London Academy of Trading

Úvod

Read the Official Description

64844_button_courses-from1.png

Kdo jsme

Londýnská akademie obchodování (LAT) je jediným duálním akreditovaným poskytovatelem finančního obchodního vzdělávání ve Velké Británii. V září roku 2017 jsme získali akreditaci BAC *, což znamená, že zahraniční studenti mohou nyní studovat na LAT ve městě Londýn na Student Visitor Visa (SVV).

64344_LAT-001.jpg

Naše kurzy jsou určeny pro jednotlivce, kteří chtějí rozvíjet své znalosti o obchodování na finančních trzích s cílem rozvíjet kariéru nebo doplnit svůj příjem prostřednictvím obchodování. Studentům umožňujeme rozvíjet robustní a strukturované obchodní strategie kombinací teoretických znalostí s praktickými obchodními dovednostmi. Všichni studenti mají přímý přístup k našim mentorům a obchodníkům za radu a vedení deset hodin denně (07:00 - 17:00 Londýn, od pondělí do pátku).

Můžete si prohlédnout si své další závazky na londýnském obchodním domě nebo 100% online, ačkoli většina studentů si zvolí možnost Blended on-line studia s několika dny na obchodním patře.

Naše kurzy se pohybují od dvou-denního úvodu do našeho akreditovaného 12-ti týdenního diplomu 5. úrovně v aplikovaném finančním obchodování.

Naše pedagogická fakulta se skládá ze zkušených obchodníků a analytiků z významných finančních institucí včetně HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse a Bloomberg.

64345_LAT-148.jpg

Práce v partnerství s řadou finančních společností nám umožňuje poskytovat nejmodernější technologie a aktuální zprávy a data, která podporují proces učení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy - OnlineStudies » Vidět Summer courses » Vidět Diplomy » Vidět Kurzy - AcademicCourses »