University of Wales Trinity Saint David

Úvod

Read the Official Description

University of Wales Trinity Saint David (UWTSD) byla založena dne 18. listopadu 2010 přes sloučení University of Wales Lampeter a Trinity University College Carmarthen, pod Lampeter Royal Listiny 1828. Dne 1. srpna 2013, Swansea Metropolitní univerzita stala součástí UWTSD.

Královská listina Univerzitní je nejstarší ve Walesu a Anglii po univerzitách v Oxfordu a Cambridge. V roce 2011 princem z Walesu se stal jeho Royal Patron.

UWTSD mláde Coleg sira Gar a Coleg Ceredigion jako součást konstrukce dvojí skupině odvětví zahrnující dalšího vzdělávání vysoké školy a univerzity. UWTSD Skupina má více než 25.000 studentů v 17 areálech ve venkovských a městských oblastech. Společně dodáváme jasné a hmatatelné výhody pro studenty, zaměstnavatele, průmysl a komunity tím, že nabízí odborné přístup ze vstupní úrovně až po doktorské výzkumu. Skupina bude dále posílen sloučením University of Wales do UWTSD v řádném termínu.

Hlavní kampusy univerzity se nacházejí na různých místech v okolí centra města Swansea, stejně jako ve venkovských městech a Carmarthen Lampeter v jihozápadní Walesu. Wales Mezinárodní akademie Voice, za ředitelování Dennis O'Neill s Dame Kiri Te Kanawa jako jeho patron, se nachází ve městě Cardiff a navíc univerzita má Business School v Londýně pro zahraniční studenty.

UWTSD má jasný a vzrušující strategický plán, který klade důraz na aplikovaný učení, silné akademické disciplíny a jasného závazku k inovaci, podnikání a předávání znalostí. Tato univerzita je připojen jízdě přes strukturální a strategické změny, která je úzce spojena s průmyslu, obchodu a podnikání. Univerzita má jasnou národní profil - dodávající pro Wales a slaví své rozlišovací na Velké Británii a mezinárodní scéně.

Zkušenosti Žák je srdcem našeho mise. Jsme kladli udržitelnost jádrem našeho plánování. Vyvinutý prostřednictvím naší oceňované institut pro udržitelný praxe, inovace a efektivity zdrojů (INSPIRE), jsme vložené udržitelného rozvoje prostřednictvím našich učení, výuka, osnov, kampus, společnosti a kultury. Naším cílem je inspirovat jednotlivce a rozvíjet reflexivní absolventy a odborníky z praxe, kteří mohou něco změnit ve společnosti. Prostřednictvím pracovního vzdělávání, výzkumu mezinárodních excelence a znalostních sítí pro přenos, se snažíme hrát klíčovou roli v thepromotion sociální spravedlnosti, hospodářské obnově a rozvoji sociálního a kulturního kapitálu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Tento MBA je určen pro studenty, kteří usilují o profesionální kariéru nebo roli v managementu a podnikání ve Velké Británii nebo v zámoří. Hotel je vhodný především pro zahraniční studenty a ty, kdo své kariéry potenciál ve stále globálnějším profesionálním prostředí. Přestože nejsou specifické pro jakoukoli z kategorií povolání, projekce poptávka po budoucího růstu počtu pracovních míst a rozvoje Absolventi tohoto programu se ji potřebují být viděn v mezinárodním kontextu. [+]

Program pokrývá všeobecné vzdělávací program Podnikání / řízení, příležitost se specializovat. Všichni studenti jsou povzbuzovány, aby koncepty zkušeností, jakož i seznámit s teoretickými paradigmat. Obsah zlepší potenciál studentů spravovat a efektivně vést organizacím prostřednictvím rozvoje schopností, rozšíření znalostí a porozumění široké škále manažerských dovedností, myšlenek a teorií. Tento program je určen pro studenty z širokou škálu prostředí, kteří hledají mezinárodní kariérních příležitostí prostřednictvím rozvoje svých manažerských schopností. [-]

Mba Bankovnictví A Finance

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Tento MBA je určen pro studenty, kteří mohou usilují ke kariéře nebo roli v oblasti bankovnictví a financí ve Velké Británii nebo v zámoří. [+]

Tento MBA je určen pro studenty, kteří mohou usilují ke kariéře nebo roli v oblasti bankovnictví a financí ve Velké Británii nebo v zámoří. Přehled kurzů Tento program poskytuje akademické a praktické dovednosti nezbytné pro rozvoj a přemýšlet o vysoké úrovni bank a finančního řízení otázek, které budou použitelné v široké škále finančních situací, finančních trhů a finančních organizací. Klíčové vlastnosti Tento program bude vybavit studenty dovednosti a znalosti k provádění pokročilého výzkumu do různých otázek finančního řízení, zatímco se zaměřením na vzájemné vztahy finančního řízení a organizační výkon. [-]

Contact
Adresa destinace
Carmarthen Campus
Carmarthen, Wales, SA31 3EP GB
Adresa destinace
Lampeter Campus
Ceredigion, Wales, SA48 7ED GB
Adresa destinace
London Campus
Winchester House, 11 Cranmer Road

London, Anglie, SW9 6EJ GB
Adresa destinace
University of Wales Trinity Saint David
Mount Pleasant Campus

Swansea, Wales, SA1 6ED GB
Adresa destinace
University of Wales Trinity Saint David
42 The Parade
Roath

Cardiff, Wales, CF24 3AD GB