Přečtěte si oficiální popis

MSM-US1

Maastricht School of Management a University of Suffolk zahájily vzrušující spolupráce Executive MBA, v rámci které budou účastníci moci studovat v mezinárodních lokalitách, Maastricht (Nizozemsko), Ipswich (UK) s možností studovat v Bostonu (USA) vztahuje vízová povinnost.

Toto partnerství jedné z nejstarších obchodních škol v Nizozemsku a jeden z nejmladších univerzit ve Spojeném království vedla k vývoji unikátního MBA, který kombinuje solidní obchodní tradici a mezinárodní akreditaci podnikatelské energií a příležitostí. Program je dodáván výhradně v angličtině.

Pro více informací o této cestě-lámání nové Executive MBA viz článek o tom, že byl uveden v časopise Vzhledem k tomu, podnikání

Prohloubit a posílit akademické a vědecké vazby mezi Nizozemsku a ve Spojeném království vicekancléř Suffolk University, profesor Richard Lister přinesl návštěvu strojně odděleného masa na konci srpna 2016.

MSM a University of Suffolku v plánu dát dohromady zdroje, aby se vytvořila účinná nadnárodní vzdělávací partnerství v oblasti podnikového vzdělávání, se zaměřením na sociální a environmentální udržitelnosti a odpovědnosti, a to zejména v high-tech ekonomického prostředí, kde se celoživotní vzdělávání stává imperativem pro hospodářskou konkurenceschopnost. To bude zahrnovat partnerství nabídnout individuálně různé managementu a podnikání stupňů, krátké programy a firemních akcí. Healthcare Management je jednou z oblastí, zejména tam, kde budou tyto dvě instituce svazek svých sítí a odborných znalostí.

MSM-US32
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastrichtská-Suffolk Executive MBA je trojnásobný stupeň řízení mezinárodně akreditované (AMBA, IACBE a ACBSP) nabízeny ve spolupráci s Suffolk Business School a Maastri ... [+]

Maastrichtská-Suffolk Executive MBA je trojnásobný mezinárodně akreditované (Amba, IACBE a ACBSP) Stupeň řízení nabízena ve spolupráci s Suffolk Business School a Maastricht School of Management. Toto partnerství jedné z nejstarších obchodních škol v Nizozemsku a jeden z nejmladších institucí ve Velké Británii vedla k vývoji unikátního MBA, který kombinuje solidní obchodní tradici a mezinárodní akreditaci podnikatelské energií a příležitostí. Program je dodáván výhradně v angličtině.

Na konci 24-měsíčního programu budete vydělávat prestižní titul MBA - mezinárodně akreditovanou kvalifikaci vydaným Maastricht School of Management. Maastrichtská-Suffolk Executive MBA je náročná, ale vzrušující částečný úvazek program, který vám vybaví se řízení a vedení dovednosti, které posílí svou kariéru v globální znalostní ekonomice. Klade důraz na kreativní vedení a inovace, a nabízí možnost ponořit se ve třech dynamických oblastech, kde technologické inovace, tvůrčí odvětví, kulturní dědictví a logistické a dodavatelské řetězce určuje tempo pro globální obchodní trendy.... [-]

Nizozemsko Maastricht
Leden 2020
Kombinované
24 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině