Imperial College Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Důsledně hodnocené mezi nejlepších světových univerzit, Imperial College London je instituce vědecky podloženého s pověstí kvality ve výuce a výzkumu.

Jako součást Imperial College v Londýně, obchodní škola je světová jednička v oblasti vědy a techniky, jedeme konkurenční výhodu prostřednictvím fúze obchod a technologie.

Spojujeme inovativní myšlení a vhled s novou technologií na rozvoj praktických řešení reálných problémech, těží i podnikání a společnost. Náš přední světový výzkum informuje své postgraduální a výkonný vzdělávací programy a je vyhledávaným vlády, politiků a globálních obchodních lídrů, kteří často partner s námi na výzkumných projektech.

Jsme se přilákat nadané mozky a poskytnout prostředí pro podporu inovačního a podnikatelského myšlení, což má za následek průkopnických myšlenek, které odemknou obchodní příležitosti.

Naše celoživotní profesní rozvoj služeb a globální Absolventská síť zajistit našim absolventům pokračovat mít dlouhou a úspěšnou kariéru v různých průmyslových odvětvích na celém světě.

Business School patří mezi top jedno procento obchodních škol po celém světě, aby byly akreditovány podle tří největších a nejvlivnějších obchodní školy akreditační asociací:

  • AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate Schools of Business)
  • AMBA (Asociace MBA) a
  • EQUIS (European Quality System Improvement)
1
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc » Vidět Health MSc » Vidět MSc »

Videos

Imperial Global MBA programme overview