenty, aby se zajistilo, že vytvářejí prostředí, kde si studenti mohou rozvíjet schopnosti, dovednosti a znalosti požadované globální ekonomiky.

Jsme hrdí na naši dlouhou historii globálních vztazích a mají partnerství po celém světě - spojení se neustále snažíme o posílení a prohloubení.

Náš přední světový výzkum, produkoval ve spolupráci s globálním průmyslu a vzdělávacím institucím, má skutečný vliv ve světě kolem nás.

Mise

Budeme utvářet budoucnost profesionálního života tím, že:

 • jsou rozmanité, pulzující a inspirativní vzdělávací prostředí
 • založení University of Westminster jako praktické výuky informoval vedení a výzkumné univerzity
 • že je citlivý, metropolitní a kosmopolitní univerzitní slouží potřebám různých komunit
 • vkládání internacionalizace, zaměstnatelnosti a zeleno-myšlení ve všem, co děláme

Hodnoty

Odvážný: Víme, že je to bez rizika neexistuje žádná inovace. Jsme tučný dost pochybovat o myšlenky, vyvolávají nové způsoby myšlení, strhnout přebytečný a zaměřit se na ty věci, na které se můžeme vyniknout.

Připojeno: Jsme integrovaný tým. Jsme o důvěře, spolupráci a konektivitu napříč našimi různých oborů a na celém světě.

Štědrý:

Vynikající: Požadujeme dokonalost. Chápeme důležitost kritického myšlení, disciplínu a odpovědnost, a očekáváme, že velmi nejvyšší standardy nás a naše studenty.

Udržitelného: Green-myšlení je v centru všeho, co děláme. Naším společným cílem je, aby respektovaly planetu a my jsme se zavázali k udržitelné postupy, a to jak na světové scéně a v našem vlastním pracovním prostředí.

naše dědictví

The University of Westminster může pochlubit bohatou historií a byl poskytuje studentům akademické kvality, kulturní angažovanosti a osobního obohacení od jejího založení jako polytechnického ústavu v roce 1838. Zde se můžete dozvědět trochu více o naší jedinečné dědictví a tradice excelence, které pomáhají formovat University dnes.

Místo pro průkopníky

Westminster příběh začal v roce 1838, když sir George Cayley zahájil polytechnická škola, ve 309 Regent Street v Londýně. V roce 1881, filantrop Quintin Hogg, koupil budovu Royal Polytechnic instituce a pohnul mladých mužů křesťanské Institute do 309 Regent Street, který se brzy stal veřejně financovaného Regent Street Polytechnic.

Od té doby se náš vzdělávací instituce má zajištěné pověst jako místo pro prvenství. Patří mezi ně:

 • První polytechnika ve Spojeném království (1838)
 • otevření prvního veřejného fotografického portrétu studio v Evropě (1841)
 • dějištěm první veřejné pohyblivého obrazu show ve Velké Británii, pořádané bratří Lumiere (1896)
 • uspořádání prvního maratonu (na olympijských hrách v Londýně) nad již tradiční vzdálenosti 26 mil, 385 yardů (1908)
 • nabízející I. stupně kurzů ve fotografické vědu, fotografii a mediálních studií (1960 a 1970)
 • První moderní univerzitní vyhrát Cenu královny za podnikání - International Trade
 • První University Partner ve Velké Británii UN Habitat, agentury, která se zabývá lidského osídlení a vývoje.

Polytechnice Instituce

Založeno pod vedením uznávaného vědce Sir George Cayley, polytechnické instituce na 309 Regent Street byl vytvořen s cílem prokázat, nové technologie a vynálezy pro veřejnost a hrál významnou roli v popularizaci vědy.

V roce 1841 se název změnil na The Royal Institution Polytechnic, když princ Albert, manžel královny Viktorie, se stal patronem.

Regent Street Polytechnic

Během 1860s, Quintin Hogg, mladý muž podnikání, začali poskytovat základní vzdělání pro některé z londýnských nejchudších dětí ve slumech v Covent Garden. Hogg vyvinula svou vizi poskytovat vzdělávací, sociální, sportovní a společenské příležitosti pro mladé dělníky u mladých mužů křesťanské ústavu. On koupil 309 Regent Street v roce 1882.

Nové denní a večerní kurzy v technických a komerčními subjekty byly zavedeny na podporu expandující ekonomiku jako Londýn se stal největším městem na světě.

Polytechnice se stal veřejně financované v roce 1891 a byl přejmenován na Regent Street Polytechnic.

Během první a druhé světové války kurzů směřovaly k válečnému úsilí, ujali se vedení v rekvalifikaci značnému počtu osob se zdravotním postižením vojáků vracejících se z války.

Polytechnic of centrálním Londýně (PCL) 1970-1992

1960 došlo k výraznému nový expanzní plán na Regent Street Polytechnic, transformovat ji do ústavu multi-site. Nová místo v Marylebone Road byl k domu školu architektury a pokročilých stavebních technologií, zatímco druhý nový web v New Cavendish Street byl k domu techniky a vědy.

V době, kdy byl dokončen nové budovy, Regent Street Polytechnic byl sloučen s Holborn College of Law, jazyků a obchodu tvořit polytechnice v centrálním Londýně (známý jako PCL).

Union Nově vytvořená studentů hostila několik předních kapel éry, včetně Jimi Hendrix a smetanou. Pink Floyd rovněž vytvořen na Polytechnic v tomto okamžiku.

PCL byl jedním z 30 nových polytechniky vytvořených v roce 1970, udělování titulů z Rady národní akademické Awards.

V průběhu příštích 20 let, PCL i nadále svůj závazek na částečný úvazek a večer vzdělání a propagoval rozsáhlý program krátkých kurzů pro střední-kariéra profesionálů, který přilákal více než 20.000 studentů ročně.

University of Westminster 1992- současná

PCL získal stav univerzity v roce 1992, přinášet právo udělit své vlastní stupňů a podílet se na veřejně financovaného výzkumu.

Dnešní University, s 22,000 studenty, je mnohem větší než jeho předchůdci a je strukturován do čtyř prostorů - Cavendish, Harrow, Marylebone a Regent.

Rozrůstající se do zámoří aktivita vedla univerzita byla udělena Cenu královny za podnikání v roce 2000 a znovu v roce 2005.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

U Westminster Business School se zaměřujeme na vývoj věří, schopných vedoucích pracovníků schopné čelit výzvám uspět v globálním podnikatelském prostředí. Naši absolventi MBA trvat až vlivné role v klíčových růstových odvětvích a to jak ve Velké Británii av zámoří. Dělají významný dopad jak na podniky, v nichž působí a širší podnikatelské prostředí. [+]

Na Westminster Business School zaměřujeme na vývoj věří, schopných vedoucích pracovníků schopné čelit výzvám uspět v globálním podnikatelském prostředí. Naši absolventi MBA trvat až vlivné role v klíčových růstových odvětvích a to jak ve Velké Británii av zámoří. Dělají významný dopad jak na podniky, v nichž působí a širší podnikatelské prostředí. Mají schopnost, důvěryhodnost a úsudek řídit významné projekty, obchodní jednotky a organizace a poskytovat inspirované vedení z víceoborového hlediska, spolu s asertivní a principiální přístup ke kvalitě ve své praxi jako odborníci. Náš mba je určen pro profesionály s nejméně tříletou praxí v funkční specialisty nebo střední / senior role managementu, kteří aspirují na vedoucího pracovníka nebo hlavních vedoucích pozicích. Naši studenti pocházejí z různých profesních prostředí, a zahrnují účetní, právníci, lékaři, marketingové manažery, programátory, IT a inženýry. Všichni chtějí transformovat svou kariéru a být v čele obchodního vedení. Westminster MBA vám pomůže rozvíjet své dovednosti a získat znalosti, které budou neocenitelné při posilování své obchodní kariéru. Máme silné vazby na zaměstnavatele a profesní organizace a naše učební plán odráží potřeby současného podnikatelského světa. Naše nadšení fakulta má rozsáhlé akademické a profesní zkušenosti, které zajišťuje třídní práce a projekty budou použitelné pro odborné praxe a relevantní pro své vlastní pracovní prostředí. Westminster Business School je preferovaným dodavatelem programu MBA na britské vlády. Obsah předmětu V celém průběhu, je zde kladen důraz na své osobní profesní rozvoj a posilování své schopnosti pracovat na nejvyšší úrovni v rámci společnosti. Budete to prostřednictvím strukturovaného programu na míru, one-to-one mentoring, se zaměřením na konkrétní problémy a podporu kariéry služby, jako například příprava na pohovory. Budete mít také možnost účastnit se seminářů představovat poutavé, odborné reproduktory a řadu dynamických síťových událostí. Přidružené kariéry MBA je cesta, která vás připraví, aby se stal více nápaditý a efektivní manažer. Prostřednictvím profesního rozvoje vám pomůže na každém kroku této cesty v vyvíjející svůj vlastní jedinečný styl vedení a filozofii. Nabízíme širokou škálu kariéry podpůrných služeb pro naše MBA studentů a absolventů. Naši absolventi pokračovali převzít role jako obchodní analytiky, obchodní vývojáře, obchodních ředitelů, firemní projektových manažerů externích poradců, manažerů NHS, operace manažerů a správců dopravy. Zaměstnavatelé zahrnovaly: BBC BT Coca Cola EMAP Ltd Hayes HP HSBC Lewisham Rada Microsoft ministerstvo spravedlnosti NHS Sidel UK Ltd Transport for London UBS Investment Bank Vodafone Professional Development tématem v celém programu se zaměřuje na což vám umožní dosáhnout vedoucí pozici na vysoké úrovni. Stáže Všechny plný úvazek postgraduální (MA, MSC a MBA) WBS mají studenti možnost absolvovat určité dva měsíce na částečný úvazek neplacenou stáž v místních organizacích, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Naše stáže se uskuteční v létě a jsou v různých oblastech, včetně marketingu, projektového managementu, maloobchod, marketingové komunikace, finance, lidské zdroje a sektor charity. Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. [-]

Videos

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

Contact

University of Westminster, Westminster Business School

Adresa, 1. řádek 35 Marylebone Rd
London NW1 5LS, United Kingdom
Website http://www.westminster.ac.uk/wbs
Telefonní číslo +44 20 7911 5000