Kingston University Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fakulta podnikových a sociálních věd kombinuje Kingston Business School a School of Law, Social and Behavioral Sciences. Společně kultivují kritické myšlení a přístup k učení k řešení problémů s mezinárodním výhledem.

Při studiu zde můžete prozkoumat největší otázky společnosti z různých perspektiv předmětu. Můžete získat nahlédnutí od profesionálů z oblasti průmyslu, veřejného sektoru a komunitních služeb, jakož i akademických pracovníků aktivních výzkumu se specializovanými oblastmi odborných znalostí. Důležité je, že vám to umožní zapojit se do většího obrazu a absolvovat přenositelné dovednosti potřebné k prosperitě v náročných profesích.

Kingston Business School získala prestižní mezinárodní akreditaci AACSB (Association for Advance Collegiate School of Business) jako uznání za vynikající obchodní vzdělání. Tuto akreditaci získalo pouze 5% světových obchodních škol. Mnoho kurzů je akreditováno a uznáváno profesními organizacemi, včetně Asociace MBA a Chartered Institute of Marketing.

School of Law, Social and Behavioral Sciences nabízí řadu kurzů psychologie, které jsou akreditovány Britskou psychologickou společností (BPS). Můžete se také rozhodnout studovat jeden z mála stupňů ve Velké Británii nabízející specializovanou forenzní psychologickou kvalifikaci. Naše kurzy politiky a lidských práv vyučují mezinárodní odborníci včetně bývalého ředitele kampaní Amnesty International UK a současného ředitele Britského institutu pro lidská práva.

Neustále inovujeme způsob, jakým studenti obchodní a sociální vědy myslí a řeší problémy, abychom vyhověli požadavkům našeho rychle se měnícího světa. Studujte zde a buďte součástí formování tohoto světa.

Kingston Business School

Věříme, že profesní úspěch je formován honováním a rozvíjením osobních schopností a dovedností, jakož i akademickým rámcem znalostí, aby se podpořil rozvoj a dosáhlo úspěchu. Prostřednictvím odborně bohatých kurzů zaměstnaných zaměstnavatelem a informovaných o výzkumu spolupracujeme s našimi studenty, abychom jim pomohli splnit osobní cíle a profesní ambice; a uznávají se za své odlišné přístupy a přístup k podnikání.

Akreditace

Kingston Business School získala prestižní mezinárodní akreditaci AACSB (Association for Advance Collegiate School of Business). Tato akreditace získala pouze pět procent světových obchodních škol a uznává vysokou kvalitu a úroveň našeho obchodního vzdělávání.

Mnoho kurzů je rovněž akreditováno a uznáváno profesními orgány, včetně Asociace MBA (AMBA), Evropské nadace pro rozvoj řízení (EFMD) EPAS, Chartered Institute for Professional Development (CIPD), Chartered Institute of Marketing (CIM) a Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

Proč si vybrat Kingston Business School?

Naši studenti jsou vyhledávanými vůdci zaměřenými na budoucnost, kteří aktivně vyzývají, mění, vytvářejí a spolupracují s cílem přispět společnosti a ovlivnit ekonomiku jako ovlivňovače podnikání a tvůrci pracovních míst.

Výzva

Doporučujeme našim studentům, aby zpochybňovali vnímání a perspektivy. Naším cílem je, aby naši studenti aktivně analyzovali, dotazovali, interpretovali a inovovali.

Změna

V Kingston Business School se neustále těšíme na interpretaci budoucnosti a podporu lidí, aby dokázali čelit novým výzvám. Motivujeme studenty k tomu, aby byli řešiteli problémů a ovlivňovateli, kteří mohou ze sebe i od ostatních získat to nejlepší.

Vytvořit

Vzhledem k tomu, že dopady digitalizace a IT na obchodní prostředí a změny stále ovlivňují naši budoucnost, připravujeme studenty, aby kultivovali a podnikali myšlení, aby identifikovali a využili potenciálních příležitostí.

Spolupracovat

Vybavujeme studenty, aby rozvíjeli svou tvůrčí kapacitu a společný přístup k úspěšné práci v multidisciplinárních týmech a prostředích.

Připraveno pro podnikání: naše kurzy

Naše kurzy navrhujeme společně s předními technologickými, výrobními, servisními a finančními organizacemi tak, aby odpovídaly problémům, výzvám a potřebám dnešního podnikání. Získáte pochopení, pochopení, dovednosti a nástroje pro reálné příležitosti k promoci.

Vize: Inovativní, podnikatelské a měnící se život

Celosvětově být uznán za inovativní a podnikatelský přístup ke vzdělávání a výzkumu vytvářející a realizující příležitosti měnící život.

Poslání: Vedeno výukou na základě výzkumu

Vytvořit nejlepší možné prostředí pro zaměstnance a studenty, které je rozmanité a inkluzivní, vedené vzděláváním, podnikatelstvím a informováním o výzkumu.

Hodnoty: Vynikající zkušenost zaměstnanců a studentů

Dokonalost: Vážíme si dokonalosti ve zkušenostech zaměstnanců a studentů, učení a výzkumu.

Inovace a kreativita: Při tvorbě a realizaci myšlenek si ceníme inovací, kreativity a podnikatelského myšlení.

Respekt: Vážíme si rozmanitosti, kolegiality a odpovědnosti.

Co nás odlišuje?

Kingston Business School má čtyři charakteristické rysy, které ji kombinují s ostatními univerzitami:

Zaměstnatelnost

Studenti Kingston Business School jsou na pracovišti velmi žádáni. Relevance našich kurzů, naše úzké vazby s průmyslem, excelence našich služeb v oblasti kariéry a zaměstnatelnosti, networkingové akce s vedoucími pracovníky a pracovní stáže znamenají, že naši studenti mají dobrou pozici pro zaměstnání.

Podnikání

Podnikatelské myšlení je v naší DNA. Ať už chcete být součástí start-upu nebo řídit inovace v rámci organizace, v Kingston Business School se připojíte k špičkové obchodní škole pro podnikání.

Ocenili jsme nejúspěšnější britskou vysokoškolskou instituci pro začínající začínající společnosti (Higher Education Business and Community Interaction Survey 2016). QS TopMBA.com hodnotí nás číslo jedna na světě pro začínající absolventy MBA.

Od našeho Kingston Business Incubator po naši práci s programem Small Business Charter Award, v Kingston Business School jsme průkopníky v rozvíjení a rozvíjení inovativního myšlení. Jsme také domovem mezinárodně uznávaného střediska Small Business Research Center.

Mezinárodní žebříčky, akreditace a členství

Kingston Business School je jednou z pouhých 5 procent světových obchodních škol, která je držitelem akreditace AACSB International - asociace pro Advance Collegiate School of Business.

Jsme držiteli akreditace od řady největších a nejvlivnějších asociací obchodních školských akreditací.

Vybavení

Naše účelově postavená obchodní škola ve výši 26 milionů GBP byla navržena a zkonstruována s ohledem na udržitelnost tak, aby odrážela náš závazek inspirovat, vzdělávat a rozvíjet studenty, kteří své zkušenosti s udržitelným chováním vezmou do své budoucí práce a kariéry.

Disponujeme špičkovými vzdělávacími zařízeními, kde můžete uvést teorii do praxe. Naše nejmodernější obchodní místnost Bloomberg je simulovanou obchodní místností pro začínající finančníky. Náš zbrusu nový obchodní inkubátor Kingston je účelově vytvořená místnost pro studenty, kteří pracují na podnikatelských nápadech.

Vaše studium je podporováno online učebními nástroji, jako je studentský intranet a plátno. Náš školní areál se nachází 30 minut od centra Londýna a poskytuje vám přístup k přednímu světovému finančnímu a obchodnímu centru, a to vše v nejbezpečnějším a nejšťastnějším místě v hlavním městě.

Naše zařízení

Naši studenti těžit z některých nejlepších zařízení v zemi, včetně:

  • Obchodní místnost Bloomberg, která vám dává chuť pracovat na skutečném obchodním parketu (Kingston je jednou z mála univerzit, které to nabízejí);
  • Dedikovaná apartmá a pracovní prostory, IT zařízení a sociální oblasti pro naše postgraduální studenty;
  • Centrum výzkumu podnikání, včetně našeho výzkumného centra Small Business Research Center;
  • Obchodní inkubátor Kingston Business inkubátor s vybavením, které vám pomohou založit vlastní firmu;
  • Středisko studijních zdrojů, otevřené 24 hodin denně během semestru, s přístupem do knihoven, studijních prostor a počítačových zařízení; a hlavní texty, periodika a počítačové výukové balíčky přístupné z více než 200 pracovních stanic v síti.

Areál Kingston Hill se nachází v Kingston Upon Thames, hlasoval pro nejbezpečnější předměstí Londýna a nejšťastnější místo k životu. Centrum Londýna je od Kingston Upon Thames vzdálené 30 minut a nabízí studentům přístup k živosti, dynamice a kulturní rozmanitosti jednoho z předních světových obchodních měst.

Místa

Kingston upon Thames

Adresa, 1. řádek
Kingston Hill
KT2 7LB Kingston upon Thames, Anglie, Spojené království

Moskva

Adresa, 1. řádek
строение 2 Центральный АО RU, Prechistenskaya Naberezhnaya, 11, Moscow, Russia, 119034
119034 Moskva, Moskva, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace