Staffordshire University

Úvod

Read the Official Description

Od té doby 1914 jsme nabídli odborně inspirované vzdělání relevantní pro věk. Tehdy naše zaměření se na těžbu a keramiky. Ale časy se změnily a máme taky. Teď jsme dodávat vše od Počítačové hry design do Forenzní věda.

Naše vize a hodnoty jsou základem Staffordshire University; je to, jak to děláme věci. To se nikdy nezmění.

Kdo jsme

Tyto hlavolamy. Ta myšlenka provokers. Mysl expandéry.

Jsme přátelské univerzitu s globálním hranou. Jsme místo doslova uprostřed všeho, v srdci Velké Británie.

Nechceme jen posunout hranice, lámeme je.

Nechceme jen otevřít knihy, jsme se otevřít mysl.

Naše školní areály

Naše hlavní činnost je soustředěna ve dvou areálech ve městě Stoke-on-Trent a Stafford, se dvěma dalšími přítomností ve městě Shrewsbury a Lichfield.

Staffordshire University

Naší vizí je vytvořit živé a dynamické okraj města kampusu s brilantními učení a výukových zařízení, dobré spojení veřejnou dopravou a společenských aktivit.

Pedagogických fakult, které byly dříve rozděleny do dvou areálech sejdou končit ve více koncentrované investice do zařízení. K dispozici bude velké aktualizace k výuce a společenských prostor. Už jsme investovali více než £ 40m při transformaci kampus a dělat univerzitní čtvrti skutečně inspirující místo k životu a studium. To bude pokračovat.

Centra excelence

Naše satelitní areály v Stafford, Lichfield a Shrewsbury se stanou centry excelence v oblasti zdravotnictví, vzdělávání a ošetřovatelství a porodní asistence, a bude také těžit z investic do budov a zařízení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mistři V Oboru Business Administration - MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Stoke + 1 více

Tato celosvětově uznávaná ocenění MBA každoročně láká řadu žadatelů absolvent kalibru od různých organizací obchodní, průmyslové a veřejného sektoru, často z 15 různých zemí. Dvě funkce odlišit naše ocenění z jiných univerzit: to jsou naše odborné relevance a internacionalismus. Zažijete podnětné a stimulující intenzivní kurz v ... [+]

mistři v oboru Business Administration - MBA Tato celosvětově uznávaná ocenění MBA každoročně láká řadu žadatelů absolvent kalibru od různých organizací obchodní, průmyslové a veřejného sektoru, často z 15 různých zemí. Dvě funkce odlišit naše ocenění z jiných univerzit: to jsou naše odborné relevance a internacionalismus. Zažijete podnětné a stimulující intenzivní kurz v oblasti řízení, s mezinárodního hlediska, zlepšit své osobní i profesní rozvoj. Pro usnadnění tohoto budete používat, sdílet a reflektovat své zkušenosti spolu s dalšími studenty ve vašem učení týmu. Ty budou přidělovány na Váš multikulturního "vzdělávání Team" v průběhu indukce. Několik Učební týmy jsou zkombinovány do formy výuka skupin, z nichž každá má se svou vlastní osobní tutor. Vstupní požadavky Nejméně 2: 2 UK Hons stupně nebo ekvivalent v jakémkoli oboru. Poskytnout důkazy o uspokojivé znalosti anglického jazyka pro uchazeče, kde angličtina není jejich rodným jazykem, jako například: IELTS celkové skóre 6.0 nebo vyšší (které by měly zahrnovat minimální skóre 5.5 pro mluvení, psaní a poslech modulů); TOEFL celkové skóre 87 nebo vyšší; nebo Pearsons celkové skóre 51 nebo vyšší. Booster pre-Masters English Language hřiště je k dispozici. Celkové hodnocení vzdělání, zkušenosti a potenciál těžit z režimu žalobců bude při posuzování vhodnosti kandidáta pro naše programy MBA. Business School si klade za cíl dosáhnout mix studentských prostředí, které posílí vzdělávací zkušenost pro všechny. To znamená, že již není nutné, aby žadatelé mít minimálně dva roky kariéry historii, i když zkušenost bude přínosem pro podporu jejich používání. Žadatelé musí prokázat odpovídající úroveň kvalifikace a způsobilosti, a jejich potenciál... [-]

Videos

International Welcome

Staffordshire University 100 years