Glasgow Caledonian University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Glasgow Caledonian University

Glasgow Caledonian University (GCU) je pulzující, inovativní a multi-oceněný University pro společné dobro.

Naším cílem je přispět ke společnosti takovým způsobem, který bude mimo jiné zahrnovat ještě přesahuje tradiční role univerzity. GCU pro společné dobro závazku je přivedl k životu a dodává studentům a zaměstnancům napříč akademických škol a oddělení.

Akademický excellence

Student zkušenost GCU se rozvíjí znalosti a kreativitu při řešení reálných globálních výzev, transformovat životy našich studentů a další.

Máme akademických škol s nabídkou kvalitní výuky, inovativní zařízení a odborných oblastí studia Máme Světová jednička a mezinárodně excelentní výzkum Jsme největším poskytovatelem ošetřovatelství a porodní asistence vzdělávání; experti v oblasti obnovitelných zdrojů, energetiky a stavebnictví; a my jsme předním poskytovatelem správy, obchodu, práva a vzdělání společenských věd Jsme zvyšování dosažení talentovaných jedinců ze všech prostředí přes artikulaci a rozšiřování iniciativy přístupu, jako jsou College Connect a Caledonian Club

Vynikající zkušenosti studenta

Naše moderní centru města kampus poskytuje vynikající studijní prostředí pro více než 20.000 studentů a 1.600 zaměstnanců z více než 100 zemích světa. GCU je přátelský školní areál komunita nabízí:

Oceněný Saltire Centre s velkým akademické knihovny Příležitosti ke studiu v zahraničí, nebo jako součást globální výměny Č.1 pro dokončení studia ve Skotsku pro moderní univerzity (HESA 2016) £ 30million Glasgow kampus přestavba dokončena v roce 2016 Zastoupení od GCU Student Association Veškeré potřebné vybavení, včetně bydlení a zdraví a kondici on-kampusu GCU získal ocenění Cycle Friendly Campus z Cycling Skotska - první svého druhu ve Skotsku GCU byla první univerzity ve Skotsku k dosažení certifikace EcoCampus Platina pro jeho environmentálních postupů

Aplikovaný výzkum

Náš svět-přední a mezinárodně excelentní výzkum řeší společenské výzvy, aby pomohl lidem budovat inkluzivní společnosti a vést zdravý život v trvale udržitelného prostředí.

Jsme top moderní university ve Skotsku výzkumu síly (REF 2014) Top 10 ve Velké Británii přední světový sociální práce a dopady v oblasti sociální politiky (REF 2014) Top 20 ve Velké Británii pro spojenecké zdravotní výzkum (REF 2014) na předních světových i mezinárodně vynikající úrovně Top 20 ve Velké Británii pro výzkum vlivu postavena prostředí (REF 2014) Přední britský příjemce financování výzkumu Erasmus + podporovat vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport v Evropě

Inovace pro sociální a ekonomický dopad

Dodáváme v oblasti aplikovaného výzkumu a výměny znalostí řešení pro soukromé, veřejné a dobrovolné partnery sektoru.

GCU se zavázala k odpovědnému podnikání a společenské prospěšnosti pro generování výměny znalostí a poradenské příležitosti Budujeme úspěšný model ko-vytvořil vzdělávacích programů založených na práci s obchodními partnery My generovat téměř 1 miliardu liber v hodnotě ekonomické a sociální přínos pro britskou ekonomiku každý rok a více než £ 880million do skotského hospodářství ročně (Biggar Economics) Skotsko je prvním akreditovaným mzdu University Zaměstnavatel

zapojení globálně

Se školními areály v Glasgow, Londýně a New Yorku, a partnery v Ománu, Bangladéši a Africe, rozšiřujeme naši globální dopad, a zapojit se do nové způsoby, jak se studenty a komunity, včetně:

Oceňovaný mezinárodní zkušenosti studentů 96% absolventů v pracovním nebo další studium do šesti měsíců po absolvování (Dlhé 2016) Naše Kancléř je nositel Nobelovy ceny za mír Muhammad Yunus Professor GCU má absolventů komunitu 128,000 absolventů se sídlem v 140 zemích světa. Partnerství v Číně, Indii, Jižní Americe a Ománu Příležitosti studovat v zahraničí a podpora výměny studentů Evropský výzkum a spolupráce

Vztahy a ocenění

Glasgow Caledonian University byla příjemcem několika ocenění. Nedávné ocenění patří:

GCU označil Changemaker Campus podle Ashoka U

Glasgow Caledonian University (GCU) byl označen za Changemaker Campus Ashoka U, globální síť univerzit a vysokých škol, a je jedním z pouhých 30 na světě a první ve Skotsku.

Národní ocenění pro naše Caledonian Club

Caledonian Club získala Cenu vzdělání na podnikání v roce 2016 roční odpovědné podnikání cen Společenství. Mají získal řadu dalších ocenění, včetně ocenění Times Higher Education 2009 pro rozšiřování účasti iniciativu of the Year, jakož i Society Award Herald for Education Initiative roku.

Lídři v environmentálních postupů

Glasgow Caledonian University (GCU) je první univerzita ve Skotsku k dosažení certifikace EcoCampus Platina pro jeho environmentálních postupů.

Lídři v přípravě studentů na zaměstnanost

Glasgow Caledonian University vynikající práci při přípravě našich studentů pro zaměstnanost byla vyzdvihována jako nejlepší praxe v nové zprávy Confederation of British Industry, Future Fit.

GCU dosahuje HR Excellence in Research Award

Univerzita bylo úředně uznáno za svůj závazek k prosazování rovnosti žen a mužů tím, že dosažení rovnosti Challenge jednotka (ECU) 's prestižní Athena SWAN Institutional Bronze Award.

GCU získala HR Excellence in Research Award od Evropské komise v uznání závazku univerzity k řízení kariéry a rozvoje dovedností svých výzkumných pracovníků.

Dvojitý úspěch v roce 2011 NUS Scotland Awards

Studentský svaz byl pojmenován univerzitních studentů 'Union of the Year v NUS Scotland Awards 2011, s Andrew Craib také vítězný hřiště zástupce of the Year.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí: