Glasgow Caledonian University

Úvod

Read the Official Description

Glasgow Caledonian University se stala jednou z největších univerzit ve Skotsku s téměř 17.000 studentů. Areál je soběstačný, který se nachází přímo v centru živé města Glasgow.

Univerzita se skládá ze sedmi akademických škol v oblasti podnikání, zdraví a vědy a techniky. Caledonian Business School má dobrou pověst pro rozvoj inovačních programů v oblastech jako je řízení rizik, E-Business a mezinárodní módní marketing. Naše školy obsahují stav-of-the-Art laboratoří a řada renomovaných center excelence.

&nbsp

&nbsp

Zavřete-pletené Společenství

Glasgow Caledonian University přitahuje studenty z celé řady zázemím, od místních absolventů škol na studenty doktorského studia z celého světa. Jsme hrdi na poskytování přátelská, moderní a efektivní vzdělávací prostředí pro všechny naše studenty.

Náš pevný závazek k zvýšení přístupu ke studiu a celoživotnímu učení, dokládá fakt, že máme více než 4.000 dospělých studentů a největší počet část-time studentů ve Skotsku. Pokud se rozhodnete ke studiu na Glasgow Caledonian University, budete těžit z univerzity po celém světě profilu a mít možnost setkat se a poznat některé z mnoha mezinárodních studentů, kteří studují u nás.

Naše mezinárodní studenti pocházejí z více než 100 různých zemí po celém světě a je s nimi rozmanitosti a nadšení, které nepochybně obohacuje Caledonian zážitek pro každého.

&nbsp

&nbsp

High-kvalitní výuky

Glasgow Caledonian University má velmi dobře vybudovanou pověst pro poskytování vysoce-kvalitní vyučování, učení a výzkumu, který sahá po celou dobu jeho založení instituce až do roku 1875. Všechny naše programy jsou navrženy tak, aby studentům nabídnout efektivní kombinace akademické studium a praktické zkušenosti. Kromě toho mají studenti příležitost k rozvoji řady přenosných dovedností zásadní pro budoucí profesní rozvoj, jako je výpočetní technika, cizí jazyky a komunikační dovednosti.

&nbsp

Uvádění zaměstnatelnosti první

Nabízíme širokou škálu programů, které všechny mají silný důraz na zajištění toho, aby naši absolventi mají možnost vstoupit úspěšnou kariéru ve zvoleném oboru. Tento silný kariéry zaměření dokládá fakt, že 95% z Caledonian studenty, kteří hledají zaměstnání našlo zaměstnání nebo šel na další studium do šesti měsíců ode dne ukončení studia.

&nbsp

&nbsp

Student-přátelské prostředí

Caledonian University je právem považován za extrémně přivítání a přátelské místo, ve kterém ke studiu. Budete na první jméno-pojmy s lektory a bude těžit z naší malé velikosti tříd a pracují na skupinových projektech se svými spolužáky. Kromě toho univerzita provozuje open-dveře politiky, kde mohou studenti pokles mluvit s akademiky nebo podpůrný personál bez schůzku.

&nbsp

&nbsp

Průmysl odkazy

Na Glasgow Caledonian University se nám podařilo vybudovat silné vazby na průmysl v uplynulých letech a mnoho společností se zabýváme, jsou světovými lídry ve svém oboru. Tyto vztahy prospěch univerzity a naši studenti v mnoha směrech. Nejen, že tyto společnosti zaměstnávají naše absolventy a vzít stáže studentů, ale také úzce spolupracují s univerzitou v oblasti výzkumu a poradenské projekty a mají silný vstup do designu a struktury našich programů.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Glasgow

Zaměření programu klade důraz na celkové řízení s vysokým stupněm integrace mezi strategický rozměr a funkční problémy. [+]

 

Full-time MBA je intenzivní, jeden rok magisterského studia. Zaměření programu klade důraz na celkové řízení s vysokým stupněm integrace mezi strategický rozměr a funkční problémy. Učební osnovy se zabývá mezinárodní otázky řízení a tyto perspektivy jsou posílena mezinárodní rozmanitost účastníků a Mezinárodní studijní pobyt modulu.

 

Nikdy víc než dnes, musí podniky měnit a přizpůsobovat se novým výzvám a požadavkům. V reakci na tyto potřeby jsme nabídneme novou MBA, který navazuje na 20 let zkušeností. Glasgow Caledonian MBA byl přepracován, aby znalosti a dovednosti potřebné pro vedl organizace přes náročné ekonomické situaci v konkurenčním mezinárodním trhu. Naše nová MBA je intenzivní jeden rok, plný úvazek magisterského studia pokrývají široké manažerské disciplíny, jako je účetnictví, ekonomie, finance, marketing, řízení provozu, řízení lidí a strategie. V návaznosti na naše zkušenosti, nabízíme základní soustředit se na strategické řízení značky, finance a mezinárodní trhy a ekonomiky pro manažery. Jako součást univerzity odhodlání rozvíjet odpovědné a udržitelné společnosti, je sociální odpovědnost podniků vložené celé naší program. ... [-]


MBA (Pt)

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Spojené království Glasgow

MBA reaguje na potřeby současnosti při přípravě pro vás na výzvy budoucnosti [+]

Reflexní a adaptace na podnikatelské prostředí, a učil s využitím nejmodernějších obchodních nástrojů (včetně Web 2.0 technologie), MBA reaguje na potřeby současnosti při přípravě pro vás na výzvy budoucnosti. To vám poskytne příležitost získat vedoucí postavení Chartered, zvyšuje možnosti výdělku a dát si na přední straně stále více konkurenčním trhu práce. Klíčové vlastnosti: 2 roky na částečný úvazek, 1 rok na plný úvazek * Přístupné pro absolventy a non-absolventi, minimálně 3 roky manažerské praxe * Flexibilní formy studia - start v lednu nebo v září Pohodlné centra Campus * Oceněný podpory studentů * Globální perspektivy * Zaměření na sociální odpovědnost podniků * Důležité, charakteristické obsah * Možnost návštěvy vedení firmy v Evropě * Návštěva mluvčí Je z místních a mezinárodních organizací * Mix místních a zahraničních studentů ... [-]