Oxford Brookes University, Business School

Úvod

Read the Official Description

Na Oxford Brookes University Business School najdete dynamickou a mezinárodní společenství více než 150 akademických pracovníků, 2000 studentů a 500 postgraduálních a výzkumu studentů.

Jsme důsledně ocenit za excelenci našeho učení a vyučování. Cvičíme speciální 'Brookes směs "kritického zkoumání s praktickým nahlédnutí, přísnosti s významem. Máme hluboké spojení se světem podnikání, která zajišťuje relevanci našich kurzů, důvěryhodnost našich zaměstnanců a kariérní úspěchy našich studentů.

Oxford Brookes University nabízejí 102 postgraduálních stipendií v hodnotě £ 10,000 každý pro studenty UK / EU. Zjistěte si, zda máte nárok.


Proč jsme zvláštní?
  • nejvyšší skóre pro kvalitu výuky (24/24)
  • dvě, které jsou předmětem centra pro správnou praxi ve výuce (ze dne 24. ve Velké Británii)
  • Zaměstnanci s real-svět podnikání a poradenství zkušenosti
  • uznávaným pracovní plán stáže
  • koučování, mentoring a odborné poradenství v
  • mezinárodní partnerství a zahraničních studentů ze 145 zemí
  • síť 17.000 absolventů po celém světě
  • atmosféra jednoho ze světových opravdových studentských městech (Virgin Alternativa Průvodce po britských univerzitách)

Postgraduální Otevřené večer - Business School a Oxford School of Hospitality Management

Datum a čas
Středy 07.09.2016 od 17:30 do 19:00

Kdo tato událost je pro
Každý

Umístění
Foyer, postgraduální centrum, Wheatley Campus

Podrobnosti
Pojďte se dozvědět o postgraduálních kurzů nabízených na Oxford Brookes University Business School, Oxford School of Hospitality Management a jak magisterský může zlepšit své kariérní vyhlídky. Je to velká příležitost zjistit, jaké možnosti jsou k dispozici studie, aby diskutovali o učení a hodnocení styl a klást žádné otázky, které můžete mít.

Chcete-li rezervovat místo
Zaregistrujte se na Open večer pomocí tohoto odkazu níže: http://business.brookes.ac.uk/postgraduate/open-days/

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Oxford Brookes Globální MBA (září Start)

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2017 Spojené království Oxford

Program Oxford Brookes Global MBA je navržen tak, aby vybavit manažery dovednosti nezbytné, aby se zapojily s výzvami globalizovaném světě. [+]

Oxford Brookes Globální MBA - září 2.016 Proč Oxford Brookes Globální MBA? Program Oxford Brookes Globální MBA je navržen tak, aby vedení dovednosti nezbytné, aby se zapojily s výzvami globalizovaném světě.

Zařadil do top 10 britské MBA (QS MBA žebříčku 2013) Zařadil do top 40 evropských MBA (QS MBA žebříčku 2013)

Program MBA zaručuje, že máte klíčové technické a analytické kompetence společnosti očekávají, že i kritické sociální dovednosti, které globální organizace cení především: schopnost pracovat s, a olovo, multi-disciplinární a multi-kulturní týmy na celém světě; kreativně přemýšlet o složitých problémů; a zapojit a vytvořit si vlastní sítě znalostí pro vytváření inovačních řešení. Jsme si vědomi, že efektivní lídři v dnešním složitém globálním prostředí je třeba schopnosti připojení, spolupráce a tvořivosti, které pracují v obchodní praxi. Oxford Brookes Global MBA vám poskytuje tyto dovednosti v inovativní, adaptabilní, integrovaný program navržen tak, aby se vešly s vaší kariéry. Můžete si vybrat kombinaci on-line vzdělávání, nebo face-to-face výuky dodaných po celém světě, dává vám větší flexibilitu vybrat si, jak, kdy a kde budete studovat. * Tento program MBA poskytuje výrazný, spolupráce vzdělávací zkušenost. V jádru, MBA program klade důraz na efektivní práci v různých týmech, z různých zemí s různými technickými a organizačními prostředí, a rozvíjí své osobní a profesní kompetence. Prostřednictvím této cestě si vybudovat síť po celém světě kontakty a spolupracovat s živými podnikatelských projektů, což vám umožní uplatnit své nově nabyté znalosti a vědomosti na řadu organizačních a obchodních kontextech. Naše předních akademiků na programu Oxford Brookes Global MBA poskytuje up-to-the-moment, nejmodernější myšlení, stejně jako zkušenost současných obchodních problémů. Zaměstnávají podpůrný, kolaborativní přístup do svého učení, které vám pomohou maximalizovat svůj potenciál. Město Oxford spojuje staré s novým. Je lídrem prestižní světovou ve vysokoškolském vzdělávání a v srdci jedné z nejvíce vysoce kvalifikovaných ekonomik v Evropě. Oxford přitahuje studenty, vědce, obyvatele a návštěvníky z celého světa, což jí dává opravdu mezinárodní atmosféru.... [-]


Contact

Oxford Brookes University Business School

Adresa, 1. řádek OX33 1HX Oxford, United Kingdom
Website http://www.business.brookes.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1865 485858