University of Stirling

Úvod

Read the Official Description

Podstatou University of Stirling je jeho skvělí lidé: naši absolventi, zaměstnanci a studenti pomáhají utvářet svět. Společnost byla založena Royal chartou v roce 1967, University of Stirling byl první skutečně nová univerzita ve Skotsku více než 400 let. Vyhrazujeme si naši průkopnického ducha a vášeň pro inovaci a excelenci ve všem, co děláme.

Naším cílem je být v čele výzkumu a vzdělávání, který pomáhá ke zlepšení života. Práce s akademické, obchodní, veřejné, soukromé a partnerů z neziskového sektoru, Stirling je jeden z Předních výzkumných univerzit Spojené království je v oblasti zdraví a pohody, životní prostředí a lidem, kultuře a společnosti, podnikání a ekonomiku, a sportu.

Studenti jsou v jádru toho, co děláme, a zajišťujeme jeden z nejlepších všech kulatých studentských zkušeností Spojené království. V učení a vyučování, pracujeme s naší studentské komunity poskytovat vysoce kvalitní programy, které produkují intelektuálně schopné absolventy, kteří jsou velmi žádány zaměstnavateli. Jsme ambiciózní pro naše studenty, a naše flexibilní vzdělávací příležitosti jim umožní zkoumat a objevovat nové předměty a zájmy.

K dispozici je živé a rostoucí postgraduální komunita a vítáme studenty, výzkumné pracovníky a odborníky z celého světa. To dává náš výzkum a výuku globální perspektivu, zatímco zůstane relevantní pro naši skotské kultury a hospodářství.

Naše vize Chcete-li být uznány po celém světě jako význačný univerzity, který se zabývá sociální a environmentální potřeby společnosti prostřednictvím inovativního, interdisciplinární výzkum a vzdělávání.

Naše poslání Chcete-li být University of rozdílem, že je ambiciózní, přístupný a soběstační, a jehož cílem je rozvíjet tyto kvality v našich studentů, zaměstnanců a komunit, kde působíme.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Stirling

Tento kurz vám dá důvěru a odolnost reagovat na neustále vyvíjí okolností schopnosti vybudovat a vést tým a teoretické a praktické znalosti úspěšně zvládnout přes tlaky a problémy moderního podnikatelského prostředí. [+]

Stirlingův MBA je jedinečná v tom, jak se zaměřuje na praktiky, procesů a výsledků řízení v řadě kontextů: od několika velkých nadnárodních společností na malé podniky. K dispozici je kladen důraz na odpovědné vedení, udržitelné strategie, kreativity a změny, která pomáhá informovat současné debaty o tom, jak efektivně spravovat omezené zdroje s maximálním dopadem. Stirlingův MBA zahrnuje funkční oblasti podnikání a řízení, včetně účetnictví a financí, marketingu, ekonomiky, řízení provozu a řízení lidských zdrojů. Je navržen tak, aby transformaci schopné manažery do úspěšných, významných obchodních lídrů. Jsme podpořit tento přístup tím, že významné investice do osobního a profesního rozvoje v celém průběhu. Tento kurz vám dá důvěru a odolnost reagovat na neustále vyvíjí okolností schopnosti vybudovat a vést tým a teoretické a praktické znalosti úspěšně zvládnout přes tlaky a problémy moderního podnikatelského prostředí. Naše úzké propojení s externími organizacemi na mysli můžeme nabídnout našim MBA studentům pravidelné návštěvy stránek s vedoucích pracovníků a odborníků z oboru, z nichž mnozí jsou také zapojeny do hodnocení přednášek a workshopů. Studenti budou mít rovněž příležitost absolvovat konzultační projekt tříměsíční s externí firmou. Akreditace Stirlingův MBA je akreditován Asociace MBA (AMBA), Mezinárodní nestranným orgánem o postgraduální vzdělání obchodu. Byla založena v roce 1967, AMBA si klade za cíl zviditelnit obchodní vzdělání a kvalifikace MBA ve Velké Británii, Evropě a zbytku světa. Naši MBA studenti mají automatickou Student / partnerský členství v Chartered Management Institute (CMI) a může být rovněž udělena úroveň 7 strategického řízení a vedení diplom (v závislosti na modulech studoval) Po ukončení... [-]

Contact
Adresa destinace
University of Stirling,
Stirling, Skotsko, FK9 4LA GB