Nottingham University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

S kampusy ve Velké Británii, Číně a Malajsii, Nottingham University Business School má bezkonkurenční globální dosah a členové naší fakulty patří mezi přední výzkumné pracovníky ve svých oborech. Se studenty a pracovníky z celého světa, nabízíme jedinečnou mezinárodní zkušenosti s příležitostí k navázání cenných obchodních vztahů s globálními vrstevníky.

Výuka se opírá o výrazný výzkumu, která je uznána národní i mezinárodní úrovni. Naše vynikající programy a podpora nabízíme našim studentům umožnit jim vyniknout v globálním prostředí.

Nottingham University Business School je uznáván jako jeden z nejlepších škol na světě pro kvalitu jeho výzkumu a výuky v udržitelnosti a společenské odpovědnosti.

Škola byla průkopníkem v oblasti podnikání výuku a výzkum v Nottinghamu a získal Small Business Chartu britskou vládou v uznání jeho roli při podpoře a rozvoji malých a středních podniků (MSP).

Nabízíme inovativní magisterské kurzy pro absolventy z praxe i nepodnikatelských akademických prostředí, a mnoho z našich magisterských kurzů jsou akreditované a uznané profesních organizací. Naše MSc v oboru marketingu je akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM) pro Dual cenu, zatímco naše magisterské kurzy v oblasti bankovnictví jsou akreditované Chartered bankéře Institute (CBI), který nabízí studentům Chartered Banker diplom - nejvyšší ocenění k dispozici v celém světě bankovní. Jsme jedním z mála vybraných britských obchodních škol na světě, který nabízí tento dvojí kvalifikační stupeň. The Nottingham MBA byla akreditována Asociací MBA (AMBA) od roku 1993 a zahrnuje možnosti přizpůsobení v oblasti financí, podnikání a společenské odpovědnosti.

Business School se nachází na University moderních Jubilee Campus, která byla otevřena v roce 1999 Jejího Veličenstva královny. Jubilee Areál se nachází v těsné blízkosti centra města Nottingham - kosmopolitní a živého města, považovaného za jeden z nejžádanějších míst ve Velké Británii ke studiu. Jen dvě hodiny od Londýna a s výbornou dopravní dostupností, Nottingham je snadno dostupný od zbytku Velké Británii a Evropě.

Žebříčky

  • V roce 2014 REF (Research Excellence Framework) 70% našeho výzkumu byla hodnocena jako jeden mezinárodně vynikající nebo špičkové světové úrovni, pořadí nám 6. ve Velké Británii výzkumu silou.
  • Škola je jedinečná v tom, že EQUIS akreditované pro žádané maximální dobou trvání pěti let na všech svých třech místech ve Velké Británii, Číně a Malajsii Evropskou nadací pro rozvoj managementu (EFMD), jeden z předních světových akreditačních orgánů pro podnikání školy.
  • V roce 2016 Financial Times zařadil naši MSc Finance a investice do jejich největších světových Masters v oblasti financí programů.
  • Naše programy MBA a Executive MBA jsou řazeny podle The Economist MBA Global Top 100.
  • 2016 Corporate Knights Better World MBA pořadí nás staví 2. ve Velké Británii a 12. globálně pro naše silné stránky s ohledem na trvale udržitelný obchodní vzdělání.
  • Náš Executive MBA se umístil na druhém místě ve Velké Británii a zvýšení platu našich absolventů po promoci se na 1. místě v The Economist Executive MBA Žebříček 2015.
  • The University of Nottingham řadí v horní 1% z univerzit po celém světě v QS World University Rankings.

  Poslání

  Posláním Nottingham University Business School je posílení obchodních a manažerských znalostí a praxe v odpovědným a udržitelným způsobem pomocí naší globální přítomnost prostřednictvím:

  • Vlivný výzkum nejvyšší mezinárodní úrovni.
  • Vynikající vyučování a programy, které umožní našim absolventům a klienty vyniknout v globálním prostředí.
  • Partnerství s externími organizacemi, které vedly k významnému prospěšné dopady na veřejné politiky, obchodní praxe a hospodářské a sociální pohody.
  • Závazek k celkovému rozvoji a prosperitě studentů a pracovníků v rámci mezinárodního společenství.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 2 - 4 let Přihlašování započato Spojené království Nottingham

Executive MBA je pokročilý kurz řízení pro ambiciózní manažery a manažery, kteří chtějí studovat a zároveň pokračovat v jejich kariéře. Můžete být již vedoucí roli, mají obvykle nejméně pět let zkušeností řízení, a mají zájem na dalším kariérním rozvoji a progresi. [+]

Executive MBA je pokročilá správa kurz pro ambiciózní manažery a manažery, kteří chtějí flexibilní studii, která se vejde kolem jejich kariéry a jiné závazky. Můžete být již vedoucí roli, mají obvykle nejméně pět let zkušeností řízení, a mají zájem na dalším kariérním rozvoji a progresi. Tento kurz vám poskytne vysoké úrovni, obecného hlediska řízení o podnikových funkcí a jak mohou být integrovány s rychle se měnícím prostředím. Získáte znalosti a porozumění o operacích v podnikání a praktické dovednosti potřebné k řízení to. Ty budou mít prospěch z Executive MBA tím, že: studovat svým vlastním tempem a zároveň pokračovat ve své kariéře. The Nottingham Executive MBA nabízí výjimečnou flexibilitu, takže se vejde kurz kolem vaší práce a rodinných závazků absolvování celosvětově zařadil Executive MBA hodnocené 21 na světě a 2 ve Velké Británii v The Economist o naše studenty a absolventy přináší nové pohledy řešit své obchodní problémy s využitím až do řízení Datum myšlení studovat spolu s dalšími členy kurzu v průměru o třináct let pracovních zkušeností a rozšiřování své navazování kontaktů rozvoj globální perspektivu s využitím jedinečných mezinárodních příležitostí, které nabízíme na našich MBA v Malajsii a Singapuru identifikace odborných předmětů, které jsou nejvíce prospěšné pro vás a vaši firmu od široký výběr volitelných předmětů přístup k odborné znalosti a služby na světové třídy, mezinárodní univerzita spojující jeden z našich zahraničních studijních cestách globalizovat svou MBA s využitím příležitostí k celoživotnímu učení k dispozici Executive MBA absolventů Naši Executive MBA studenti pocházejí z celého světa. Budete studovat společně s... [-]

MBA

Full-time MBA

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Nottingham

MBA je pokročilý kurz managementu, který zařídíme se dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním složitém obchodním prostředí v soukromém nebo veřejném sektoru. Základní moduly MBA zaměří na určité základní disciplíny managementu. Volitelný modul vám umožní soustředit se do hloubky na konkrétních tematických oblastech, aby vyhovoval vašim individuální zájmy a požadavky kariéry ... [+]

The Nottingham MBA je pokročilý kurz managementu, který vám vybaví dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním složitém obchodním prostředí v soukromém nebo veřejném sektoru. Základní moduly MBA zaměří na určité základní disciplíny managementu. Volitelný modul vám umožní soustředit se do hloubky na konkrétních tematických oblastech, aby vyhovoval vašim individuálním zájmům a požadavkům kariéry. Můžete také zvolit přizpůsobit své MBA se zaměřením na finance, buď podnikání nebo společenské odpovědnosti / udržitelnosti. Kurz zahrnuje účast na práci ve skupině a je zaměřen na zlepšení své rozhodovací schopnosti a produkovat manažery nejvyšší kvality. Dále nabízíme plný úvazek MBA na naší škole v Malajsii. Délka kurzu: Jeden rok na plný úvazek. Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Volitelné moduly (vybrat čtyři z výběru): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Řízení inovací Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

Contact
Adresa
Nottingham University Business School, Jubilee Campus, Wollaton Road
Nottingham, NG8 1BB GB
Adresa destinace
Nottingham University Business School,Wollaton Road, Jubilee Campus
Nottingham, Anglie, NG8 1BB GB