UWL University of West London

Úvod

Read the Official Description

Proč studovat u nás

Chtěli byste získat titul z jedné z nejlepších londýnských moderních univerzit? S více než 100 milionů £ investováno do našeho nového Ealing campus, Máme state-of-the-art zařízení a některé z nejlepších profesionálů, které vám pomohou získat co nejvíce ze svého univerzitního zkušenosti.

Výběr správného univerzita je jednou z nejdůležitějších rozhodnutí budete dělat. Existuje mnoho důvodů, proč těžit ze studia na univerzitě v západním Londýně.

Informujte se nyní o studiu na UWL.

Proč studovat na univerzitě v západním Londýně?

Jsme top moderní univerzita v Londýně zaměstnatelnosti, s 96% našich studentů v zaměstnání do šesti měsíců od ukončení studia. Jsme číslo jedna univerzita v Londýně pro uspokojení studenta, s devíti z našich kurzů dostávají 100% ceny spokojenost napříč našimi osmi školách. Naše portfolio kurzů se pohybuje od filmu, média, hudba, design, Computing, obchod, pohostinství a cestovním ruchu na zdravotní péči, psychologie, sociální práce a sociálních věd. Naše záviděníhodné umístění Londýn - jsme se nacházejí v západním Londýně, jedné z nejúspěšnějších obchodních oblastech ve Velké Británii. S výbornou dopravní dostupností, my jsme jen 30 minut od centra Londýna a 20 minut od letiště Heathrow. Náš zbrusu nový kampus - jsme investovali přes 50 milionů £ v našem novém areálu Ealing vedoucích ke zlepšení učení studentů a společenských zážitků. To zahrnuje zbrusu novou knihovnu, Union zrekonstruovaná studentů, vynikající výukové prostory a state-of-the-art studio pro studentské rozhlasové stanice.

Všechny naše školy mají vysoce kvalifikované pracovníky s bohatými zkušenostmi v oboru. Jsou odhodláni rozvíjet dovednosti a kariéru našich studentů.

Univerzita má živou studentskou komunitu. Všichni studenti mají možnost zapojit se s unií našich studentů, která má pestrou škálu společností.

Univerzita je doma k několika akademických škol, které nabízejí studijní programy v nejrůznějších předmětů. Tyto školy jsou:

London School of Film, média a design Claude Littner Business School School of Computing and Engineering Londýn Geller College of pohostinství a cestovním ruchu School of Law a kriminologie College of Nursing, porodnictví a zdraví Škola lidských a sociálních věd London College of Music

Nyní jsme přijímání žádostí v září 2017. naleznete více informací o našich jak se přihlásit sekce nebo zaregistrujte jako zájemci s naším týmem.

Nabízíme také před zasedáními anglické jazykové kurzy, jak zlepšit své jazykové znalosti angličtiny a pomohou vyniknout v požadovaném kurzu.

Mezinárodní úřad, University of West London

E-mail: international@uwl.ac.uk Tel: +44 (0) 20 8231 2440
  • Podle zaměstnanosti ukazatelů výkonnosti (EPI) údajů zveřejněných Hesa ​​v červenci 2016. absolventy, kteří studovali bakalářský studijní program.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Mistři V Oboru Business Administration

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Londýn

MBA je určen pro ty, kteří by chtěli studovat, zatímco oni pracují, a podporuje propagaci a postupu v rámci stávajících kariéry. To je také otvor ke změně [+]

MBA Masters v oboru Business Administration

 

MBA je určen pro ty, kteří by chtěli studovat, zatímco oni pracují, a podporuje propagaci a postupu v rámci stávajících kariéry. To je také otvor ke změně budoucí profesní směru. Naše MBA zlepší efektivitu studentů jako manažer nebo vedoucí, a budou transformovat jejich vyhlídky pro zvýšení úspěšnosti firemním žebříčku. Kurz je zaměřen na rozvoj jednotlivých silných stránek v oblasti vedení, tvořivost, podnikání, sebepoznání a pracovat s ostatními v kontextech stability, nejistoty a změny. Studenti se také rozvíjet své dovednosti v používání vhodných technologií pro analýzu a komunikaci. Kurz byl navržen s přispěním ze strany zaměstnavatelů z velkých do malých firem, z veřejného i soukromého sektoru. Tento kurz bude zajištěno, že studenti budou ideálně vybaven pro výzvy na pracovišti tím, že podporuje inovace, úspěch, intelektuální přísností a excelenci. Naše MBA je ideální pro potřeby a aspirace studentů, kteří mají zkušenosti s prací v různých obchodních sektorech.... [-]


Mba Se Stáží

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2017 Spojené království Londýn

MBA je silná značka ve světě podnikání kvalifikaci s uvedením osvědčené znalosti a dovednosti. Tento kurz má navíc výhodu, [+]

MBA je silná značka ve světě podnikání kvalifikaci s uvedením osvědčené znalosti a dovednosti. Tento kurz má navíc výhodu, že 8-měsíční stáž, aby posílily své profesní rozvoj a kariérní vyhlídky. Učební plán je navržen tak, aby vám vaše další profesní rozvoj a rozvíjet kritické chápání podnikového strategického rozvoje a funkčních hledisek o podnikatelské činnosti, a to jak lokálně, tak globálně. Naše MBA si klade za cíl zlepšit účinnost jako manažer nebo vedoucí, a tak přeměnit vyhlídky na manažerské kariéry a pomoci povzbudit individuální podnikání. Kurz byl navržen s přispěním ze strany zaměstnavatelů od velkých až malých firem, z veřejného i soukromého sektoru. Naše MBA vám poskytuje komplexní přehled mezinárodních manažerských a obchodních otázkách v rámci, který umožňuje rozvíjet konkrétní odborné oblasti prostřednictvím řady volitelných modulů a osobní práce. Vstupní požadavky Žadatelé budou muset diplom 2.2 nebo ekvivalentní. Zahraniční studenti musí splnit náš anglický jazyk Požadavek na obou IELTS 6,5 nebo vyšší, a minimálně 5,5 pro každou z jednotlivých složek 4 ​​(čtení, psaní, mluvení a poslechu), TOEFL IBT na skóre na 90 nebo vyšší, Pearson PTE Akademický na skóre 58 nebo vyšší, nebo ekvivalentní bezpečné angličtiny testu. V některých zemích, kde výuka probíhá v angličtině, můžeme přijmout místní kvalifikaci. Kariéra a studijní Progression Z následných rozhovorů víme, že naši držitelé MBA cítit jistější ve svém pracovním životě. Naše MBA studenti jít na úspěšnou kariéru v podnikání, řízení, komunikace a finance. [-]

Videos

Our new campus

Student life at the University of West London

Why come to the University of West London?

Contact

University of West London

Adresa, 1. řádek Saint Mary's Road
W5 5RF, United Kingdom
Website http://www.uwl.ac.uk/
Telefonní číslo +44 (0) 20 8231 2440