The School of Management and Research

Úvod

Read the Official Description

O NÁS

Škola managementu a výzkumu (TSMR) se pyšní svým závazkem k dokonalosti. Tento závazek odráží poslání společnosti TSMR nabízet svým studentům vysoce kvalitní programy, výjimečné služby komunitám a špičkový výzkum, který informuje o politice a praxi. TSMR se také zavázala k vytváření partnerství s řadou vzdělávacích, servisních a podnikatelských subjektů s cílem posílit výzkumné a inovační postupy v širokém spektru profesí a komunitních organizací.

TSMR je unikátní ve své kombinaci akademických a profesionálních programů, které připravují jednotlivce na širokou škálu rolí v průmyslu. TSMR nejen připravuje vysoce kvalifikované studenty, ale také odborníky v oblasti vzrušujících a velmi potřebných pro řízení. Doporučujeme, abyste prozkoumali naše akademické programy a objevili širokou škálu nabízených možností.

Naše programy jsou řízeny koncepčním rámcem TSMR, který popisuje vývoj studentů jako Inquirer-Professionals. Inquirer-Professionals pozitivně ovlivňují učební zkušenosti studentů prostřednictvím jejich porozumění a uplatňování odborných znalostí, vzdělávacích procesů, vzdělávacích kontextů, učení studentů, mezilidských dovedností a profesních vztahů. Věříme, že profesionálové Inquirer jsou vysoce připraveni splnit vzrušující požadavky současného výuky a učení kromě našich vysoce kvalitních akademických programů. TSMR také usiluje zapojit studenty, absolventy a komunitu do různých aktivit. Jako student se můžete podílet na řadě profesních organizací, které poskytují dlouhodobé přátelství se studenty, kteří sdílejí vaše zájmy a profesionální vášeň.

Doufáme, že se vám líbí vaše studium na TSMR. Těšíme se na příležitost sdílet s vámi náš závazek k dokonalosti.

NAŠE MISE

Posláním londýnské školy řízení a výzkumu je nabídnout na vnitrostátní úrovni konkurenceschopné a mezinárodně uznávané příležitosti k učení a angažovanosti různých studentů v reálném prostředí. Jako vědecký zdroj pro veřejnost, London School of Management & Research vytváří partnerství s dalšími vzdělávacími institucemi, komunitními organizacemi, vládními agenturami a soukromým sektorem, aby sloužila regionům, které slouží, a ovlivnila svět.

NAŠE VIZE

Londýnská škola manažerského výzkumu (TSMR) usiluje o to, aby byl akademickým vůdcem uznávaným pro inovace a kvalitu ve výuce a učení, mezinárodní postavení a odhodlání prosazovat a poskytovat služby komunitám a společnostem, které slouží.

NAŠE ZÁKLADNÍ HODNOTY

TSMR hodnotí následující jako ústřední pro svou vizi:

  • Integrita: Nadace, na které je TSMR vytvořena, držíme vysoké standardy charakteru a integrity.
  • Excelence: Snažíme se o dokonalost v rámci komunity TSMR prostřednictvím příležitostí k dosažení výuky, výzkumu, stipendia, tvůrčí činnosti a služeb.
  • Učení: Vychováváme intelektuální flexibilitu, znalosti a dovednosti integrací výuky, výzkumu, hodnocení a učení, abychom podpořili neustálé zlepšování naší vědecké komunity.
  • Studentská pozornost: Jsme odhodláni ke vzdělávání, poptávce a službám, abychom uspokojili měnící se potřeby studentů. Podporujeme celoživotní učení, občanskou a sociální odpovědnost, vedení, individuální a kariérní růst.
  • Rozmanitost: Přijmeme rozmanitost ve všech jejích rozměrech a uvědomujeme si, že vzájemná úcta k individualitě a zapojení všech jsou zásadní pro osobní i institucionální úspěch.
  • Služba: Podporujeme a uznáváme službu na všech úrovních v rámci TSMR. Snažíme se přispět ve prospěch TSMR a světa.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět Přípravný ročník » Vidět Doctors of Education »

Programs

Tato škola dále nabízí:


MBA v podnikání

Online & Campus forma February 2019 Spojené království Cardiff

Nachází se ve městě známém pro kulturu, rozmanitost, fascinující historii více než 2000 let, jazykové, vzdělávací a sportovní instituce, School of Management [+]

Nachází se ve městě známém pro kulturu, rozmanitost, fascinující historii více než 2000 let, jazykové, vzdělávací a sportovní instituce, School of Management

Ve stále složitějším obchodním světě se roli obchodníka stala rozhodující než kdy jindy. Všestrannost, schopnost rozvíjet dlouhodobě udržitelnou strategii a odborné znalosti jsou také vyhledávané mezi obchodníky po celém světě.

Náš kurz Business and Strategic Marketing kladou důraz na aplikované a interaktivní učení; vybaví vám nástroje, které vám pomohou nalézt řešení reálných obchodních problémů v reálném světě a jak produkty propojit s lidmi na celostátní, regionální a mezinárodní úrovni. Jinými slovy, je určena strategickým obchodníkům zítřka.... [-]


MBA v strategickém řízení podniku

Online & Campus forma February 2019 Spojené království Cardiff

Nachází se ve městě známém pro kulturu, rozmanitost, fascinující historii více než 2000 let, jazykové, vzdělávací a sportovní instituce, School of Management [+]

Nachází se ve městě známém pro kulturu, rozmanitost, fascinující historii více než 2000 let, jazykové, vzdělávací a sportovní instituce, School of Management

Cílem tohoto kurzu je pomoci vám ocenit důležitost strategie a dovedností potřebných pro globální konkurenci.

Náš kurz strategického řízení podnikání změní způsob, jakým si myslíte, že jste v síti a podnikáte. Kurz čerpá z našich hlubokých znalostí o řízení a podnikové kultuře a standardizovaných postupech, které studentům poskytují základní dovednosti potřebné k dohledu nad organizacemi v různých mezinárodních podmínkách. Ať už máte zkušenosti z oblasti řízení nebo podnikání, kurz vám zlepší vaše porozumění a praktické aplikace ve své praxi.... [-]


Contact
Adresa, 1. řádek 292 North Road, Cardiff, Wales
CF14 3BN Cardiff, Wales, Spojené království
Website http://www.tsmr.org.uk
Telefonní číslo +44 (0)2920102908/ +44 (0)7939