Nottingham University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Nottingham University Business School

S kampusy ve Velké Británii, Číně a Malajsii, The University of Nottingham má celosvětovou reputaci pro výuku a excelenci ve výzkumu. Obchodní školy na všech třech areálech jsou EQUIS-akreditované Evropské nadace pro management.

Nottingham University Business School nabízí jeden z největších výběrů magisterského stupně ve Velké Británii. Naše kurzy vás připraví na vedoucích pozicích v průmyslu, obchodu a veřejného sektoru, a zároveň poskytuje pevný základ pro PhD výzkum.

Naše akademické zaměstnanci patří mezi přední výzkumné pracovníky ve svých oborech a naše učení se opírá o jejich výraznou výzkumu. Se studenty a pracovníky z více než 150 zemích světa, nabízíme jedinečnou mezinárodní zkušenosti s příležitostí k navázání cenných obchodních vztahů s globálními vrstevníky.

Vhodné pro absolventy z praxe i nepodnikatelských akademických prostředí, mnohé z našich absolventa jsou akreditovány a uznána profesních organizací.

 • MSc bankovnictví a finance drží Chartered Institute Banker (CBI) akreditaci - zlatý standard pro bankovní profesionály - což znamená absolventi získají dvojí ocenění a mají právo nazývat Chartered Banker.
 • MSc Finance a investiční byl přijat do fakultní programu CFA Institute rozpoznávání a je také zařazen ve Financial Times Masters v oboru Finance Programy 2016.
 • MSc Human Resource Management a organizace je akreditován Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), který nabízí absolventům úplné osvobození od jejich úrovně 7 Advanced Diploma.
 • MSc Marketing je akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM) a absolventi obdrží diplom a odborné kvalifikace, která jim může dát konkurenční výhodu.
 • MSc řízení rizik je rozpoznán Chartered Insurance Institute (CII), přední světový profesionální orgán pro pojišťovnictví a finančních služeb.

Business School se nachází v univerzitní moderní Jubilee školního areálu, který byl otevřen v roce 1999 Její Veličenstvo královna. Jubilee Areál se nachází v těsné blízkosti centra města Nottingham - kosmopolitní a živého města, považovaného za jeden z nejžádanějších míst ve Velké Británii ke studiu. Jen dvě hodiny od Londýna a s výbornou dopravní dostupností, Nottingham je snadno dostupný od zbytku Velké Británii a Evropě.

Žebříček a pověst

 • Jsme součástí elitní skupiny AMBA a EQUIS-akreditovaných obchodních škol
 • V posledním Research Excellence Framework, 70% našeho výzkumu byla hodnocena světový nebo mezinárodně vynikající, pořadí nám 6. ve Velké Británii v oblasti výzkumu síly
 • Naše full-time MBA program je zařazen v The Economist MBA Global Top 100 2016
 • Náš Executive MBA je zařazen 21. na světě, 2. ve Velké Británii a 1. Pro zvýšení platu po ukončení studia v nejnovější Executive MBA Economist Žebříček
 • Jsme průkopníkem podnikatelskou výuku a výzkum v Nottinghamu a bude zahrávat Small Business Chartu britskou vládou jako uznání naší roli při podpoře a rozvoji malých a středních podniků (MSP)
 • Nottingham je členem prestižní Russell skupiny univerzit a je zařazen v horní 1% univerzit po celém světě v poslední QS World University Rankings

Nottingham absoloventky zahrnují vlivnými vůdci z celé řady oborů a profesí, včetně prozaik a básník, DH Lawrence, University kancléř a generální ředitel společnosti GlaxoSmithKline, sir Andrew vtipný, a zlatou medaili-vyhrávat olympijského atleta, Dr. Deng Yaping.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 2 - 4 let Přihlašování započato Spojené království Nottingham

Tento AMBA-akreditované kurz je pokročilý vedení vzdělávací program pro ambiciózní manažery a manažery. [+]

Exekutivní MBA Naše MBA Master of Business Administration (Executive) členů kurzu mají potenciál stát se vůdci a mají obvykle 8-15 let manažerských zkušeností (i když kandidáti s minimálně pěti let mohou být přijaty). Dokončení Nottingham Executive MBA je silná prohlášení o svých profesních aspirací a touhy vytvořit globální pohled na podnikání. Výhody: Kombinují intenzivní studium s náročnou kariéru Být testovány a ptát, co děláte Zažijte řízení podniku vzdělání na vysoké úrovni, které můžete použít do svého aktuálního role Studie po boku zkušených profesionálů z celého světa a budovat širší sítě The Nottingham MBA je celosvětově zařazen a škola je jedním z mála ve Spojeném království dosáhnout jak EQUIS a AMBA akreditace. Jsme uznáván jako jeden z předních světových škol pro začlenění otázky udržitelnosti do všech našich programů MBA. Klíčová fakta AMBA akreditoval naše programy MBA od roku 1993, což zajišťuje, že všechny programy Nottingham MBA splňovat přísné standardy kvality Jsme zařadil v The Economist Které MBA Top 100 2016 Zařadil jsme 21. na světě, druhý ve Velké Británii a první pro zvýšení platu po promoci v posledním Economist Executive MBA Žebříček Business School, ve všech třech areálech (Velká Británie, Čína a Malajsie), je EQUIS-akreditované Evropskou nadací pro rozvoj managementu (EFMD), jeden z předních světových akreditačních orgánů v oblasti obchodních škol V posledním Research Excellence Framework (REF) jsme se umístila na 6. místě za účelem výzkumu sílu z 101 obchodních a manažerských institucí ve Velké Británii Jsme zařadil do top 100 celosvětově obchodních a manažerských studií v QS World University Rankings... [-]

MBA

Full-time MBA

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Nottingham

Tento AMBA-akreditované Kurz bude rozvíjet základní manažerské dovednosti potřebné k uspokojení a podílet se na stále více mezinárodním podnikatelském prostředí. [+]

Full-time MBA Navržena tak, aby vybavit se zvýšenou kreativitou a efektivní řešení problémů dovednosti, bude náš plný úvazek MBA inspirovat a výzvou, abyste intelektuálně. Studium vedle vrstevnické skupiny z více než 20 zemí, budete zvýšit svůj proces učení a cross-kulturní povědomí společné pro moderního podnikání prostřednictvím pokročilého vyučování a učení program v řízení s cíleným a praktickou aplikací. Prostřednictvím účasti ve skupinové práci s multikulturními členy kurzu z různých průmyslových a obchodních zázemím, program je zaměřen na zlepšení rozhodovací schopnosti účastníků a produkující manažery té nejvyšší kvality. Tento kurz MBA se skládá z osmi základních modulů spolu s možností výběru ze čtyř volitelných přizpůsobit, vytvořit svůj vlastní verzi Nottingham MBA. Je doplněna provedením individuální nebo skupinový projekt managementu. Řada zařízení jsou k dispozici a mezi ně patří vyhrazený Kariéra důstojník, osobní učitele a znalý a přátelský profesionální administrativní tým. The Nottingham MBA je celosvětově zařazen a škola je jedním z mála ve Spojeném království dosáhnout jak EQUIS a AMBA akreditace. Jsme uznáván jako jeden z předních světových škol pro začlenění otázky udržitelnosti do všech našich programů MBA. Klíčová fakta AMBA akreditoval naše programy MBA od roku 1993, což zajišťuje, že všechny programy Nottingham MBA splňovat přísné standardy kvality Jsme zařadil v The Economist Které MBA Top 100 2016 Zařadil jsme 21. na světě, druhý ve Velké Británii a první pro zvýšení platu po promoci v posledním Economist Executive MBA Žebříček Business School, ve všech třech areálech (Velká Británie, Čína a Malajsie), je EQUIS-akreditované Evropskou nadací pro rozvoj managementu (EFMD) -... [-]

Contact
Adresa
Nottingham University Business School
Jubilee Campus
Wollaton Road

Nottingham, NG8 1BB GB
Adresa destinace
Nottingham University Business School
Jubilee Campus
Wollaton Road

Nottingham, Anglie, NG8 1BB GB