Middlesex University London

Úvod

Read the Official Description

Na Middlesex University naše specializované postgraduální kurzy nikdy zůstat statické, ale jsou neustále upravena a vylepšena, aby zajistily, že se učí nejnovější akademické teorie, stejně jako nejnovější odbornou praxi. Budete pod vedením akademických pracovníků, jejichž zkušenosti klene celosvětově uznávané výzkum a hlavní role v klíčových oblastech průmyslu; lektoři, kteří vidí ve vysokém školství jako místo přímo připojeným do reálného světa podnikání a úsilí.

Zápis s námi vám umožní přístup k jednomu z mála single-školního areálu univerzity v Londýně, kde najdete klidné a listové prostředí pro výuku. Nabízíme velmi nejnovější a nejlepší vybavení pro učení a rekreaci, společnou zaměřením, kde cross-oddělení spolupráce jsou normou, a hrdý dědictví, které sahá více než 130 let.

Naše Hendon kampusu je krátká trubička vlakem od centra Londýna, se všemi světovými institucemi, vědeckých komunit a živou kulturu. Máme také školní areály v Maltě, Dubaji a Mauricius. Bereme mezinárodní pohled na studium a své kariéry aspirací. Věříme, že při své vzdělání na vyšší úrovni, je více než jen rozšíření své akademické obzory, ale také o tom mít ty extra vlastnosti, které vás vystoupit ve zvoleném oboru a na globálním trhu práce.

Postgraduální studenti přicházejí k nám prostřednictvím mnoha cest, z celého světa, s využitím našich finančně dostupných studijních programů, stipendia. Naše vynikající 2014 Research Excellence Framework výsledky vypovídají o zvýšené stojí naši investigativní práci má na světové scéně, přes právo, obchod, umění a vědy.


Vybavení


Middlesex nedávno přesídlil mnoho našich zařízení do Hendon, takže nyní je vše založeno na našem jediném, moderní kampus. Tam to bylo 200 mil £ investoval, s novou knihovnou, state-of-the-art biomedicínské a technologie Laboratoře a TV produkce studia instalovány na uni. The Grove, což 80000000 £ centrum pro kreativní kurzů je jedním z nejnovějších staveb na akademické půdě, což je základ pro umění, média a studenty designu.

Umístění

Umístěný v Hendon, univerzita je ideálně situován k centru Londýna - je to jen dvacet-čtyři minuty Cesta do Leicester Square - ale také příměstský pocit dává to nejlepší z obou světů.

Knihovna a studijní zázemí

Sheppard knihovna se může pochlubit inspirativní výhled na panorama Londýna a nabízí více než 1000 studijních míst, takže nebudete muset vyškrábat najít nejlepší studijní místo. Otevřít 24 sedmtin v semestru době to vám dává dostatek příležitostí, aby prozkoumala všechny 350,000 knih v nabídce zde. Náš bezplatný program e-books zaručuje každý student získá základní učebnici pro každý modul v digitálním formátu. To je dohromady obrovské úspory více než třech letech studia, stejně jako pohodlí, že budou moci přistupovat k materiálu jádra odkudkoliv bez nošení těžkých učebnic kolem.

To

Tam je asi 600 počítačové stanice v samotném a bezplatné Wi-Fi je vybaven celém areálu knihovny. Můžete si také půjčit notebooky pro délce 24 hodin a budete mít svůj vlastní e-mailový účet s úložným prostorem, takže můžete snadno zůstat v kontaktu se spolužáky a lektorů. Studenti na Middlesex mají zdarma tisk a kopírování pro všechny univerzitní práci. Existuje specialista IT pracovníci kolem podporovat studenty na počítače a software použití, navíc k webové podpoře.

Kariéra Service

Kariéra centrum může pomoci připravit cestu k vaší vysněné zaměstnání podporou vás prostřednictvím vašich studií. V roce 2012, více než 90% studentů, kteří je absolventem Vysoké školy našlo zaměstnání do šesti měsíců od ukončení studia, takže si můžete být jisti, že kariéra tým bude vám některé užitečné rady. Od CV budovy na poradenství v oblasti pracovních stáží, najdete ho tady všichni.

Svaz studentů

Naše 4.500.000 £ centrální studentka hub nabízí sportovní a rekreační zařízení a Studentská unie je v centru toho všeho. Home Studentská unie je MDX dům, impozantní, moderní místem, kde si můžete odpočinout s pitím po hodině nebo chytit nějaké živé hudby později večer. Stejně jako pořádání akcí, Unie - MDXSU - poskytuje poradenství a podporu studentů v akademických a osobní záležitosti.

sportovní

Fitness Pod je Middlesex vlajková loď fitness centrum s celou řadou moderních zařízení v posilovně a osobní trenéry k ruce s wellness a fitness poradenství. Použití zařízení stojí jak malý jak £ 70 ° C po celý rok - mnohem levnější než přihlášení do veřejné posilovny. K dispozici je také výběr zbrusu nových hřišť 4G a víceúčelových kurtů na akademické půdě, takže můžete hrát outdoorové sporty, jako je fotbal, basketbal a hokej.

Každý rok Middlesex hostí každoroční sportovní ples, událost, která uznává úspěchy a rozvoj svých studentů ve sportu. V průběhu celého roku se zde sportovní výlety, včetně lyžařský výlet do Francie a na horských kolech víkend ve Walesu.

Výzkum


Náš výzkum je skutečný rozdíl ve světě. Naše práce nekončí na našich hranicích areálu. Studenti a zaměstnanci jsou vedeni ke spolupráci s průmyslovými partnery, profesními subjekty a jinými organizacemi.

Máme odborné výzkumných pracovníků v nejrůznějších oblastech od vakcín pro rakovinu na vyšetřování porušování lidských práv, lidské chování a umělé inteligence.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA (Master Of Business Administration)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše MBA (zařadil mezi světové top 200 MBA) je určen pro nácvik manažery, kteří chtějí získat všeobecný pohled na řízení a pro ty, kteří chtějí rozvíjet své podnikatelské dovednosti s pokrokem v zavedené společnosti, nebo zřídit nezávislý podnik jinde. [+]

Proč studovat MBA (Master of Business Administration) na Middlesex University? Tento vysoce profesionální kurz MBA kombinuje mezinárodní přehled s důrazem na inovaci a zkušenostní učení. Budete pěstovat své schopnosti prostřednictvím série workshopů a interakce s odbornými konzultanty a průmyslových reproduktory. Budete zlepšit své dosavadní obchodní a zkušenosti s řízením a vůdčí dovednosti řešení problémů s využitím strategického myšlení s cílem zajistit účinnou praxi, jak se naučit v reálném čase. Vy se zúčastní mezinárodního exkurzi (náklady jsou zahrnuty v poplatcích), kde předchozí vysokoškoláci navštívil Cape Town, Miláno, Paříž, Barcelona a Hong Kong. Vzhledem k tomu, MBA je založen projekt, budete dokončení projektu, spíše než práce, která se zaměří kolem podnikatelský plán nebo trh s návrhem / nový výrobek a může být prováděno prostřednictvím skutečného podniku. Tento projekt práce zvýší vaše podnikatelské schopnosti nebo schopnost působit jako poradce sami, nebo jinou organizaci. Přednosti předmětu: - Jsme zařadil mezi světové top 200 MBA. - Získáte garantovanou členství v ČMI o úspěšném absolvování kurzu. - Nabízíme další návštěvy na kariéru a osobní rozvoj v rozmezí od prezentací, jednání a školení síťových dovedností. - Naše obchodní škola nabízí neocenitelné zkušenosti pomocí podnikových simulačních dílen. - Naše obytné exkurze (dřívější cíle zahrnovaly Cape Town, Miláno, Paříž, Barcelona a Hong Kong) nabízí praktické a mezinárodní vzdělávací zkušenost. - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

MBA V Ropy A Zemního Plynu

Campus forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Londýn

Pro talentované lidi s vedení kariéru v ropném a plynárenském průmyslu, Middlesex University, ve spolupráci s IBC Academy, nabízí Oil & Gas titul MBA na částečný úvazek studie distanční vzdělávání. [+]

Jak je MBA Oil and Gas zkoumán? Zahajovat v září, Oil & Gas MBA je dodáván 100% on-line distanční vzdělávání po dobu 24 měsíců a je k dispozici po celém světě. Kurz je pečlivě navržen a dodáno, takže můžete urychlit svůj profesní rozvoj, aniž by museli pozastavit svou kariéru, trvat delší dobu bez z práce nebo na cesty do vzdáleného třídě. Neexistují žádné přednášky či semináře fyzicky zúčastnit - tak dlouho, jak máte přístup k internetu, Middlesex University on-line learningový portál poskytuje přístup k písemné, audio a video obsahu. Spravuje také skupinové interakce, vzájemné propojení a konzultační podporu pomocí různých e-learningových nástrojů. Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. Kdo je MBA Oil and Gas pro? Možná budete chtít, aby se stala účinnější v aktuálním role pro správu, nebo se zapojit na vyšší úrovni. Možná budete chtít rozšířit nastavit své manažerské dovednosti nebo prozkoumat nové oblasti specializace. Možná jste jedním z mnoha odborníků, jako například geologů, inženýrů, analytiků atd, kteří chtějí formalizovat roky technických znalostí a zkušeností v oboru a rozvíjet své manažerské znalosti a kvalifikaci. Ať už jsou vaše motivace je pečlivý akademický přístup, zkušený fakulty bude na mezinárodní úrovni zabývající studentské vrstevníci a osvědčený online výukové prostředí MBA Oil & Gas pomohou realizovat svůj potenciál lídra a fast-sledovat svou kariéru. [-]

Contact
Adresa destinace
Middlesex University
The Burroughs

London, Anglie, NW4 4BT GB