Greenwich School of Management

Úvod

Read the Official Description

Greenwich School of Management je ne-pro-zisk, nezávislá škola vyššího vzdělání. Škola se specializuje na výuku nabídkou programů instituce studia vedoucího k získání kvalifikace v řízení podniků a příbuzných oblastech, jakož i ocenění z různých profesních organizací.

Společnost byla založena v roce 1973, má škola vyrábí více než 20.000 úspěšných absolventů, z nichž mnozí zastávají klíčové řídící funkce v průmyslu a ve veřejném sektoru po celém světě. Mnoho studentů školy přistoupit k dalšímu studiu a výzkumu v odvětví vysokých škol po úspěšném dokončení jejich programů v Greenwichi School of Management.

V současné době existuje více než 900 studentů ve škole. Téměř 40% studentů z Velké Británie nebo zemí EU. Zbytek představují více než 60 národností po celém světě. Na plný úvazek denní programy jsou zvláště oblíbené u zahraničních studentů, zatímco večerní a víkendové výkonné možnosti studia jsou preferovanou volbou home-založené studenty. Škola je hrdá na svou různorodou směs národností zkušeností a kultur.

Škola nabízí studijní programy validované, které zahrnují BSc (Hons), MSc MBA a mír prostřednictvím partnerství s takovými institucemi jako je University of Plymouth, University of Wales a Northwood University ve Spojených státech amerických.

Škola byla nedávno předmětem pravidelného přezkumu podle kvality (QAA) pokyny. Přezkum byl vynikající úspěch a ukázala školy závazek zajištění kvality.

Škola se nachází v historickém Greenwich a zabírá pokutu Art Deco budova s ​​dominantou věže 180 ft hodiny. Škola je hrdá na své osobní, pevně-pletl, péči a přátelskou atmosférou. Ve dne, škola mix mezinárodních a domácích studentů, zatímco večerní kurzy přilákat místní Město manažerů v Londýně. O víkendu a výkonné studenti jsou vysoké letáky nebo rychle trackerů určených pro top management pracovních míst.

Škola je dostatečně malý pro zaměstnance znát všichni studenti osobně, a to dává místo intimní atmosféru. Zaměstnanci jsou pečující a citlivé a studenty velmi cítit součástí komunity školy. Město Greenwich je historický a má vysokoškolský pocit k tomu, s knihkupectví, bary, starožitné trhy a královský park na prahu školy.

Škola má tři hlavní příjem thoughout rok: v únoru, červnu a říjnu. O víkendu a výkonné programy mohou být zahájena v každém měsíci.

Pedagogické fakultě spojuje hloubku akademických znalostí s praktickými zkušenostmi z řízení. Kromě toho na fakultě se zabývá v oblasti řízení výzkumu, jakož i projekty manažerského poradenství. Členů fakulty z univerzit partnera školy často přispívají k učení a rozvoji programů na Greenwich.

Více než 1000 úspěšných MBA a téměř 800 BSc (Hons) absolventi získali tituly v Greenwichi School of Management.

Za posledních 30 let Greenwich School of Management byla uznána jako instituci, která uspokojuje potřeby studentů, zaměstnavatelů a širší akademickou obec, a má zaslouženou pověst jako jeden z předních nezávislých obchodních škol v Londýně.

Akreditace: Greenwich School of Management je akreditována Britskou akreditační radou pro nezávislé dalšího a vysokoškolského vzdělávání.

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Víkend Executive MBA

Campus forma Kombinované 24 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Programy podporují jednotlivci ze všech oblastí života, a ze všech organizačních a pracovních prostředí. Inženýry, účetní, právníky. [+]

V posledních letech titul MBA se stal především akademické kvalifikace pro manažery. Akademiků a průmyslníků podobně uznaly hodnotu stupně v rozvoji pracovníků na výzvy rychle se měnícího obchodního prostředí. Výzkum ukázal, že zadání MBA pomáhá osobnímu rozvoji manažerů, ale i ve prospěch jejich kariéru a profesní život.

Jednou ze silných stránek našich programů MBA je rozmanitost prostředí programu členů a zkušenosti. Rozsah funkční, profesní a odborné dovednosti a znalosti, které účastníci přinášejí Program umožňuje fakultě přednášel otestovat platnost teoretických konceptů na bohaté zázemí pro osobní a organizační výhledy. ... [-]