Eaton Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost Eaton Business School Limited (EBS), založená v roce 2013 (registrační číslo 08671317), je založena podle zákonů Anglie a Walesu. Eaton Business School je akreditována britskou Akreditační radou pro nezávislé další a vyšší vzdělávání. Eaton Business School je také schváleným partnerským centrem ATHE, které uděluje úroveň 4 až úroveň 7 schválených kvalifikací RQF.

EBS ve spolupráci s Guglielmo Marconi University (GMU) poskytuje mezinárodní MBA a Executive MBA se specializovanými koncentracemi ve zdravotnictví Management, Supply Chain

Eaton Business School se zavázala, že bude sloužit vzdělávacím potřebám pracujících profesionálů v úsilí o dosažení globálně uznávaných magisterských, vysokoškolských a diplomových programů v rámci flexibilních studijních modelů - Onsite, Online a samostudium. Věříme, že učení nutně nemusí být omezeno na fyzickou třídu. Technologie je optimálně využita k tomu, aby přinesla flexibilní pedagogiku všem zaměstnaným pracovním profesionálům po celém světě.

V dnešním vysoce konkurenčním a dynamickém podnikovém prostředí se očekává, že budete krok před ostatními. Eaton Business School usilovně usiluje o to, aby naši studenti vybavili dovednostmi a odbornými znalostmi požadovanými zaměstnavateli, a nabídli jim příležitost rozvíjet své znalosti v širokém spektru oborů a budovat hluboké znalosti v požadovaném sektoru (odvětvích).

Místa

Leicester

Adresa, 1. řádek
Island Business Centre. 18-36 Wellington Street. Woolwich
SE186PF Leicester, Anglie, Spojené království

Sharjah

Adresa, 1. řádek
BM Towers, Office Suites
Al Nahda, Sharjah, UAE

Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: