Loughborough University School of Business and Economics

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Přeplňovaný svou kariéru v mezinárodně akreditované Top 10 ve Velké Británii obchodní školu jen 90mins z Londýna a je obklopen krásnou anglického venkova.

Loughborough Experience

Loughborough je fantastické místo ke studiu. Náš atraktivní kampus single-site poskytuje prostředí, které je stimulující a podpůrné nabízí zázemí prvotřídní pro studenty i zaměstnance. Existuje reálné hrdost na univerzitě, která se dotýká každého, s ním spojené. Loughborough je známá ve Spojeném království nabízí fantastický zážitek studentů a byl jmenován Anglie je nejlepší student zkušeností z provozu nepředvídatelných šesti po sobě jdoucích let.

Vedoucí Business School

Souhlasně zařazen jako Top-10 UK obchodní školu pro řízení, účetnictví a finance a informační management ze strany národních ligových tabulek, Loughborough patří jen 1% obchodních škol na světě držet AACSB, EQUIS a AMBA akreditace.

Zavázali jsme se k našemu poslání "Transforming praxe, Inspirující vítězů pohárů, étos, který řídí vše, co děláme, od akademické kvality na podporu studentů. To, spolu s našimi mezinárodními akreditacemi a více než 400 globálních firemních kontaktů zajišťuje, že naše kvalifikace jsou dodržovány zaměstnavateli po celém světě.

Naše postgraduální programy

Nabízíme bohatou paletu postgraduálních programů od učil mistrů, MBA a doktorských studijních programů, na krátkodobé kurzy a vzdělávání vedoucích pracovníků s předmětů klenout management, marketing, finance, bankovnictví, ekonomika, a správu informací. To vše přispívá k živé a podpůrné výukové prostředí ve škole.

Naše vyučované programy mají mezinárodní "reálném světě", zaostření, který řeší výzvy globalizace a současné problémy, kterým čelí organizace, politiky a jednotlivce podobně. Mnoho našich akademiků, mají první ruky-zkušenosti v oblasti obchodu, financí a řízení nebo vládní poradní role, pomáhá formovat politiku v soukromém i veřejném sektoru. Jako takový, budeme vás vybavit celoživotní dovednosti a znalosti, které poslouží vám dobře ve své kariéře, nebo vám umožní pokračovat ve studiu a výzkumu.

Rozvoj své kariéry

S více než 400 globálních firemních partnerství, naše učení je informován o nejmodernější osvědčených postupů a výzkumu, což zajišťuje, že je oba komerčně relevantní a akademicky přísné. Jako mezinárodně akreditované školy, naše kariéra zvyšujících postgraduální programy jsou dodržovány zaměstnavateli a pomůže vám dosáhnout vašich kariéru. Všechny naše postgraduální studenti mají přístup k naší oceněné kariéry služby, jejich globální databáze volných pracovních místech s předními světovými personalisty, a jeden z největších britských kariérních veletrzích, založené právě tady na koleji.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Loughborough Mba

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2017 Spojené království Loughborough + 1 více

Jako jeden z Top 10 obchodních škol ve Velké Británii a jeden z vrcholu 1% obchodních škol na světě, uspořádat AACSB, EQUIS a AMBA akreditace, máme 40 roků traťový rekord o rozvoji inovativních manažery a úspěšné obchodní vedoucí hledal Po předními zaměstnavateli. [+]

Jako jeden z Top 10 obchodních škol ve Velké Británii a jeden z vrcholu 1% obchodních škol na světě, uspořádat AACSB, EQUIS a AMBA akreditace, máme 40 roků traťový rekord o rozvoji inovativních manažery a úspěšné obchodní vedoucí hledal Po předními zaměstnavateli. Inspirující vítězové: inspirující vůdci Pokud chcete být elitní umělec v oblasti obchodu, urychlit svou kariéru, a naučit se, jak maximalizovat výkonnost podniku, Loughborough MBA je mezinárodně uznávaným a pomůže vám dosáhnout vašich profesních cílů. Učení vedle mezinárodní kohorty zkušených manažerů, budete sdílet čerstvé pohledy na podobné problémy a vytvořit trvalé obchodní sítě. Být vítězem je mysl-set. Je to asi vidět příležitosti výzvy a pak musel dovednosti jejich využití - od vývozu na nové trhy k získání co nejvíce z vašeho týmu, my zařídíme řešit složité problémy a vést rozhodující, inovativní změny, využít příležitostí prostřednictvím chytřejší způsoby práce. Fast Track S přívody každý října, nabízíme tři způsoby, jak studovat: Full-time od 1 roku, pro maximální kariéry zrychlení Na plný úvazek více než 2 roky s 45-52 týdenní praxe, pokud jde o šance, aby maximalizoval svůj praktický expozici se zaměstnavateli a budovat své vyhlídky na práci ve Velké Británii Nebo můžete studovat na částečný úvazek v průběhu 2-3 let, navržený pro profesionály, typicky sídlem ve Velké Británii možnosti Studijní Nabízíme tři způsoby studia: prezenční dobu delší než 1 rok; Na plný úvazek více než 2 roky s stáže; nebo částečný úvazek v průběhu 2-3 let. Všechny MBA studenti studovat stejné učil moduly. vstupní kritéria Loughborough MBA je zaměřen na zkušené... [-]

Videos

Loughborough University - A Year in Review 2015/16

Nina Fozzard, MSc International Management at Loughborough University

Parmdeep Vadesha, The Loughborough MBA

Financial Trading Software at Loughborough University

Alastair Thornton, MSc Finance and Investment at Loughborough University

Zoe Anastasiou, MSc Business Analytics Consulting at Loughborough University

Erin Mcgarrachan, MSc Corporate Finance

Contact

Loughborough University

Adresa, 1. řádek LE11 3TU Loughborough, United Kingdom
Website http://www.lboro.ac.uk/departments/sbe/pg/
Telefonní číslo +44 1509 223621