DSM Assessment & Training

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

DSM se narodil z touhy podporovat lásku k učení, růstu, rozvoji pro jednotlivce a organizaci. Pracovali na mezinárodní úrovni a měli tu privilegium spolupracovat s řadou organizací a jednotlivců, aby jim pomohli při plnění jejich vzdělávacích potřeb, rozvíjeli kariéru a získali kvalifikaci, která je smysluplná.

Naše Akademie vedoucích pracovníků a řízení byla založena za účelem rozvíjení vedoucích dovedností a poskytování kvalifikací, které byly relevantní pro reálný podnikatelský svět. Aby byli vůdci vybaveni a kvalifikováni pro řešení obchodních problémů 21. století.

DSM vedoucí a manažerská akademie

 • Poskytuje řadu profesionálních kvalifikačních balíčků, které jsou flexibilní a splňují průmyslové standardy
 • Poskytuje kvalifikace, které jsou uznávány mezinárodně
 • Poskytuje kvalifikace, které jsou přístupné pro profesionální pracovníky, které se hodí k práci a dalším závazkům
 • Kvalifikace, které jsou flexibilní, online a cenově dostupné

Jsme odhodláni rozvíjet jednotlivce a organizace, abychom zajistili, že jsou vybaveni tak, aby splňovali obchodní úkoly zítřka.

Standardy

Naším cílem je propagovat lásku k učení, růstu, rozvoji pro jednotlivce i organizaci. Všechny naše kurzy poskytují nejvyšší standardy on-line učení, které i nadále kontrolujeme a zlepšujeme.

Jsme odhodláni vaší učení a pokroku.

Zdroje

Všichni studenti jsou dobře podporováni po celou dobu trvání kurzu:

 • Přístup k online vzdělávacímu portálu
 • Vyhrazený podpůrný poradce
 • E-koučovací sezení

Univerzitní Pathways :

Získání britského vysokoškolského titulu nebo MBA může být velmi drahé. Chtěli jsme studentům nabídnout dostupnou a flexibilní alternativu. Naše univerzitní Pathway kurzy a programy poskytují studentům možnost získat prestižní britský vysokoškolské vzdělání, aniž by opustil své domovy. Naše on-line kvalifikační programy a partnerství s akreditačními organizacemi umožňují získat titul UK.

Kurzy univerzitní Pathway :

Naše on-line kurzy poskytují univerzitní kredity, takže můžete získat výjimky na bakalářských a magisterských stupních, což znamená, že získáte uznávaný titul ve Velké Británii, který je cenově dostupnější a flexibilnější. Naše kurzy univerzitní Pathway jsou:

 • Leadership úrovně 7 ILM
 • Osvědčení ILM úrovně 7 v oblasti vedení a managementu - 20 magisterských kreditů
 • ATHE úroveň 7 Diplom v strategickém řízení - 120 magisterských kreditů
 • ATHE úroveň 5 Rozšířený diplom v podnikovém managementu - 120 kreditů na bakalářský titul
 • ATHE úroveň 4 rozšířený diplom v podnikovém managementu - 120 kreditů k vysokoškolskému titulu
 • Kombinovaná úroveň 4
 • ATHE Level 3 Diplom v řízení podniku - Nadace kurzu

Duální certifikace MBA

Náš program MBA je komplexní kombinovaný program, který poskytuje odbornou a akademickou certifikaci. Jako součást našeho programu MBA získate certifikát ILM Level 7 a úroveň 7 ATHE ve strategickém managementu, který vám poskytne odbornou kvalifikaci, která je mezinárodně uznávaná v podnikové, řídící a vedoucí komunitě. Budete také mít nárok na pokrok na MBA doplnit prostřednictvím distančního vzdělávání na University of Northampton. Tento jedinečný balíček školení v oblasti podnikání a vedení vám zajistí, že váš životopis vynikne. Kombinovaný balíček MBA využívá naše jedinečné partnerství s nejlepšími britskými akreditačními organizacemi a univerzitami, abychom přinesli balíček MBA, který je komplexní, cenově dostupný a flexibilní.

Ve školení společnosti

Spolupracujeme se společnostmi ze všech sektorů, abychom vybudovali své vedoucí schopnosti a schopnosti podle potřeb organizací.

Můžeme vám poskytnout přizpůsobené programy, které vyhovují všem požadavkům.

Vedení společnosti

Spolupracujeme s organizacemi, abychom zřídili a zřídili své vlastní vedoucí akademie v rámci společnosti, aby zajistili kvalifikaci odborníků a akademických vedoucích pracovníků. Všechny naše kvalifikační programy můžeme poskytnout jako firemní program. Máme privilegium na budování vedoucích akademií ve firmách pro firmy na mezinárodní úrovni a ve Velké Británii.

Místa

Bromley

Adresa, 1. řádek
179 High Street
BRN 1NN Bromley, Anglie, Spojené království

Programy