Royal Agricultural University

Úvod

Read the Official Description

Byla založena v roce 1845, jsme uznávány na národní i mezinárodní jako lídr v poskytování vzdělávání, výzkumu a poradenství, v a které se týkají, zemědělství a venkovské prostředí.

Naše dědictví

Královská zemědělská vysoká škola (RAC), nyní Královská zemědělská univerzita (RAU), je nejstarší zemědělská škola v anglickém mluvícím světě a byl v čele zemědělského školství od roku 1845. Náš historický areál v Cotswold venkově poskytuje stimulující a unikátní vzdělávací prostředí.

Studium na univerzitě

Nabízíme kurzy na Foundation, vysokoškolák a postgraduální úrovni, aby více než 1200 studentů z více než 40 různých zemí. Předměty zahrnují oblasti podnikání a řízení, zemědělství, zásobování potravinami, podnikání v zemědělství, koňovitých, mezinárodní rozvoj venkova, nemovitostí a hospodaření s půdou.

K kariéra zaměřené kurzy jsou navrženy a aktualizovány tak, aby splňovaly měnící se potřeby trhu práce a spojit akademické kvality s praktickou aplikací. Kurzy jsou spravovány a učil zkušenými zaměstnanci a odborných poradců, z nichž všichni jsou špičkami ve svém oboru.

Univerzita udržuje silné odkazy průmyslu, vytvořit bezkonkurenční pověst v pokud jde o navazování kontaktů k dispozici, a kalibru pracovních stáží nabízených studentům. Studenti pokračovali užít úspěch a významně přispívají v široké škále profesí po celém světě.

Naše pregraduální a postgraduální kurzy pomáhají našim studentům dosáhnout svých budoucích snů v zemědělství, půda, řízení obchodní činnosti, jídlo, koní a majetkových průmyslu.

Najdete zde všechny aspekty života na RAU pestrá a vzrušující. Jsme hrdi na to, že dostatečně velká, že mnoho zařízení jsou na místě; ale dost malý na to vytvořit přátelskou atmosféru.

Bohatou historii a tradici, naše malebná areál také dělá ideální místo pro svatby a konferencí v Cotswolds.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Mezinárodní Jídla A Agropodnikání

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2017 Spojené království Cirencester

Tento MBA poskytuje příležitost pro vás získat znalosti a zkušenosti producentů, zpracovatelů, spotřebitelů a tvůrců politik. [+]

MBA International Food a podnikání v zemědělství

Vzrůstající globalizace potravinářství zdůraznila potřebu pro manažery se zkušenostmi z sociální, kulturní, výroby a spotřeby podmínek na hlavních světových trzích. Sourcing a zásobování v potravinářském sektoru je stále konkurenceschopný a komplexní.

Tento MBA poskytuje příležitost pro vás získat znalosti a zkušenosti producentů, zpracovatelů, spotřebitelů a tvůrců politik v rámci nejméně dvou hlavních obchodních bloků a trhů na světě.

Stávající a začínající nadnárodní společnosti hledají pro manažery s nadnárodními znalostí a jazykových dovedností, které jsou schopné fungovat spolehlivě a kompetentně v různých regionech světa.... [-]


Mba Pokročilé řízení Zemědělských Podniků

Campus forma Denní studium Kombinované 12 měsíců September 2017 Spojené království Cirencester + 1 více

Kurz je navržen tak, aby vlak budoucí zemědělce, zemědělské manažery a konzultanty řízení farmy pracovat v komerčním prostředí moderního zemědělství a zemědělství. [+]

Vedení MBA Advanced Farm

Kurz je navržen tak, aby vlak budoucí zemědělce, zemědělské manažery a konzultanty řízení farmy pracovat v komerčním prostředí moderního zemědělství a zemědělství. Důležitým cílem předmětu je rozvíjet širokého povědomí podnikatelského myšlení, povzbuzování, abyste byli velmi adaptabilní, vnímavý a kreativní ve svém přístupu k farmě řízení podniku.

Případová studie přístup k učení se používá v dalším průběhu, které umožňuje principy a koncepty, které mají být zkoumány v kontextu skutečného světa. Pomocí případové studie stávajících podniků, jste schopni praktikovat manažerských dovedností, které bude uplatňovat po opuštění. V průběhu roku se hostující reproduktory vám cenný vhled do celého odvětví z pole do supermarketu polici.... [-]


Contact

Royal Agricultural University

Adresa, 1. řádek Stroud Road
GL7 6JS United Kingdom
Website https://www.rau.ac.uk/university-life/international
Telefonní číslo +44 1285 652531