Newcastle University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Hrdý, že horní 1% z obchodních škol po celém světě *

Newcastle University Business School je jedním z pouhých 20 škol držet trojitou akreditaci EQUIS, AMBA a AACSB ve Velké Británii, a to umístí školu v * horní 1% z obchodních škol po celém světě držet tento "trojitou korunu". Chcete-li získat své pocty, škola musí neustále demonstrovat vysoce kvalitní výukové prostředí, inovativní studijní struktury a aktivní spolupráce s průmyslem. To se odrazilo v celkové studentské míra spokojenosti 92% v průzkumu Barometr International Student.

Business School je domovem více než 3300 studentů, z nichž 38% jsou mezinárodní. Pokud jde o intelektuální zdroje, to je centrem výzkumu a výuky inovace 137 akademických pracovníků, 64 z nich jsou profesoři, čtečky a odborných asistentů.

Portfolio školy postgraduálních učil programů zabezpečuje UK uznání průmyslu prostřednictvím akreditací od 10 profesními organizacemi.

S výrazným zaměřením na výzkum a závazek k občanské nárazu Newcastle University Business School má za cíl nejen excelence, ale "Excellence s Purpose". Jako člen skupiny Russella, jsme se zavázali k zachování to nejlepší výzkum a vynikající výuku a učení zážitek.

Váš výběr programů

Naše postgraduální učil programy pokrývají širokou škálu studijních zkušeností navrženy tak, aby vyhovovaly zájmům a různých prostředí, studentů, kteří chtějí prozkoumat profesní dráhu v obchodním světě.

Programy pro profesionály s manažerskou zkušeností:

 • Master of Business Administration (MBA)
 • Globální Master of Business Administration (GMA)

Programy pro žadatele se silným zájmem o umění, nebo příslušné pozadí:

  Arts, Obchodní a tvořivost MA programy vhodné pro uchazeče s vysokou úrovní akademického schopnosti, které projevily zájem o toto téma prostřednictvím svého vysokoškolského kursu:
  • Advanced International Business Management (Dual Award) MA / MSc
  • Advanced International Business Management a marketing (Dual Award) MSc / MSc
  • Operations Management (Dual Award) MSc / MSc

  Programy pro uchazeče, kteří mají předchozí znalost předmětné oblasti a důkazy o jejich matematické schopnosti:

  • Bankovnictví a finance MSc
  • Finance MSc
  • Mezinárodní ekonomie a finance MSc
  • Kvantitativní Finance a řízení rizik MSc

  Programy pro absolventy vysoké úrovni z jiných oborů, kteří chtějí převést své znalosti do obchodních oblastí nebo pro zahraniční studenty, kteří chtějí rozšířit své znalosti z jednotlivých oborů na úrovni UK magisterské:

  • E-Business MSc
  • E-Business (E-Marketing) MSc
  • E-Business (Information Systems) MSc
  • Řízení lidských zdrojů MA
  • Inovace, tvořivost a podnikání MSc
  • International Business Management MA
  • Mezinárodní finanční analýza MA
  • Mezinárodní řízení lidských zdrojů MA
  • Mezinárodní marketing MSc
  • Operace, logistika a řízení dodavatelského řetězce MSc
  • Operační management, logistika a účetnictví MSc
  • Strategické plánování a investic MSc

  Devítiměsíční odborného programu ve spojení s Institutu autorizovaných účetních v Anglii a Walesu (ICAEW) pro Spojené království a mezinárodní absolventy, kteří chtějí mít profesionální kariéru v oblasti účetnictví a souvisejících oblastí:

  • Finance, účetnictví a obchodní Diplom

  Vaše zkušenosti záležitosti

  Absolventi univerzity Newcastle nadále patřit mezi nejlepší vyhlídky na zaměstnání v zemi a jako aspirant, můžete využít celou řadu iniciativ, které se přidávají hodnotu vašeho míře rozvíjet své schopnosti a získat nové poznatky.

  • Staňte se doktorand reprezentativní a vstup přímo do procesu plánování univerzity a váš program
  • Připojte se k Experience režim a práci Newcastle pracovat pro místní společnosti na placeném projektu
  • Zapojte se do mimoškolních aktivit usnadňuje Newcastle + a řadou aktivit Škola nabízí každý semestr
  • Zaregistrujte se společnost - s více než 170 na výběr ze jste z čeho vybírat
  • Staňte studenta velvyslance, business šampion, nebo se připojit k "JobsOC '- přidat cenné pracovní zkušenosti do svého životopisu a rozvíjet své dovednosti
  • Využijte one-to- jedním poradenstvím - pokles v našich multi-oceněných Kariéra Service, a mluvit se zkušeným zaměstnance
  • Navštivte kariéry spravedlivé a setkat 100s zaměstnavatelů, aniž by opustil Newcastle

  Skvělé místo pro život a studium

  Newcastle je prospívající město přitahuje více než 50.000 studentů každý rok mezi svými 250.000 obyvatel a je oblíbenou destinací pro studenty z celého světa. Newcastle je dynamický kapitál v srdci severovýchodní Anglii a získal pověst jako živé a kosmopolitní centra díky významné kulturní investice a rozvoj world-class zařízení. Hlasovalo jako UK top 5 oblíbené město, Newcastle je známý pro svou přátelskou povahou, a nabízí konkurenční životní náklady v porovnání s ostatními hlavními městy. Je to skvělé místo k životu a studium.

  This school offers programs in:
  • Angličtina

  Vidět MBA »

  Programs

  Tato škola dále nabízí:

  MBA

  MBA Na Plný úvazek

  Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

  Newcastle University MBA byl navržen s budoucími lídry v mysli. Poskytuje základ v klíčových oborů podnikání a zaměřuje se na uvedení teorie řízení do praxe, což vám poskytne znalosti a dovednosti proměnit se do obchodní vůdce zítřka ... [+]

  MBA Full Time Newcastle University MBA byl navržen s budoucími lídry v mysli. Poskytuje základ v klíčových oborů podnikání a zaměřuje se na uvedení teorie řízení do praxe, což vám poskytne znalosti a dovednosti proměnit se do obchodní vůdce zítřka. Prostřednictvím volitelných předmětů a řadu projektů, budete mít možnost přizpůsobit program, aby vyhovoval vašim osobním nebo organizační zájmy, a zaměřit se na své individuální cíle kariéry. Tím, že poskytuje solidní základy v oblasti podnikání a řízení, a schopnost se specializovat, Newcastle MBA poskytuje prostředí, ve kterém obchodní profesionálové mohou stavět na svých dosavadních zkušeností, rozšířit své znalosti a skillsets, a zaměřit se na to, aby další krok ve své kariéře. Tento program je zaměřen na jednotlivce, kteří chtějí: přesunout z technických / funkčních rolí do řízení aby odvětví nebo funkční změny prozkoumat podnikatelských příležitostí Základní moduly Účetnictví a finance Soutěžit s IT Globální politická ekonomie Globální strategické designu Řízení provozu Organizační chování v praxi Strategické řízení lidských zdrojů Strategické řízení Strategický marketing Volitelné moduly Modelování podnikových procesů Sociální odpovědnost podniků a etika podnikání Aktuální téma, zprávy a organizace Podnikatelské řízení Finance a investice Mezinárodní marketing Vedení v akci Nový rozvoj podnikání Pochopení partnerství pracovní Studenti si zvolit tři volitelných modulů. Volitelné předměty běžet předmětem zájmu studentů. Vstupní požadavky Dobrý bakalářský titul - vyznamenáním horní-sekundu (2.1) nebo mezinárodní ekvivalent Relevantní postgraduální pracovní zkušenosti: Full-time MBA - tři roky relevantní postgraduální praxe Executive MBA - pět let příslušné postgraduální praxe, nejlépe z manažerského charakteru Anglický jazyk skóre testu (pro non-rodilí mluvčí angličtiny) IELTS: 6,5 celkově s minimálně 6,0 ve všech dílčí skóre (Studenti z EU pouze) TOEFL: 90 celkově s těmito minimálními skóre: čtení 22, 21 poslech, mluvení 24, psaní 24. Pearson PTE: 62 celkově s minimálně 54 ve všech dílčí dovednosti Úspěšné dokončení Pre zasedáními kurz angličtiny univerzity Každá žádost budou posuzovány individuálně. Uchazeči, kteří těsně minul akademickou nebo zkušenostní požadavek může být považován na základě uvážení ředitele programu. [-]