Warwick Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Warwick Business School vizí je být světovým lídrem v obchodní vzdělávání, výzkumu a zapojení, což pomáhá vytvořit lepší globální společnosti. Zařadil do top jedno procento obchodních škol po celém světě, WBS je celosvětově proslulý pro vynikající výkon v oblasti výzkumu a výuky.

Warwick Business School je přední myšlení, vývojář a inovátor. Naši studenti pocházejí z více než 120 zemí se učit na bakalářské, magisterské, MBA a úroveň PhD. WBS vzdělává a rozvíjí globální občany, a podporuje nové poznatky ve prospěch podnikání a společnost, a to prostřednictvím svého výkonného vzdělávání a aplikovaného výzkumu. Důsledně top-hodnocené za kvalitu výuky a výzkumu, WBS míní vážně.

WBS akademici pracují na výrobu světově vedoucí výzkumu ve všech oblastech řízení. S uznávaných výzkumných vůdců napříč obory jak různorodý jak důchody, průmyslová řešení sporů, obchodní strategie, zákaznického servisu, podnikání, sociální odpovědnost podniků, řízení veřejného sektoru, prodejní marketing a energetickou politiku, lidé přijdou k nám, aby prozkoumala uzemněna, dobře prozkoumány myšlenky: myšlenky, které pracovat v reálném světě. WBS výzkum a odborný názor je cenný, někdy rozhodující, pro úspěch společností, ne-pro neziskové organizace, vláda a společnost.

WBS konzultuje s průmyslem, aby své programy čerstvé, relevantní a přístupné. Skutečnost, že mnoho našich absolventů se vrátit k dalšímu studiu na WBS později ve své kariéře důkazem naší efektivní kombinaci akademického výzkumu s praktickou pracoviště. Učení o sdílení zkušeností a vhled je klíčem k našemu studentů zkušenosti.

Naše mezinárodní pověst znamená, že si můžete být jisti, že je pečlivý výzkum oporou naší výuky.

Byli jsme první UK instituce získat akreditaci od všech tří hlavních mezinárodních akreditačních orgánů: AACSB International, sdružení Advance Collegiate školy Business (USA) Evropská nadace pro rozvoj managementu (Europe) Asociace MBA (UK).

Pro většinu informací o up-to-date hřiště a školného, ​​navštivte naše webové stránky: www.wbs.ac.uk

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA - MBAStudies » Vidět MBA - OnlineStudies » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované August 2018 Spojené království Coventry

Zařadil do světové špičce 25, bude Warwick Executive MBA vám strategická vůdčí schopnosti, je třeba, aby bezprostřední vliv [+]

Exekutivní MBA

Náš svět proslulý výuky a výzkumu v kombinaci s naší inovační kultury a komplexní vedení a vývoje podpory vám dá dovednosti, schopnosti a vize potřebné pro zahájení vlastního podnikání, zrychlený na C-sady nebo transformovat svou kariéru na základě přehodnocení svého Další kroky.

Naše působivé žebříčky a vysoce kvalitní výuka přitahují nejnáročnější a dynamické vedení, zajištění učíš jak z i s těmi nejlepšími. Váš počet žáků ve třídě bude typicky mezi 25 až 40 manažeři umožňuje plně integrovat a budovat silné spojení, která vydrží po celý život.

Se s novými nápady přímo z učebny do své práce day-to-day, a prokázat své nové dovednosti, jak se rozvíjet.... [-]


Executive MBA (Londýn)

Campus forma Kombinované August 2018 Spojené království Londýn Coventry

Studovat svůj Executive MBA na The Shard v Londýně na částečný úvazek po dobu dvou až čtyř let [+]

Studovat svůj Executive MBA na The Shard v Londýně na částečný úvazek během dvou let.

Zařadil do světové špičce 25, bude Warwick Executive MBA vám strategická vůdčí schopnosti, které potřebujete, aby okamžitý dopad. Náš svět proslulý výuky a výzkumu v kombinaci s naší inovační kultury a komplexní vedení a vývoje podpory vám dá dovednosti, schopnosti a vize potřebné pro zahájení vlastního podnikání, zrychlený na C-sady nebo transformovat svou kariéru na základě přehodnocení svého Další kroky.

Naše působivé žebříčky a vysoce kvalitní výuka přitahují nejnáročnější a dynamické vedení, zajištění učíš jak z i s těmi nejlepšími. Váš počet žáků ve třídě bude typicky mezi 20 až 40 účastníků což vám umožní plně integrovat a budovat silné spojení, která vydrží po celý život.... [-]


MBA

Full-time MBA

Campus forma Denní studium August 2018 Spojené království Coventry

Naše full-time MBA je navržen tak, aby napadat a transformovat vás. Po jednom roce budete objevovat jinou osobu s důkladné pochopení vaše jedinečné vůdčí schopnosti a potenciál. [+]

Full-time MBA

Umístila na prvním místě ve Velké Británii a 20. ve světě The Economist, Warwick plný úvazek MBA vytváří podnikatelské, kreativní a efektivní vůdce Naše Full-time MBA je katalyzátorem je nutné transformovat svou kariéru. Ať už chcete změnit pracovní funkce sektor, umístění nebo jednoduše zvýšit svůj potenciál výdělku, dáme vám důvěru a schopnosti dosáhnout svého potenciálu. 12 pohlcující měsíců Náš 12 měsíců program je intenzivní, rychlá a podmanivé. S mezinárodním cestovním ruchu, neomezený trénovat, do hloubky práci s předními společnostmi a vrstevnické skupiny z celé řady různých průmyslových odvětví a kultur, budete růst osobně i akademicky. Vedle přednášek, seminářů, skupinové cvičení, případové studie a projekty, budete mít možnost podílet se na jednom z nejvíce inovativních zkušeností učení k dispozici. neustále inovuje Jako hrdý součást University of Warwick, máme již dlouhou dobu považována reputaci pro inovace. Naše touha dělat věci jinak spočívá v naší nadací, výzkumu a našich metod výuky. Důkazem toho je náš výzkum v oblastech, jako je zpracování velkých objemů dat a behaviorální vědy, a je způsob, jakým vedení vložené dovnitř, spíše než přidal k Warwick Full-time MBA av naší výuky, který využívá scénáře a prvky jednat objevovat nové přístupy Mezi největší obchodní problémy. Náročné podnikatelské postřehy s reálného světa aplikace Podnikatelský v duchu a praxi, jsme získali nové průlomové s naším výzkumem. Neustále napadat sami sebe, aby se vyučování a učení mimo učebnu tím, že v přední odborníci jako profesoři praxe a hostujících lektorů. Náš skutečný svět poznání oženil s naší interdisciplinární, globální výzkum nám umožňuje vytvářet... [-]


Videos

Warwick University Campus

Contact

Warwick Business School

Adresa, 1. řádek Coventry, Anglie, Spojené království
Website http://wbs.ac.uk/
Telefonní číslo +44 24 7652 4306