University of East Anglia Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

UEA Společenské vědy na magisterské úrovni

Krmivo svou vášeň pro společenské vědy na UEA. Prohloubit své znalosti, se specializují, vzít svou kariéru na další úroveň, problém sami, dejte si na okraj se zaměstnavateli.

Neexistuje lepší místo, ponořit se do každého detailu zvoleném oboru.

Fakulta sociálních věd na University of East Anglia je doma k sedmi škol studia pracujících v čele akademického a profesního rozvoje. Jedinci, kteří studují v rámci fakulty jsou schopny těžit z vynikající vědecké odbornosti a nezávislé studie zařízení.

S výbornou výzkumu a výuky profil, Fakulta nabízí silné mezinárodní vazby na ústavy, organizace veřejného a soukromého sektoru, mezinárodní sítě, vlády, politických poradců a výzkumné rady po celém světě.

Jeho brilantní pověst zaručuje, že absolventi jsou vybaveny zadat celou řadu profesí se základními dovednosti potřebné k úspěchu.

Sedm interdisciplinární Školy studie mají silné reputaci v oblasti:
• Obchodní management
• Ekonomika
• Vzdělávání a celoživotní vzdělávání
• International Development
• zákon
• Sociální práce a sociální politika
• Psychologie

Postgraduální Financování

Postgraduální stipendia, stipendia a PhD stipendií jsou k dispozici studentům v rámci Fakulty sociálních věd a jsou obvykle udělovány na základě akademických zásluh. Aplikační lhůty se liší, takže vám doporučujeme použít co nejdříve v roce vstupu. Chcete-li prozkoumat další podrobné údaje o finančních prostředků souvisí s vaší oblasti studia navštívit UEA má vyhrazené stránku Postgraduální možnosti financování.

UEA: WORLD vedoucího úřadu se studenty v jeho jádru

University of East Anglia (UEA) je mezinárodně uznávaný, kampus založené na univerzitu, která poskytuje kvalitní akademické, sociální a kulturní zařízení na více než 15.000 studentů. UEA má postgraduální komunita je kolem 3500 studentů, tvořící jednu z ústředních silných stránek univerzity.

Dokazování jeho průkopnického ducha, UEA hrdě sedí v Top 1% univerzit na světě (Times Higher Světová liga tabulka 2015-16) a důsledně vystupuje v Top 5 pro studentské praxe v Národní studentský průzkum, protože to začalo před 10 lety.

Areál se nachází v svěží, zelené části Norwich, Anglie je první UNESCO město literatury. Je to jen dvě míle od centra města, které je snadno dosažitelné jak pěšky, na kole nebo autobusem. Ohromující Norfolk pobřeží je 1 hodinu jízdy, a Londýn Při rychlém 2 hodiny vlakem. Tento jedinečný-umístil University je také součástí Norwich Research Park, Jeden z největších evropských koncentrací výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí, zdraví a botaniky.

Sportovní zařízení na akademické půdě, patří SportsPark, Které domy olympijské velikosti bazénu a pravidelně hostí místní a mezinárodní atletické události. UEA rovněž nabízí světově proslulé Sainsbury centrum pro výtvarné umění a hostí mezinárodní literární festival, který featuring slavných jmen, jako je Ian McEwan, Kazuo Ishiguro a Anne Enright (všechny kurz absolventů UEA tvůrčího psaní).

Chcete-li změnit svět s mírou, aby dopad ve vašem odvětví a dosáhnout svého plného potenciálu - University of East Anglia je brilantní další krok.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA (part-time)

Campus forma Kombinované 27 měsíců August 2017 Spojené království Norwich

Norwich Business School Executive MBA je součástí-time program pokročilé řízení pro ty, kteří chtějí, aby urychlily své kariérní vyhlídky a zajistit si vedoucí pozici managementu. [+]

Norwich Business School Executive MBA je součástí-time program pokročilé řízení pro ty, kteří chtějí, aby urychlily své kariérní vyhlídky a zajistit si vedoucí pozici managementu. Program spojuje účastníky do silného kohorty studentů, schopný racionalizovat a diskutovat s vysoce kvalifikovaný tým lektorů. Executive MBA také nabízí možnost vybudovat novou síť profesionálních kontaktů. Kombinace nejnovějších akademické myšlení a poznání a se silným důrazem na jeho praktické aplikaci přináší průběh skutečné hodnoty, který vám pomůže realizovat vaše kariéru. Určeno pro manažery Přednášky a semináře jsou naplánovány ve večerních hodinách ao víkendech, které vám umožní studovat a pokračovat v práci na plný úvazek. Výuka je založena na analýze případových studií a interaktivních skupinových diskusí, a silný prvek kurzu je na poradenské projekty. Prozkoumejte řadu klíčových obchodních otázek Budete mít možnost vzít volitelných modulů v oblastech, kde UEA stanovil celosvětově vynikající pověst: Brand Leadership - zjistit, jak jsou značky utváří naše vnímání toho, co podniky představují, jak z ekonomického hlediska spotřebitele a Ekonomika a finance - objevovat, jak moderní hospodářské a finanční systémy pracují v globálním prostředí informovat strategických rozhodnutí v neustále se měnící ekonomiky a průmyslovými odvětvími Potravinářský průmysl - analyzovat, jakým způsobem otázky, jako globální řízení dodavatelského řetězce a spotřebitelské nákupní chování utváření této kritické sektor. Skutečně mezinárodní zkušenosti Ve druhém ročníku MBA, dodáváme část modulů manažerské poradenství projektů v České republice. Strávíte týden práce s firmami v Praze poskytující konzultační projekt zaměřený na poskytování praktické výsledky a přínos pro klienta. Minulé společnosti patří Coca Cola, 3M a Tesco. [-]

MBA

MBA (na Plný úvazek)

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Norwich

Norwich Business School nabízíme jedinečnou a vysoce příslušném studijním programu zaměřené na dává vám ty nejlepší zkušenosti, MBA, zatímco urychlení své kariérní vyhlídky. [+]

Na Norwich Business School nabízíme jedinečnou a vysoce příslušném studijním programu zaměřeného na poskytování vás to nejlepší MBA zkušenost zatímco urychlení své kariérní vyhlídky. Budete také mít možnost studovat na jedné z předních světových 1% z univerzit (The Times světovém žebříčku 2013-14) a University zařadil do top 6 pro studentské praxe v závislosti na Times Higher Education Student Experience Survey 2015. Klíčové vlastnosti našeho 12měsíčního programu patří: AMBA akreditace, umístění kurzu v top 2% MBA globálně Živé poradenské projekty která vám hands-na obchodní zkušenosti Studentské kohorty mezinárodně různorodou práci a kulturní zázemí Přístupný odborní pracovníci Malý počet žáků ve třídě, podporovat sdílení a účast Silná komunita, která pokračuje i po ukončení studia Program Impact Bespoke Kariéra Dvojí ocenění z MBA a CMI Level 7 diplom v oboru Professional Consulting Leden Datum zahájení Pracovní zkušenosti, kvalifikaci a vhodnost Klademe velký důraz na záznam kandidáta pracovních zkušeností. Hledáme kandidáty MBA, kteří mají minimálně tři roky relevantní manažerské praxe. Kromě požadavků na pracovní zkušenosti kandidáti MBA se obvykle dosáhli jeden z následujících: První nebo druhé třídy diplom nebo mezinárodní ekvivalent, nebo; Relevantní postgraduální diplom, nebo; Kvalifikace z profesionální subjektem uznaným UEA. Žadatelé, kteří nemají prvního stupně nebo ekvivalentní se budou posuzovat na základě jejich podnikání a manažerské zkušenosti, jejich dosavadní kariéry a pravděpodobnosti prospěch z kurzu, podle uvážení MBA kurzu vůdce. [-]