Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Nottingham Business School, "Business School pro podnikání". Pokud hledáte pro náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti, že posílí svou kariéru a vyhlídky, pak je to pravé místo pro vás. Jako jeden z hlavních britských poskytovatelů vyššího vzdělávání v podnikání, managementu a ekonomiky, dodáme kurzy, které kombinují akademické důslednost, s obchodní zkušenosti a relevance. Ať už chcete studovat bakalářský titul, magisterský titul, nebo MBA máme ten správný kurz pro vás a expert fakulty na pomoc vyhovoval vašim potřebám.

Nottingham Business School sídlí v budově Newton, multi-milión libry, kompletně zrekonstruovaný, stupeň II chráněná budova v centru místa City. To ubytuje moderních přednáškových sálech a výukové zařízení, stejně jako naše centralizovaných služeb podpory studentů, kariéra servis, ubytovací kanceláři. Newton budově se nachází nejmodernější obchodní místnosti, běh vedoucí průmyslu software pro studenty studující ekonomika, účetnictví a finance a obchodní kurzy.

Nottingham Trent University se může pochlubit jedním z nejlepších studentských budovy Unie ve Velké Británii. To otevřelo v září 2013, které prošly rozsáhlou přestavbu a nyní má 5500 metrů čtverečních společenského a volný prostor. Boty knihovna na domech City místě v půl milionu knih, stejně jako časopisy a časopisů je v současné době 4,2 milionů liber rekonstrukce. Na začátku akademického roku 2013/14 Nottingham Trent University bude mít investovaly téměř £ 350m v stavovského, vybavení a personál.

Nottingham je známý pro bytí módní, levný místo k životu pytle s osobností a kultury a má co nabídnout od fantastických nákupních na významných sportovních zařízení. Město poskytuje více sportovní zařízení na jednoho obyvatele než kdekoli jinde v Evropě.

Vysokoškolák kurzy na Nottingham Business School 94% našich absolventů je zaměstnána, najata v dalších studijních šesti měsíců poté, co opustil (Latest Dlhé Survey vysokoškolák výsledky 2013/14).

Jsme hrdí na to pomoci našim studentům stát se vedoucí podniku zítřejší, kombinující stimulující vzdělávací prostředí, s real-svět zkušeností, aby se ujistil vás vystoupit z davu. Nottingham Business School je jednou z mála obchodních škol získat vynikající hodnocení pro výuku od vysokého školství Rada pro financování Anglii (HEFCE).

Rozhodnout se pro titul na Nottingham Business School bude transformovat vás do cenný přínos pro každou organizaci.

Postgraduální Masters v Nottingham Business School 91% z Nottingham Business School doktorandů jsou zaměstnáni nebo se zabýval další studium šest měsíců poté, co opustil. (Nejnovější Dlhé průzkum postgraduální výsledky 2012-13)

Nottingham Business School Magisterské kurzy mají za cíl zvýšit vedení s globální perspektivou. Jsou výrazné, relevantní a přizpůsobené na dynamickém světě. Stavíme prosperující postgraduální společenství, a provozovat množství společenských akcí v průběhu celého roku, aby zaměstnancům a studentům k síti a spřátelit, počínaje náš "život měnící" rezidenční kurz. Všechny naše moduly jsou dodávány s použitím malé skupiny interaktivní výuky, a všichni studenti jsou přiřazeny osobní učitele, kteří budou hodnotit pokrok a poskytovat podporu. Nabízíme vám nástroje k úspěchu - všechny na plný úvazek MSc studenti těžit z plné předplatné na FT.com. Poskytujeme také vedoucí software, jako je Qualtrics, NVivo a SPSS, a pomoc s náklady na základních textů prostřednictvím programu Stipendium karet na Blackwell. Zahraniční studenti mohou využít bezplatné, týdenní anglického jazyka podporu.

Proč studovat Masters na Nottingham Business School?

Kariéra Vylepšení - Zaměřujeme se na zaměstnatelnost od počátku, přes vzdělávací zkušenost, která integruje teorii a praxi. Budete mít na výběr z velkých projektů, včetně poradenského projektu, provádění nezávislého výzkumu nebo získávání cenných zkušeností v mezinárodním měřítku. Připojení k podnikání - Máme více než 900 spojení s obchodu a průmyslu po celém světě, a poskytuje tak rozsáhlé mezinárodní sítě profesionálů. Skutečně mezinárodní zkušenosti - Jsme odhodláni poskytovat každému z našich studentů se vzděláním a zkušenostmi s mezinárodního hlediska, bez ohledu na kurz si vyberete ke studiu. Podpůrné výukové prostředí - studenti důsledně poznámka, že se cítí být součástí pozitivní, uvítací a podpůrné komunity v jejich době zde. Světové třídy zařízení - Zajišťujeme skutečně inspirativní prostředí, ve kterém se studovat a socializovat - to vše v prostředí centru města.

Máme velké množství štědrých stipendií jsou k dispozici studentům na našich na plný úvazek magisterských kurzů.

Nottingham Business School MBA

Síla našeho intenzivního, relevantní, vysoce kvalitní a inovativní programu NBS MBA spočívá v:

pevnou vědomostní základy integrační a progresivní přístup zaměřit se na využitelných znalostí, které je integrována do všech částí učebních osnov.

To vytváří přidanou hodnotu v každé fázi, zrychlování a zvyšování manažerské znalosti. Náš program je výrazný, život a kariéra posilování poskytuje skutečně globální perspektivu činnostní učení.

Zjistěte více o našich jedinečných poradenské projekty a osobní a profesionální vedení Vývojové dílny. Máme také celou řadu stipendií jsou k dispozici, které vám pomohou při studiu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
Videos

Nottingham Business School - The business school for business

How to apply online for Nottingham Business School

Contact

Nottingham Business School

Adresa, 1. řádek Burton St
Nottingham NG1 4BU, GB
Website http://www.ntu.ac.uk/nbs
Telefonní číslo +44 115 8484460