Hull University Business School

Úvod

Read the Official Description

Hull University Business School je přední britský obchod škola věnuje rozvoji odpovědného vedení pro komplexní svět. K dosažení tohoto cíle, podporujeme všichni ti, kdo se s námi přijmout přístup, který nazýváme "Connected Myšlení" - perspektivní, která staví pochopení složitosti v globálním podnikatelském prostředí. Prostřednictvím tohoto způsobu myšlení, jednotlivci a organizace rozvíjet schopnost rozpoznat spojení, které dělají rozdíl, a myslet kreativně vést změny ve zodpovědným způsobem, bez ohledu na jejich roli v globální obchodní scéně. Tento přístup je evidentní ve všem, co děláme, a na každé úrovni našich vynikajících učení, pedagogické a vědecké činnosti. Zavázali jsme se k dosažení nejvyšší nároky ve všem, co děláme, zdůrazněné v akreditaci asociace MBA (AMBA). Jsme také hrdí na to být jedním z prvních akademických institucí, aby se zaregistrovat na zásadách odpovědného řízení vzdělávání a aktivního hráče na poli Evropské akademie podnikání ve společnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Hull

Executive MBA je dokončena za dva roky a je pružně dodán přes prodloužené víkendy přizpůsobit pracovní závazky. Tento program sdružuje manažery z různých soukromých, veřejných ... [+]

Executive MBA je dokončena za dva roky a je pružně dodán přes prodloužené víkendy přizpůsobit pracovní závazky. Tento program sdružuje manažery z různých soukromých, veřejných a dobrovolnické organizace, což vám umožní učit se a dělit se o zkušenosti s celou řadou obchodních profesionálů.

 

Práce na bázi prvků v programu poskytuje vzdělávací a organizační výhody, řeší skutečné problémy a přidat významnou hodnotu zaměstnávání organizací, jakož i osobních a rozvoje managementu.

 

 

Co budete studovat

Všichni účastníci studia MBA Hull, ať už plný nebo částečný úvazek, využívají stejné tématický přístup, který odráží programu komplexní charakter. Existuje několik drobných rozdílů výkonný program pro uspokojení potřeb na částečný úvazek účastníků. ... [-]


MBA

Trupu MBA

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Spojené království Hull

Naše AMBA akreditované MBA poskytuje ucelený pohled na vývoj odpovědný vedoucí strategického, vybaveni, aby uspěli v rychle se měnícím, konkurenčním světě s přístupem nazýváme "Připojeno myšlení. [+]

Naše AMBA akreditované MBA poskytuje ucelený pohled na vývoj odpovědný vedoucí strategického, vybaveni, aby uspěli v rychle se měnícím, konkurenčním světě s přístupem nazýváme "Připojeno myšlení.

 

Hull MBA vás připraví vést zodpovědně a formovat strategii - cestu až k dosažení významného kariérního růstu vybavením můžete uspět v rychle se měnícím, konkurenčním světě.

 

Náš výrazný holistický přístup zvýší vaše dovednosti v klíčové oblasti společné pro všechny organizace, spolu s budováním širší pohled na rozhodování a různorodé výzvy globálního obchodního prostředí.

 ... [-]


Videos

Hull University Business School student experience