University of Stirling

Úvod

Read the Official Description

Podstatou univerzity v Stirlingu je její velký lid: naši absolventi, zaměstnanci a studenti pomáhají formovat svět. Společnost Stirling, založená v roce 1967 královskou charta, byla již více než 400 let první univerzitou ve Skotsku. Zachováváme náš průkopnický duch a vášeň pro inovace a dokonalost ve všem, co děláme.

Naším cílem je být v popředí výzkumu a učení, které pomáhá zlepšovat životy. Práce s akademickými, komerčními, veřejnými, soukromými a dobrovolnickými partnery je Stirling jednou z předních britských výzkumných univerzit v oblasti zdraví a pohody, životního prostředí a lidí, kultury a společnosti, podnikání a ekonomiky a sportu.

Studenti jsou jádrem toho, co děláme, a poskytujeme jednu z nejlepších zkušeností všech studentů ve Velké Británii . V oblasti učení a výuky spolupracujeme s naší studentskou komunitou na poskytování vysoce kvalitních programů, které vytvářejí intelektuálně schopné absolventy, které zaměstnavatelé velmi vyhledávají. Jsme ambiciózní pro naše studenty a naše flexibilní vzdělávací příležitosti jim umožňují objevovat nové objekty a zájmy.

Tam je živá a rostoucí postgraduální komunita a vítáme studenty, výzkumníky a pracovníky z celého světa. To dává našemu výzkumu a výuce globální vyhlídky, přičemž zůstává relevantní pro naši skotskou kulturu a ekonomiku.

Naše vize

Být uznáván na celém světě jako významná univerzita, která se zabývá sociálními a environmentálními potřebami společnosti prostřednictvím inovačního, interdisciplinárního výzkumu a vzdělávání.

Naše mise

Být univerzitou rozlišování, která je ambiciózní, přístupná a závislá na sobě a jejíž smyslem je rozvíjet tyto vlastnosti u našich studentů, zaměstnanců a komunit, kterým sloužíme.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět 1-year MBAs » Vidět PhD - OnlineStudies » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět BScs » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět PhDs » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Bakalář - HealthcareStudies » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Doctors of Education » Vidět DBA » Vidět LLB » Vidět MSc - Magistr » Vidět PhD - PhDStudies » Vidět LLM » Vidět Bakalář - Bakalář » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

MBA Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Stirling

Tento kurz vám dá důvěru a odolnost reagovat na neustále vyvíjí okolností schopnosti vybudovat a vést tým a teoretické a praktické znalosti úspěšně zvládnout přes tlaky a problémy moderního podnikatelského prostředí. [+]

Stirlingův MBA je jedinečná v tom, jak se zaměřuje na praktiky, procesů a výsledků řízení v řadě kontextů: od několika velkých nadnárodních společností na malé podniky. K dispozici je kladen důraz na odpovědné vedení, udržitelné strategie, kreativity a změny, která pomáhá informovat současné debaty o tom, jak efektivně spravovat omezené zdroje s maximálním dopadem.

Stirlingův MBA zahrnuje funkční oblasti podnikání a řízení, včetně účetnictví a financí, marketingu, ekonomiky, řízení provozu a řízení lidských zdrojů. Je navržen tak, aby transformaci schopné manažery do úspěšných, významných obchodních lídrů. Jsme podpořit tento přístup tím, že významné investice do osobního a profesního rozvoje v celém průběhu.... [-]


Contact
Adresa destinace
University of Stirling,
Stirling, Skotsko, FK9 4LA GB