Přečtěte si oficiální popis

Tento program MBA, dodávaný na univerzitě v Glasgow Caledonian University v Londýně, byl navržen na základě našeho úsilí o společné dobro a zásadách OSN pro zodpovědné řízení vzdělávání (PRME). Tento výrazný program MBA je určen pro podnikatelské a sociálně smýšlející jednotlivce s touhou stát se profesionálním manažerem s instinktem pro vytváření udržitelného podnikání společensky zodpovědným způsobem.

Tento praktický a aplikovaný program poskytuje náhled na každodenní výzvy, kterým čelí manažeři v řadě obchodních a třetích organizací po celém světě. Zdůrazňujeme úlohu, příspěvek a integraci klíčových obchodních funkcí, abychom zvýšili schopnost navrhnout a poskytovat efektivní strategie celé organizace.

Tento dynamický a náročný program vyžaduje vaši energickou účast. Stejně jako vy, vaši kolegové budou ambiciózní, vysoce motivovaní a odhodláni uspět. Těšíme se na vás, abychom vás přivítali na program a do naší globální sítě absolventů sociálně odpovědných vůdců.

GCU London přitahuje vynikající absolventy z celého světa a nabízí bezkonkurenční zkušenosti studentů a mezinárodní zaměstnatelnost.

GCU je hrdá na to, že má nejmodernější kampus v srdci Glasgow. Se založením Glasgow Caledonian New York College jsme nejprve zahraniční vysokoškolská instituce, která uděluje tituly v New Yorku.

V rámci tohoto programu budete mít příležitost absolvovat dvoutýdenní studijní období na každé z těchto vzrušujících míst.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

GCU London - MBA

... [+]

[-]
Spojené království London
Leden 2020
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

The GCU London Campus

Adresa, 1. řádek
GCU London 40 - 48 Fashion Street
E1 6PX London, England, Spojené království
Telefonní číslo
undefined