University of Gloucestershire

Úvod

Read the Official Description

Vítáme mezinárodní studenty z celého světa. Studium ve Velké Británii může být skvělým zážitkem, který vám umožní setkat se s novými lidmi, vyzkoušet nové věci a prožít novou zemi. Pojď a přidej se k nám.

O univerzitě

  • 180letá tradice vzdělání pochází z roku 1834
  • Přibližně 10 000 studentů studuje v našich 3 kampusech v Gloucestershire
  • Pět nejlepších univerzit ve Velké Británii pro naše studentské podpůrné služby (International Student Barometer Survey, 2014)
  • Mezinárodní studenti zastupující více než 60 zemí
  • Více než 100 akademických kurzů z čeho vybírat

Proč si vybrat University of Gloucestershire?

Zaměstnatelnost

Nabízíme Vám rok umístění a krátké pracovní zkušenosti díky naší iniciativě Degreeplus, která vám nabízí cenné pracovní zkušenosti na trhu práce. 94% našich absolventů hledá práci nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia (DLHE 2015/16).

Rychlejší stupně

Dvouleté intenzivní bakalářské studijní programy jsou nabízeny v řadě předmětů, včetně podnikání a práva, které vám pomohou rychleji absolvovat a ušetřit peníze.

Studentské zkušenosti

Naše příjemné a podpůrné prostředí kampusu vám umožní plně se zapojit do univerzitního života. Jsme na prvním místě ve Spojeném království pro naše studentské podpůrné služby (International Student Barometer Survey, 2015).

Kvalitní výuka

Bylo nám uděleno 14 národních vzdělávacích štipendií a mělo silné portfolio lektorů s průmyslovými zkušenostmi.

Kurzy anglického jazyka a akademické přípravy

Věnované programy pro přípravu zahraničních studentů na jejich akademické studium jsou dodávány na našem areálu INTO University of Gloucestershire.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BScs » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět LLB » Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované August 2018 Spojené království Cheltenham

This course will help you to develop a creative approach to business that leads to true innovation. Through design thinking and practical exercises that build on theory, you will enhance your management and leadership capabilities. You will benefit from the support and expertise of committed and research-active teaching staff with excellent academic and business experience. [+]

This course will help you to develop a creative approach to business that leads to true innovation.

Through design thinking and practical exercises that build on theory, you will enhance your management and leadership capabilities. You will benefit from the support and expertise of committed and research-active teaching staff with excellent academic and business experience. Visiting guest speakers with a range of specialisms and the course’s links to the Chartered Management Institute (CMI) will enhance your knowledge. Students come from a wide variety of backgrounds and are encouraged to draw on their own experience as well as their newly acquired skills and awareness. This contributes to a dynamic learning environment that includes business simulations, innovative problem-solving and blended learning.... [-]