Learna Ltd

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč Learna?

Ať už se chcete cítit sebevědomě při žádosti o zvýšení / propagaci mezd, efektivnější komunikaci se svým týmem, přístup ke znalostní komunitě odborníků nebo prohloubení porozumění obchodním praktikám, náš program EMBA poskytne správcům na střední úrovni přesně to, co potřebujete !

Cenově dostupné vzdělávání pro všechny

Hodnota je v Learně základním principem, a proto jsme vyvinuli programy s ohledem na cenovou dostupnost. Nediskriminujeme na základě země původu, takže za naše kurzy neexistuje mezinárodní příplatek.

Učte se s experty

Naši lektoři jsou vybíráni z globálního fondu odborníků založených spíše na vhodnosti než na místě. S akademickými i kariérními vyznamenáními bude váš učitel během vašeho kurzu působit jako pedagog a mentor.

Vytvořte celoživotní spojení

Naše online povaha vám umožňuje využít příležitosti ke spojení se studenty po celém světě. Vztahy a sítě, které zde budujete, se ukážou jako neocenitelné při podpoře vaší kariéry.

Osvědčení

V životě není nic užitečného! A naše programy nejsou výjimkou! Ti, kteří jsou ochotni dát čas, však sklízí největší odměny. Budete se muset věnovat minimálně hodině denně. Naši nejúspěšnější studenti v průměru tráví 2 hodiny denně věnovanou studiu a díky tomu si získávají pověření, které vysílá velmi jasný signál jejich trhu a průmyslu! Tady je to, co naši minulí studenti říkají.

Andrea Pentelow

„Učení se od vrstevníků ve vaší přiřazené skupině opravdu rozšiřuje vaše potenciální zkušenosti s učením. Všichni rostete spolu rokem a cítíte se jako rodina. Je to velmi podpůrné prostředí. “

Christine Manga

"Rozsáhle to rozšířilo mé znalosti." Být schopen pracovat podle mého pohodlí, bylo fantastické. Díky skupinové práci budete přistupovat k tématům z různých úhlů - nutilo mě to přemýšlet laterálněji. “

Saguna Woochit

"Tento online kurz dává učebně pocit a je natolik interaktivní, že bych ráda udělala své pány, pak doufejme, že můj doktorát online."

Naši partneři

Programy Learna jsou vytvářeny a dodávány ve spolupráci s mezinárodně uznávanými vedoucími vzdělávání. Jsme hrdí na práci, kterou děláme s našimi partnery, pomáhají nám zajistit, že každý program je dodáván na vysoké úrovni a že studenti mají přístup ke kvalitnímu vzdělání.

137671_Clipboard02.jpg

Naše programy

Ve spolupráci s naším partnerem pro spolupráci, University of Gibraltar.

Naše výkonné MBA jsou 18měsíční online programy pro manažery na střední úrovni, kteří chtějí posílit! Profesionální postup vyžaduje jasnost, vizi a schopnost důsledně provádět správné strategie. Bez cestovního plánu nebo vedení může být tento proces ohromující.

Naše EMBA vám mohou pomoci rychle sledovat váš růst a ušetřit vám tisíce v programových poplatcích. Dosud naše postgraduální kurzy pomohly více než 1 000 odborníkům ve 150 zemích a teritoriích a bylo by nám ctí vás také rychle sledovat!

Executive MBA ve finančním řízení

Náš Executive MBA ve finančním managementu nabízí vedoucím pracovníkům a vedoucím pracovníkům studijní program, který je odolný vůči budoucnosti a který rychle rozšíří vaše akademické porozumění a praxi ve finančním řízení.

Executive MBA v marketingovém řízení

Marketing je jako živý organismus, nikdy se nepřestává vyvíjet. Naše Executive MBA v oblasti marketingu rozvíjí vaše porozumění marketingu v tomto moderním a dynamickém světě - bez pauzy na vaší kariéře.

Executive MBA ve zdravotnictví

Změny, vývoj a pokrok ve zdravotnictví jsou nevyhnutelné a vyžadují nezávislé, svědomité a intuitivní vůdce. Připojte se k našemu výkonnému MBA ve zdravotnictví a zvládněte složitost zdravotnictví.

Executive MBA v oblasti pohostinství a cestovního ruchu

Naše EMBA v oblasti pohostinství a cestovního ruchu byla vyvinuta pro ctižádostivé lídry v oboru. Kombinace akademického studia a obchodních zkušeností v reálném světě vám pomůže rozvinout dovednosti potřebné k úspěšné kariéře.

Executive MBA

Globální obchodní prostředí se neustále vyvíjí. Naše Executive MBA vám vybaví znalosti, dovednosti a sebevědomí pro řešení vedoucích pozic ve složitých, neustále se měnících organizacích.

Executive MBA v podnikání

Chcete vést v podnikání v organizaci? Naše Executive MBA v podnikání vybavuje ctižádostivé podnikatele dovednostmi a znalostmi potřebnými pro úspěšný růst podniku.

Místa

Cardiff

Adresa, 1. řádek
Learna Ltd, Ty Bevan, Cleeve Drive,
Llanishen

Cardiff, Wales, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: