Eaton Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost Eaton Business School Limited (EBS), založená v roce 2013 (registrační číslo 08671317), je založena podle zákonů Anglie a Walesu. Eaton Business School je akreditována britskou Akreditační radou pro nezávislé další a vyšší vzdělávání. Eaton Business School je také schváleným partnerským centrem ATHE, které uděluje úroveň 4 až úroveň 7 schválených kvalifikací RQF.

EBS ve spolupráci s Guglielmo Marconi University (GMU) poskytuje mezinárodní MBA a Executive MBA se specializovanými koncentracemi ve zdravotnictví Management, Supply Chain

Eaton Business School se zavázala, že bude sloužit vzdělávacím potřebám pracujících profesionálů v úsilí o dosažení globálně uznávaných magisterských, vysokoškolských a diplomových programů v rámci flexibilních studijních modelů - Onsite, Online a samostudium. Věříme, že učení nutně nemusí být omezeno na fyzickou třídu. Technologie je optimálně využita k tomu, aby přinesla flexibilní pedagogiku všem zaměstnaným pracovním profesionálům po celém světě.

V dnešním vysoce konkurenčním a dynamickém podnikovém prostředí se očekává, že budete krok před ostatními. Eaton Business School usilovně usiluje o to, aby naši studenti vybavili dovednostmi a odbornými znalostmi požadovanými zaměstnavateli, a nabídli jim příležitost rozvíjet své znalosti v širokém spektru oborů a budovat hluboké znalosti v požadovaném sektoru (odvětvích).

Místa

Leicester

Adresa, 1. řádek
Island Business Centre. 18-36 Wellington Street. Woolwich
SE186PF Leicester, Anglie, Spojené království

Sharjah

Adresa, 1. řádek
BM Towers, Office Suites
Al Nahda, Sharjah, UAE

Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty

Programy

Tato škola dále nabízí: