Newcastle University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Hrdý, že horní 1% z obchodních škol po celém světě *

Newcastle University Business School je jedním z pouhých 20 škol držet trojitou akreditaci EQUIS, AMBA a AACSB ve Velké Británii, a to umístí školu v * horní 1% z obchodních škol po celém světě držet tento "trojitou korunu". Chcete-li získat své pocty, škola musí neustále demonstrovat vysoce kvalitní výukové prostředí, inovativní studijní struktury a aktivní spolupráce s průmyslem. To se odrazilo v celkové studentské míra spokojenosti 92% v průzkumu Barometr International Student.

Business School je domovem více než 3300 studentů, z nichž 38% jsou mezinárodní. Pokud jde o intelektuální zdroje, to je centrem výzkumu a výuky inovace 137 akademických pracovníků, 64 z nich jsou profesoři, čtečky a odborných asistentů.

Portfolio školy postgraduálních učil programů zabezpečuje UK uznání průmyslu prostřednictvím akreditací od 10 profesními organizacemi.

S výrazným zaměřením na výzkum a závazek k občanské nárazu Newcastle University Business School má za cíl nejen excelence, ale "Excellence s Purpose". Jako člen skupiny Russella, jsme se zavázali k zachování to nejlepší výzkum a vynikající výuku a učení zážitek.

Váš výběr programů

Naše postgraduální učil programy pokrývají širokou škálu studijních zkušeností navrženy tak, aby vyhovovaly zájmům a různých prostředí, studentů, kteří chtějí prozkoumat profesní dráhu v obchodním světě.

Programy pro profesionály s manažerskou zkušeností:

Master of Business Administration (MBA) Globální Master of Business Administration (GMA)

Programy pro žadatele se silným zájmem o umění, nebo příslušné pozadí:

Arts, Obchodní a tvořivost MA programy vhodné pro uchazeče s vysokou úrovní akademického schopnosti, které projevily zájem o toto téma prostřednictvím svého vysokoškolského kursu:

Advanced International Business Management (Dual Award) MA / MSc Advanced International Business Management a marketing (Dual Award) MSc / MSc Operations Management (Dual Award) MSc / MSc

Programy pro uchazeče, kteří mají předchozí znalost předmětné oblasti a důkazy o jejich matematické schopnosti:

Bankovnictví a finance MSc Finance MSc Mezinárodní ekonomie a finance MSc Kvantitativní Finance a řízení rizik MSc

Programy pro absolventy vysoké úrovni z jiných oborů, kteří chtějí převést své znalosti do obchodních oblastí nebo pro zahraniční studenty, kteří chtějí rozšířit své znalosti z jednotlivých oborů na úrovni UK magisterské:

E-Business MSc E-Business (E-Marketing) MSc E-Business (Information Systems) MSc Řízení lidských zdrojů MA Inovace, tvořivost a podnikání MSc International Business Management MA Mezinárodní finanční analýza MA Mezinárodní řízení lidských zdrojů MA Mezinárodní marketing MSc Operace, logistika a řízení dodavatelského řetězce MSc Operační management, logistika a účetnictví MSc Strategické plánování a investic MSc

Devítiměsíční odborného programu ve spojení s Institutu autorizovaných účetních v Anglii a Walesu (ICAEW) pro Spojené království a mezinárodní absolventy, kteří chtějí mít profesionální kariéru v oblasti účetnictví a souvisejících oblastí:

Finance, účetnictví a obchodní Diplom

Vaše zkušenosti záležitosti

Absolventi univerzity Newcastle nadále patřit mezi nejlepší vyhlídky na zaměstnání v zemi a jako aspirant, můžete využít celou řadu iniciativ, které se přidávají hodnotu vašeho míře rozvíjet své schopnosti a získat nové poznatky.

Staňte se doktorand reprezentativní a vstup přímo do procesu plánování univerzity a váš program Připojte se k Experience režim a práci Newcastle pracovat pro místní společnosti na placeném projektu Zapojte se do mimoškolních aktivit usnadňuje Newcastle + a řadou aktivit Škola nabízí každý semestr Zaregistrujte se společnost - s více než 170 na výběr ze jste z čeho vybírat Staňte studenta velvyslance, business šampion, nebo se připojit k "JobsOC '- přidat cenné pracovní zkušenosti do svého životopisu a rozvíjet své dovednosti Využijte one-to- jedním poradenstvím - pokles v našich multi-oceněných Kariéra Service, a mluvit se zkušeným zaměstnance Navštivte kariéry spravedlivé a setkat 100s zaměstnavatelů, aniž by opustil Newcastle

Skvělé místo pro život a studium

Newcastle je prospívající město přitahuje více než 50.000 studentů každý rok mezi svými 250.000 obyvatel a je oblíbenou destinací pro studenty z celého světa. Newcastle je dynamický kapitál v srdci severovýchodní Anglii a získal pověst jako živé a kosmopolitní centra díky významné kulturní investice a rozvoj world-class zařízení. Hlasovalo jako UK top 5 oblíbené město, Newcastle je známý pro svou přátelskou povahou, a nabízí konkurenční životní náklady v porovnání s ostatními hlavními městy. Je to skvělé místo k životu a studium.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět Magisterské diplomy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Na Plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne Nizozemsko Groningen + 2 více

Newcastle University MBA byl navržen s budoucími lídry v mysli. Poskytuje základ v klíčových oborů podnikání a zaměřuje se na uvedení teorie řízení do praxe, což vám poskytne znalosti a dovednosti proměnit se do obchodní vůdce zítřka ... [+]

MBA Full Time

Newcastle University MBA byl navržen s budoucími lídry v mysli. Poskytuje základ v klíčových oborů podnikání a zaměřuje se na uvedení teorie řízení do praxe, což vám poskytne znalosti a dovednosti proměnit se do obchodní vůdce zítřka.

Prostřednictvím volitelných předmětů a řadu projektů, budete mít možnost přizpůsobit program, aby vyhovoval vašim osobním nebo organizační zájmy, a zaměřit se na své individuální cíle kariéry.

Tím, že poskytuje solidní základy v oblasti podnikání a řízení, a schopnost se specializovat, Newcastle MBA poskytuje prostředí, ve kterém obchodní profesionálové mohou stavět na svých dosavadních zkušeností, rozšířit své znalosti a skillsets, a zaměřit se na to, aby další krok ve své kariéře.... [-]