Royal Holloway, School of Management

Úvod

Read the Official Description

Naše kořeny: Royal Holloway College byla otevřena HM královna Viktorie v roce 1886. V roce 1900 oba Royal Holloway a Bedford vysoké školy byli přijati jako školy na University of London. V roce 1985 vidí sloučení Bedford a Royal Holloway škol. V roce 1990 se Centrum pro řízení byl vytvořen v rámci Fakulty sociálních studií. Díky našim zakládajícím členům, historici Charles Harvey a Bob Fitzerald, 1993 viděl stav zisk School Centre.

Jednotlivé studijní specializace byla nabídnuta od roku 1994, a do roku 2000 bylo vyvinuto několik magisterské programy. Zkušenosti z výuky MBA in-house globálně pro Vlámové (později JP Morgan), pomohl škola získat kontrakt na dodávku University v Londýně MBA distanční vzdělávání, který byl zahájen v roce 2000. V roce 2005 obě naše bylo akreditováno na-školní areál a distančního vzdělávání MBA kurzy AMBA. V roce 2010-11 krok škola pod záštitou Fakulty managementu a ekonomiky, spolu s dalšími dvěma fakult: Fakulty umění a společenských věd Přírodovědecké fakulty se každý řídí děkan.

Kde jsme teď: Pěstování od úspěchu k úspěchu máme nyní více než 85 akademických pracovníků pokrývající hlavní oblasti řízení, s více než 1000 studentů a některých 400 doktorandů celé naší sady magisterských kurzů. Kromě toho máme cca. 80 studentů doktorského studia.

Vybavení

Naše moderní zařízení odrážejí naše odhodlání k budování prostředí, které předchází fyzickému kritické myšlení a zvyšuje používání nových znalostí

Naše škola má své vlastní počítačové učebny pro studenty doktorského a magisterského studenty, plus nejmodernější technologie (včetně videokonference), v několika přednáškových sálech v rámci Moore Complex. Kromě toho se nachází hned vedle Centra výpočetní techniky, která je otevřena 24/7.

School of Management v 3.000.000libra Moore rozšíření byla slavnostně otevřena 26. října 2011 Sir Alex Reed CBE, který je dlouholetým zastáncem College a School of Management a zakládající Patron Royal Holloway podnikatelů. Tato událost také oslavili 21. výročí školy.

Nové rozšíření zajišťuje vysokou kvalitu, moderní vybavení jak pro zaměstnance a studenty. To zahrnuje osm specializované semináře / break-out rooms, tři inovativní flexibilní pracovní lusky a vytvoření centrální funkce prostoru atria poskytuje flexibilní sociální a pracovní prostor. Explicitní byly využívány udržitelným vlastnostmi pro maximální snížení uhlíkové stopy budovy.

Bedford knihovna má rozsáhlou sbírku knih o managementu. Knihy sahají od tradičních oblasti financí a účetnictví, až po marketing a řízení informačních systémů, a to jak ve vztahu k sociální odpovědnosti a udržitelnosti životního prostředí.

Knihovna poskytuje širokou škálu elektronických zdrojů, včetně Mintel zprávy a Business Source Complete, hlavní sbírka obchodních časopisů, jakož i průmyslu a zemí zprávy. Studenti mají také přístup k finančním databázím, jako jsou Datastream a Mergent online, které poskytují společnosti a průmyslové informace.

Světové univerzitní žebříčky

Royal Holloway byl zařazen 102. v 2013-14 Times Higher Education World University Rankings byla zveřejněna v září 2013 Zařadil 12. celkově ve Velké Británii, průvodce popsal Royal Holloway jako "skutečně světové třídy."


Royal Holloway se umístila na pátém místě na světě (první ve Velké Británii), v kategorii "Mezinárodní Outlook": Uznání naší širší výhled jako globální univerzity. Žebříček použít tři různé indikátory, kdo ohodnotí "mezinárodní rozhled" - podíl mezinárodních pracovníků a studentů a výzkumu, pokud jde o dokumenty, které jsou co-napsaný s alespoň jedním mezinárodního partnera.

Univerzita je také zvláště vysoce hodnocen pro dalekosáhlé dopady svého výzkumu a získala 97,5 procent citací: dále upevnil její postavení Royal Holloway jako jeden z předních světových výzkumných institucí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mezinárodní MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Egham + 1 více

Naše intenzivní jeden-rok AMBA-akreditované MBA program je navržen tak, aby vám pomohou vytvořit efektivní manažerské dovednosti, vedení chápat v celosvětovém kontextu a vytvořit síť zahraničních partnerů. [+]

Náš intenzivní jeden-rok AMBA-akreditované MBA program je navržen tak, aby vám pomohou vytvořit efektivní manažerské dovednosti, vedení rozumět v celosvětovém kontextu a vytvořit síť zahraničních partnerů. MBA vyvíjí s měnícími se potřebami konkurenčního ekonomického prostředí a naše učení je založeno na vysoce kvalitního výzkumu. Naše MBA vám poskytne: - Podrobné znalosti týkající se problematiky řízení v různých souvislostech; - Koncepční nástroje pro analýzu řízení v soukromém nebo veřejném sektoru; - Kritické uvědomování výzkumných metod; - Vzdělávací prostředí, kde se studenti budou používat své zkušenosti s organizací zapojit se a napadat jak teoretické i případ materiálu; - Prostředí, ve kterém mohou studenti spolupracovat na nových intelektuálních a řízení problémů. Pokud uvažujete o flexibilní nebo distanční možnosti vzdělávání, University of London MBA International Management byl vyvinut na School of Management na Royal Holloway a je akreditován Asociace MBA (AMBA). Pro více informací navštivte naše kurzů distančního vzdělávání stránku. Po dokončení absolventů kurzu budou mít: - Kognitivní dovednosti kritického myšlení, syntézu a jiné formy kvalitativní analýzy - efektivní řešení problémů a rozhodovací dovednosti - numerické a kvantitativní dovednosti, včetně analýzy dat, interpretace a extrapolace - vyvinula efektivní self-vedení, pokud jde o čas, plánování, a chování, motivace, - individuální iniciativu a podnikání sebeuvědomění, otevřenost a citlivost na rozmanitosti, pokud jde o lidi, kultury a podnikání a řízení otázek - interpersonální dovednosti efektivního naslouchání, vyjednávání, přesvědčování, prezentace a týmová práce [-]