University of Edinburgh Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Jádrem vysoké školy s 400 letou dědictví, které je souhlasně ohodnocen jeden z nejlepších na světě, a centrálně umístěný v jedné z nejkrásnějších evropských obchodních a kulturních velkoměst University of Edinburgh Business School nabízí zážitek, který málo může soupeřit.

The University of Edinburgh Business School má dlouhou tradici výuky a výzkumu. Škola nabízí bakalářském, magisterském a výkonné vzdělávací programy v oblasti podnikání a řízení a poskytuje platformu pro výzkum, diskuse a debaty na širokou škálu obchodních problémů.

Triple akreditované

Jsme v horní 1% z obchodních škol na světě, drží trojité akreditace. Ty byly uděleny:

Americká asociace pro Advance Collegiate školy Business (AACSB) Evropský a zvyšování kvality systému (EQUIS) Asociace MBA (AMBA)

Mezinárodní škola

Jako jeden z předních obchodních škol v Evropě, škola se skládá z mezinárodní studentské organizace zastupující více než 88 zemí, lákavé nové nápady z různých kultur a prostředí. Naše globální Absolventská síť rozšiřuje více než 120 zemí umožňuje přístup ke četné kontakty po celém světě.

Výzkum

Snažíme se vytvářet teorie-vedl, prakticky příslušný výzkum, který se zabývá problémy, jimž čelí podniky, veřejných organizací, regulačních orgánů, a tvůrci politik. Škola klade za cíl vytvořit příznivé, spolupráce, výzkumu a živé kultury tím, že zvýší kvalitu našeho výsledků výzkumu a pomoci při fakulty k dosažení našich cílů.

Přehled programu

Business School nabízí akademicky přísné a vysoce řemeslně programy pro vysokoškoláka, magisterských a doktorských studentů. Výuka a výzkum pokrývají šest hlavních tematických oblastí, kterými jsou: Účetnictví a finance, podnikání a inovace, Management Science & Podniková ekonomika, marketing, organizační studie a strategii a mezinárodní obchod.

Vybavení hotelu a další zdroje

Tento stav-of-the-art budova má přednáškových sálech více syndikátu pokoje, vzdělávání vedoucích pracovníků s vlastní koupelnou, kavárna a značný prostor pro studenty a zaměstnance. Studenti mají také přístup k náboji, centrum, které poskytuje komplexní studie zařízení a přístup k výzkumným databázím, on-line časopisů a vedoucích informačních služeb finančních.

Mise

Rozvoj efektivní a odpovědné představitele vytvořením zasvěcené znalosti a inspirovat mysl v dialogu se světem kolem nás.

Vidění

Chcete-li být uznána jako progresivní a připojené komunity k zamyšlení vedení na mezinárodní obchodní scéně.

Hodnoty

Business School identifikovala 5 klíčových hodnot, které nám pomohou dosáhnout našich vizí a tedy zaměstnanci jsou vedeni k přijetí těchto všude tam, kde je to možné.

Vizionář Inspirativní Collaborative působivých Udržitelného

Proč Edinburgh?

Edinburgh souhlasně byl jmenován jedním z nejlepších míst pro život a práci ve Velké Británii. Město je pozoruhodné jeho jemné gruzínské a viktoriánskou architekturou, působivé parků a pozoruhodné panorama.

Nachází se na břehu Firth of Forth a nastavit na sedmi kopcích, Edinburgh City obsahuje královský palác, útesu-top hradu a vyhaslé sopky. Město má moderní dynamiku vedle sebe s historickými dlážděnými ulicemi a je domovem čtyř vysokých škol, nechvalně známý Edinburgh Fringe Festival World Class galerie, divadla, koncertní sály a nákupními ulicemi.

Město kultury

Edinburgh je mezinárodní město. Lidé z celého světa se zde usadili což vede k celé řadě restaurací, kaváren a barů se silným etnické chutí. Město je kompaktní a snadno procházet pěšky přesto to má všechny výhody významné evropské metropole.

Město pro podnikání

Edinburgh je také městem pro podnikání. Je to druhý největší finanční centrum ve Velké Británii s prosperujícím, rozmanité hospodářství a vysoce vzdělané, motivované pracovní síly. Několik hlavních globálních finančních institucí - banky, pojišťovny, investiční domy a makléři - mají své velitelství v Edinburghu.

Město inovátorů

Město, a opravdu University, jsou domovem pro některé instrumentální myslitelé, inovátorů, vědců a podnikatelů. Dolly ovce, světově první klonovaný savec se narodil v Edinburgh University, která je také domov pro nejvýkonnější počítač ve Velké Británii. Univerzita se může pochlubit mnoha pozoruhodných absoloventek, včetně Charlese Darwina, sir Arthur Conan Doyle a Robert Louis Stevenson. Business School je sám o sobě také alma mater některých známých podnikatelů včetně John Boyd Dunlop Dunlop Rubber a Arthur Young Ernst & Young.

Skotsko

Mimo hranice města, Skotsko je země drsnou krásu, jeden z posledních evropských velkých pustinách s hor, jezer a sedm tisíc mil ohromující pobřeží.

Uvnitř jen několik mil od školy leží zvlněné krajině East Lothian, s plážemi, obcí a slavný golfových hřišť, z nichž všechny jsou dobře stojí za výlet nebo víkend návštěvu. Edinburské města sousední pochlubit spoustu zajímavostí: St Andrew je golfová hřiště, Glasgow loď dědictví a Aberdeen je ohromující žulové architektura jsou snadno dostupné častými autobusové či vlakovou dopravu. Skotsko je stejně známý pro jeho mnoho krásných ostrovů jsou rozmístěny po celé zemi, které nabízejí vítaný, relaxační přestávku od rušného městského života.

Krajina této pozoruhodné, rozmanité země se ideálně hodí pro venkovní sportovního života. Lyžování, surfování, pěší turistika, jízda na horském kole a jízda na kajaku jsou jen některé z radostných aktivit, které nabízí, většina jen pár minut od vašich dveří.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Full-time MBA

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2018 Spojené království Edinburgh

Tento program je zaměřen na rozvoj svoji schopnost pro pronikavou analýzu, inovativní myšlení, vůdčí schopnosti a podnikatelské činnosti v globálním kontextu. [+]

Tento program je zaměřen na rozvoj svoji schopnost pro pronikavou analýzu, inovativní myšlení, vůdčí schopnosti a podnikatelské činnosti v globálním kontextu.

Edinburgh MBA vám připraví strategické vedení v rychle se měnícím světě.

Existují dvě varianty naší MBA, obě jsou 12 měsíců, ale jedna zahrnuje mezinárodní výměnu za partnerskou instituci. Druhý je v Edinburghu po celou dobu trvání a umožňuje vám soustředit studium na předmětnou oblast, jako je strategie, finance nebo podnikání.

Na našem MBA získáte znalosti o:

povaha a složitost globálních problémů, kterým čelí podniky důležitost strategického vedení jako přístup k dosažení úspěchu v rychle se měnícím prostředí klíčové řídící funkce spojené s finance, účetnictví, strategický marketing; organizaci a provoz jak trhy a mezinárodní ekonomiky fungují odpovědnosti podniků jako správci finančního, sociálního a přírodního kapitálu ... [-]

Contact
Adresa destinace
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place

Edinburgh, Skotsko, EH8 9JS GB
Social Media