Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Proč Nottingham Business School?

Nottingham Business School (NBS) je prosperující součástí Nottingham Trent University (NTU); jsme mezinárodně uznávaní jako jedna z nejlepších obchodních škol ve Velké Británii a poskytujeme vynikající vzdělání a výzkum, který má silný, pozitivní dopad na kariéru, podniky a globální komunitu. Naše postgraduální kurzy jsou výjimečnou příležitostí zjistit, kdo můžete být, jak se učíte od expertních akademiků a obchodních vůdců s vynikající mezinárodní reputací. Máme jednu z největších a nejrůznějších fakult každé obchodní školy, která vám přináší inovační teorie, obrovské obchodní zkušenosti a inspirativní a podpůrné učení.

AACSB akreditováno

Nottingham Business School se připojuje k nejvýznamnějším 5% obchodních škol po celém světě poté, co Nottingham Trent University získala akreditaci pro kvalitu svých obchodních a manažerských kurzů od Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Spojení s průmyslem

Nottingham Business School má 600+ spojení s obchodem a průmyslem - ve Velké Británii i v zahraničí - a pravidelně vítá odborníky na kampusu, aby spolupracovali s našimi studenty. Naši přednášející Business Leader přednášejí studenty učit se od vedoucích představitelů významných organizací včetně IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota a Chartered Institute of Marketing.

Vytvořte jedinečný, personalizovaný kurz

Naše kurzy jsou pečlivě strukturovány, aby vám poskytly základní dovednosti, odborné znalosti ve více specializovaných oblastech a cenné praktické zkušenosti. Každý kurz začíná základním prvkem, který vede k několika volitelným cestám a nakonec k výběru velkých projektů. Máte také příležitost získat ještě více zkušeností tím, že do kurzu začleníte roční trvání stáže *. Kurzy začínající v lednu 2018:

 • Vedení MSc
 • MSc Management a International Business
 • MSc Marketing
 • MSc Branding a reklama
 • MSc Finance
 • MSc International Business (single ocenění)

Kurzy začínající v září 2018:

 • Vedení MSc
 • MSc řízení a finance
 • MSc řízení a globální řízení dodavatelského řetězce
 • MSc řízení a inovace a podnikání
 • MSc Management a International Business
 • MSc Management a International Publishing
 • MSc řízení a marketing
 • MSc Marketing
 • MSc Branding a reklama
 • MSc Digitální Marketing
 • MSc řízení lidských zdrojů
 • Ekonomika MSc
 • MSc ekonomika a investiční bankovnictví
 • MSc International Business (single ocenění)
 • MSc Mezinárodní Podnikání (Dual Award)
 • MSc Finance
 • MSc Finance a účetnictví
 • MSc financí a investičního bankovnictví
 • msc podnikání
 • MSc řízení projektů

* Omezení platí v závislosti na zvoleném kurzu. Jednotlivci s více zkušenostmi z oboru mohou mít zájem o naše MBA a Executive MBA programy na plný úvazek.

Naši studenti

Nezůstávejte jen na naše slovo - slyšte, co mají studenti říci o studiu a životě v Nottinghamu, stejně jako o kurzech a zařízeních.

Kariéra Enhancement

Zaměřujeme se na Vaši zaměstnatelnost od samého počátku, a to prostřednictvím zkušenosti z učení, která integruje teorii a praxi. 96% postgraduálních studentů NBS přešlo do zaměstnání, samostatně výdělečně činných nebo dále studovalo šest měsíců po ukončení studia (DHLE 2015/16)

 • Naši prezenční studenti si mohou zvolit přidání ročníku. *
 • Získali jsme globální akreditaci pro kvalitu našich obchodních a manažerských kurzů od AACSB - zapojujeme se do nejvýznamnějších 5% obchodních škol na světě.
 • Každým rokem spolupracujeme s více než 70 společnostmi a poskytujeme našim studentům konzultační příležitosti.
 • Naši studenti mají na výběr velký projekt. Příležitosti zahrnují živý poradenský projekt, tříměsíční stáž, mezinárodní letní školu nebo projekt podnikatelského výzkumu.
 • Provozujeme události v oboru, včetně našich populárních sérií Přednášek pro podnikatele a události specifických pro mistry.
 • Můžete se zapojit do Týdne globálního zodpovědnosti a Globálního pracovního týdne.

* Kromě MSc Podnikání, MSc Mezinárodní Obchod, MSc Mezinárodní Podnikání (Dual Award) a MSc Management a International Publishing. Máme také specializovaný tým Zaměstnatelnost, který nabízí individuální poradenství, které inspirová a rozšiřuje každou fázi vašeho plánování kariéry.

Akreditace kurzu

Chartered Institute of Marketing (CIM) Pracujeme ve spolupráci se společností Chartered Institute of Marketing (CIM), kde studentům na našich marketingových kurzech studujeme studentské členství v CIM a příležitost získat vysoce ceněnou odbornou kvalifikaci prostřednictvím CIM Graduate Gateway. Chartered Management Institute (CMI) Naše MBA a všechny naše kurzy MSc Management jsou Dual Award akreditovány Chartered Management Institute (CMI). To znamená, že když absolvujete, obdržíte dvě kvalifikace:

 • Řízení MSc (a trasa); a
 • CMI úrovně 7 Diplomový management a vedení

Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) Náš kurz MSc pro řízení lidských zdrojů je schválen Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD). Profesní organizace pro rozvoj lidských zdrojů a lidí, CIPD, je uznávána po celém světě a kvalifikace, kterou schválila, může skutečně posílit vaše kariérní vyhlídky. Chartered Institute of Finance (CFA) Každý z našich finančních kurzů byl vytvořen ve spolupráci s Chartered Institute of Finance (CFA), takže vaše moduly také přispívají k vlastní kvalifikaci instituce, kterou můžete dokončit po promoci.

Stipendia

Nottingham Business School nabízí řadu štědřejších stipendií a slev pro naše kurzy Full Time Master. Jsou k dispozici pro studenty, kteří byli nabízeni a kteří přijali místo na způsobilém plný úvazek magisterského kurzu v Nottingham Business School. Podrobné informace a formulář žádosti naleznete na našich webových stránkách. Náš Mezinárodní rozvojový úřad má také řadu stipendií, které jsou k dispozici mezinárodním studentům.

Nottingham City Life

Jako postgraduální student v Nottingham Business School zažijete život v živém, kosmopolitním městě se sídlem v srdci Anglie. Nottingham je živé kulturní centrum, které se může pochlubit některými z nejlepších galerií, divadel, muzeí, kin a živých představení v East Midlands. Nottingham je proslulý tím, že je módní, levné místo, kde můžete žít s taškami osobnosti a kultury a má co nabídnout. Město poskytuje více sportovních zařízení na hlavu obyvatel, než kdekoli jinde v Evropě (visitnottingham.com). Podívejte se na nejnovější vydání školního časopisu LINK, které obsahuje příběhy o našich nedávných úspěších a aktivitách a vyzkoušejte řadu zajímavých příležitostí a událostí, které se zde konají.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Global MBAs » Vidět EMBA » Vidět MBA » Vidět Doktorské diplomy » Vidět BA programy » Vidět DBA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Emba Obchodní Administrativa (výkonná Mba)

Campus forma Kombinované 2 let January 2018 Spojené království Nottingham

V Nottingham Business School jsme hrdí na to, že jsme vyvinuli inovační a přísnou exkluzivní magisterský titul v oboru Business Administration, bohatý na zkušenosti z reálného světa, mezinárodní perspektivy a možnosti přizpůsobit své učení vašim ambicím. [+]

V Nottingham Business School jsme hrdí na to, že jsme vyvinuli inovační a přísnou exkluzivní magisterský titul v oboru Business Administration, bohatý na zkušenosti z reálného světa, mezinárodní perspektivy a možnosti přizpůsobit své učení vašim ambicím.

Executive MBA (EMBA) je považován za pas k úspěšné seniorské kariéře vedení pro praktikování manažerů. EMBA je partnerství - přinášíte zkušenosti, nadšení a know-how a poskytujeme vám nejaktuálnější znalosti, nástroje a techniky. To vám umožní stát se významnými organizačními vůdci, kteří projevují jednoznačnost myšlení a soubor přesvědčení, založených na principech odpovědnosti a udržitelnosti.... [-]


Global MBA

Globální řízení Dodavatelského řetězce MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Nottingham + 1 více

Náš vynikající kurz MBA pro řízení dodavatelského řetězce vám nabízí skutečně životně proměnlivý zážitek a výjimečnou příležitost k využití celého svého potenciálu. Master of Business Administration (MBA) je nejvíce vyhledávaný a mezinárodně uznávaný postgraduální titul managementu na světě, a to je dobrý důvod, proč. Je všeobecně uznávaným pasem k úspěšné řídící kariéře, která umožňuje manažerům s funkcionalizovanou rolí převzít vyšší, strategickou pozici a posílit vedoucí pracovníky, aby získali hluboké strategické znalosti, které potřebují ještě lépe stoupat. [+]

Náš vynikající kurz MBA pro řízení dodavatelského řetězce vám nabízí skutečně životně proměnlivý zážitek a výjimečnou příležitost k využití celého svého potenciálu. Master of Business Administration (MBA) je nejvíce vyhledávaný a mezinárodně uznávaný postgraduální titul managementu na světě, a to je dobrý důvod, proč. Je všeobecně uznávaným pasem k úspěšné řídící kariéře, která umožňuje manažerům s funkcionalizovanou rolí převzít vyšší, strategickou pozici a posílit vedoucí pracovníky, aby získali hluboké strategické znalosti, které potřebují ještě lépe stoupat.

Globální řízení dodavatelského řetězce MBA vám umožní prokázat širokou znalost zásad a konceptů, které jsou základem strategického a provozního výkonu organizací ve vztahu k sobě navzájem v rámci mezinárodního dodavatelského řetězce. Budete také demonstrovat pochopení úlohy teorie operací při hodnocení strategických důsledků variability a nejistoty ohledně výkonnosti dodavatelského řetězce.... [-]


MBA

MBA Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham + 1 více

Náš vynikající kurz MBA vám nabízí opravdový zážitek z vývoje života a výjimečnou příležitost k plnému využití potenciálu. Master of Business Administration (MBA) je nejvíce vyhledávaný a mezinárodně uznávaný postgraduální titul managementu na světě, a to je dobrý důvod, proč. [+]

Náš vynikající kurz MBA vám nabízí opravdový zážitek z vývoje života a výjimečnou příležitost k plnému využití potenciálu. Master of Business Administration (MBA) je nejvíce vyhledávaný a mezinárodně uznávaný postgraduální titul managementu na světě, a to je dobrý důvod, proč. Je všeobecně uznávaným pasem k úspěšné řídící kariéře, která umožňuje manažerům s funkcionalizovanou rolí převzít vyšší, strategickou pozici a posílit vedoucí pracovníky, aby získali hluboké strategické znalosti, které potřebují ještě lépe stoupat.

Dodává se ve světovém učebním prostředí, mezinárodně uznávanými akademickými pracovníky a podnikovými vedoucími, kurz integruje teorii a praxi, aby vám přinesl praktické zkušenosti, inspiraci výuky a jasnou mezinárodní perspektivu. Zde v Nottingham Business School jsme hrdí na to, že jsme vyvinuli inovativní a přísné MBA s příležitostmi přizpůsobit své učení vašim ambicím. Významně posílíte své znalosti v oblasti řízení, schopnosti vedení a porozumění globálnímu podnikání. Kromě MBA na plný úvazek nabízíme také tři specializované MBA na plný úvazek:... [-]


MBA Digitální Marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Nottingham + 1 více

Náš vynikající kurz MBA Digital Marketing vám nabízí skutečně životně proměňující zážitek a výjimečnou příležitost k využití celého svého potenciálu. Master of Business Administration (MBA) je nejvíce vyhledávaný a mezinárodně uznávaný postgraduální titul managementu na světě, a to je dobrý důvod, proč. Je všeobecně uznávaným pasem k úspěšné řídící kariéře, která umožňuje manažerům s funkcionalizovanou rolí převzít vyšší, strategickou pozici a posílit vedoucí pracovníky, aby získali hluboké strategické znalosti, které potřebují ještě lépe stoupat. [+]

Náš vynikající kurz MBA Digital Marketing vám nabízí skutečně životně proměňující zážitek a výjimečnou příležitost k využití celého svého potenciálu. Master of Business Administration (MBA) je nejvíce vyhledávaný a mezinárodně uznávaný postgraduální titul managementu na světě, a to je dobrý důvod, proč. Je všeobecně uznávaným pasem k úspěšné řídící kariéře, která umožňuje manažerům s funkcionalizovanou rolí převzít vyšší, strategickou pozici a posílit vedoucí pracovníky, aby získali hluboké strategické znalosti, které potřebují ještě lépe stoupat.

Digitální marketing MBA vám umožní rozvíjet kritické porozumění teoretickým technikám, koncepcím a metodám používaným v digitálním marketingu. Vyhodnotíte, jak se používají současné digitální marketingové postupy pro podporu komunikačních cílů pomocí teorie, výzkumu a zavedené praxe.... [-]


MBA Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Nottingham + 1 více

Naše vynikající kurzy MBA Finance vám nabízejí skutečně životně proměnlivý zážitek a výjimečnou příležitost k využití celého svého potenciálu. Master of Business Administration (MBA) je nejvíce vyhledávaný a mezinárodně uznávaný postgraduální titul managementu na světě, a to je dobrý důvod, proč. Je všeobecně uznávaným pasem k úspěšné řídící kariéře, která umožňuje manažerům, kteří mají funkcionalistickou roli, převzít vyšší, strategickou pozici a posílit vedoucí pracovníky, aby získali hluboké strategické znalosti, které potřebují ještě lépe. [+]

Naše vynikající kurzy MBA Finance vám nabízejí skutečně životně proměnlivý zážitek a výjimečnou příležitost k využití celého svého potenciálu. Master of Business Administration (MBA) je nejvíce vyhledávaný a mezinárodně uznávaný postgraduální titul managementu na světě, a to je dobrý důvod, proč. Je všeobecně uznávaným pasem k úspěšné řídící kariéře, která umožňuje manažerům, kteří mají funkcionalistickou roli, převzít vyšší, strategickou pozici a posílit vedoucí pracovníky, aby získali hluboké strategické znalosti, které potřebují ještě lépe.

MBA Finance vám umožní rozvíjet kritické porozumění teoretickým technikám, koncepcím a metodám používaným ve finančním a řízení rizik. Budete vystaveni různým rámcům určeným pro implementaci finančních modelů. Důraz bude kladen na praktické aplikace v různých kontextech, s nimiž budou finanční odborníci seznámeni a očekávat, že budou kompetentní. Prostřednictvím případových studií v reálném životě zdůrazníte omezení a silné stránky finančních modelů z hlediska chování a technických úskalí.... [-]


Videos

Nottingham Business School - The business school for business

How to apply online for Nottingham Business School

Contact

Nottingham Business School

Adresa, 1. řádek Nottingham Business School Nottingham Trent University Burton Street
NG1 4BU Nottingham, Anglie, Spojené království
Website http://www.ntu.ac.uk/nbs
Telefonní číslo +44 115 8484460