University of Sunderland

Úvod

Read the Official Description

O univerzitě

University of Sunderland je opravdu život měnící univerzity. Byli jsme poskytuje vysokoškolské vzdělání ve městě od roku 1901, a my jsme hrdí na to, inovativní, přístupné a inspirativní univerzity.

Ke konci roku 2012-2013 máme 15.152 studentů, a naše silné stránky se pohybují od rozšíření přístupu a zkušeností studentů do výzkumu, mezinárodní a odkazy průmyslu.

Pět důvodů, proč přijít na Sunderland:

  • Byli jsme do užšího výběru na University of the Year v Times Higher Education Awards 2012 - Velká profesionální poradenství a stáže příležitostí - přijatelné životní náklady - vynikající zařízení - ve skutečnosti jsme investovali £ 130m v našich dvou Sunderland areálech - bezpečné prostředí pro naši studenti

Mezinárodní

Tady na University of Sunderland, můžeme hrdě říct, že jsme věděli, jak přivítat a vzdělávat naše zahraniční studenty - jsme dělali to pro více než 50 let. Nejen, že jsme se porozumět různým kulturám a potřeby různých žáků jsme si také velmi dobře vědoma, že je důležité, co vysokoškolské vzdělání pro tebe znamená.

Mimo akademického života všechny vaše potřeby jsou zajišťovány s naší podpůrný balíček je jedním z nejlepších ve Velké Británii.

Sunderland je také velmi bezpečné místo ke studiu - University of Sunderland je v první desítce nejbezpečnějších univerzit v Anglii a Walesu, podle oficiálních údajů policie zveřejněných v červnu 2012.

Sunderland přitahuje tisíce studentů z celého světa, kteří jdou na vést vzrušující kariéru vyzbrojená prvotřídní kvalifikaci. Studium ve Spojeném království vede k akademické kvalifikace, která je respektována po celém světě. To také dává studentům příležitost učit se ze zkušeností žijící ve Velké Británii, aby absorbovat jeho kulturu a jazyk, a aby se cenné kontakty a přátelství.

Vztah mezi vámi a univerzitou je partnerství - máme závazky vůči vám, a stejně tak budete mít zodpovědnost k nám, a britské vládě. Pokud se chcete přihlásit, budete mít University Mezinárodní dohody Sunderland. Tento dokument obsahuje povinnosti, které vy i University souhlasili, pokud jde o vaše studium ve Velké Británii.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba

Campus forma Denní studium 1 rok March 2018 Spojené království Sunderland Londýn + 1 více

Sunderland MBA je navržen tak, aby urychlila svůj postup do dobře placených pozicích vedení. To vás připravuje na nové možnosti v jakékoli organizaci, v jakékoliv zemi. Budete rozvíjet své strategické znalosti, funkční způsobilost a řešení problémů [+]

Sunderland MBA je navržen tak, aby urychlila svůj postup do dobře placených pozicích vedení. To vás připravuje na nové možnosti v jakékoli organizaci, v jakékoliv zemi. Budete rozvíjet své strategické znalosti, funkční schopnosti a řešení problémů schopnosti. Dozvíte se také, jak se znovu použít to nejlepší z mezinárodních postupů řízení a jak implementovat postupy, které poskytují vynikající výsledky. V Sunderlandu se zaměřujeme na řešení problémů schopnosti a propojení teorie s reálných problémů. Jako součást tohoto, budete navštívit společnosti z Velké Británie, a také učit se z řečníků, kteří sdílejí své praktické obchodní zkušenosti. Chápeme, že vaše MBA je součástí další cestu. Nabízíme rozsáhlou kariérní podpory, které vám pomohou získat rychlou návratnost investice do sebe - a dosáhnout svých osobních cílů. Budete studovat základní moduly, které obsahují "řízení a vedení lidí", "globální strategii" a "mezinárodním podnikatelském prostředí". Je zde možnost zvolit téma disertační práce a další modul, který odráží vaše konkrétní zájmy. Tento kurz je nejširší našich kurzů MBA. Pokud dáváte přednost, můžete sledovat více specializované MBA kurz, který dává konkrétní odkaz v titulku zadání zakázky financí, marketingu, řízení lidských zdrojů, inovace a podnikání, Hospitality Management a řízení dodavatelského řetězce. Zaměstnanost a kariéra Použitá povaha našeho MBA kurzu budou navazovat na předchozí manažerské zkušenosti, když jste v pohybu vpřed na cestu praktické profesní rozvoj. Kurz je investice do sebe, které může vést k: - vyšší plat - povýšení - větší zaměstnatelnost - Flexibilita na rozvíjejícím se trhu práce Nejčastějším důvodem podniku MBA je zlepšení pracovních příležitostí. Předchozí absolventi Sunderland MBA nyní... [-]

Videos

University of Sunderland