Coventry University London

Úvod

Read the Official Description

Skutečný obchodní zkušenosti

Coventry University je vážně o podnikání. Jsme jedním z největších poskytovatelů souvisejících s podnikáním studijních programů v Evropě. Aby se ujistil, naši studenti udržet vedoucí pozici a získat co nejlepší obchodní zkušenosti, jsme zahájili v Coventry University London v srdci finanční čtvrti v roce 2010.

Coventry University London sídlí v srdci světových finančních trhů ve městě, které je globálním obchodním centrem. Je ideálním místem pro dozvědět se o podnikání. Bloomberg, Royal Bank of Scotland a Allianz jsou jen některé ze světoznámých firem na našem prahu. Domov pro britskou vládu, to živé, kulturně rozmanité město je fantastické nastavení skloubit studium a práci a ponořit se do světa podnikání.

Zaručena * pracovní umístění příležitosti

Rozvíjet své obchodní dovednosti prostřednictvím řady zkušeností nebo simulací souvisejících s prací. Připravíme vás stáží nebo do jiných projektů souvisejících s prací, jako jsou poradenské projekty, podnikatelských projektů a další. Dali jsme zaměstnatelnosti v centru všeho, co děláme s cílem zajistit si jsou vybaveny schopností oceňují zaměstnavateli. Všechny naše kurzy jsou navrženy tak, aby být interaktivní a relevantní k obchodním světě. Ty budou mít prospěch ze směsi přednášek, seminářů a skupinové práce, zatímco mnoho hodnocení jsou ročníková bázi.

Část studium

Kombinované studium je vhodný pro ty, kteří chtějí skloubit práci, rodinu nebo jiné závazky ve studiu. Tím, že studuje na částečný úvazek, nemusíte dát své další závazky v pořadí, zatímco budete studovat, ale místo toho si můžete přizpůsobit své studium kolem svých dalších priorit což vám umožní dosáhnout kvalifikace, které potřebujete zvýšit svou kariéru. Částečný úvazek kurzy byly navrženy s ohledem na potřeby studentů v různých životních a profesních etap na mysli, když zároveň nabízí příležitost pro vynikající vzdělávací zkušenost.

High-dosažení instituce

Můžete si být jisti, že se připojí k celosvětově uznávané kvality instituce, jak svědčí naší nedávné postupu prostřednictvím různých tabulek předních ligových. Naše úspěchy jsou jasným znamením, že univerzita je trvale dodávat kvalitu v celé řadě klíčových oblastí, včetně uspokojení studenta, učení a kvality výzkumu, postgraduální pracovní vyhlídky, výsledků dosažených stupňů a více. Některé z nedávných úspěchů Univerzita v Coventry jsou:

  • Ranked No.12 UK University (Guardian University Guide 2018)
<li>Top 4 pro Student zku&scaron;enost (The Times a Sunday Times Good University Guide 2017)</li> <li>Ud&#283;lil zlato v r&aacute;mci v&yacute;uky excelence (TEF) (The Times a Sunday Times Good University Guide 2017)</li> <li>Cenu kr&aacute;lovny za podnik&aacute;n&iacute; (International Trade 2015)</li> <li>97% zam&#283;stnan&yacute;ch nebo v dal&scaron;&iacute;m studiu (pr&#367;zkum DLHE 2015/16 - &scaron;est m&#283;s&iacute;c&#367; po ukon&#269;en&iacute; studia)</li>

  • K dispozici u vybraných kurzů pro studenty, které splňují požadavky na způsobilost.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs » Vidět 1-year MBAs » Vidět MBA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Mba Mezinárodní Management Módní

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Londýn

Mezinárodní módní management si klade za cíl poskytnout komplexní pochopení módním průmyslu. [+]

PŘEHLED

MBA International Fashion management si klade za cíl poskytnout komplexní pochopení módním průmyslu. Zaměřuje se zejména na globální a systémových technologických změn, které charakterizovaly tohoto odvětví v posledních letech, o nakládání s módní design a vývoj produktu, a na mezinárodní módní výrobních a maloobchodních strategií.

Proč si tento kurz zvolíte?

Tento kurz je určen pro potřeby nové generace manažerů módního průmyslu. Náročné a podnětné, v sobě spojuje nejvyšší kvalitu výuky a vědecké podpory s přímými vstupy z módního průmyslu.

MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní - Rámečky na úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly Trend Predikce a módní Forecasting Nákup a Merchandising v měnícím se globálním průmyslu Fashion Design a vývoj produktu Projektové řízení možnosti projektu Internship Consulting Project Podnikatelský projekt Simulace Disertační práce AKREDITACE ... [-]

Mba Mezinárodní Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Londýn

Tento kurz vám vybaví znalostmi a kompetencí požadovaných vzít na výzvy v oblasti mezinárodního marketingu a může také pomoci rozvíjet úspěšné mezinárodní marketingové strategie. [+]

PŘEHLED

Coventry University se umístila na 11. místě v Business, Management a marketing oblast tabulky Guardian University Guide ligy v roce 2017. Tento kurz vás vybaví znalostmi a kompetencí požadovaných vzít na výzvy mezinárodního marketingu a může také pomoci rozvíjet úspěšné mezinárodní marketingové strategie.

Proč si tento kurz zvolíte?

Všechny moduly jsou vyučovány zaměstnanci s zkušeností v oboru a v průběhu můžete těžit z přednášek od profesionálů a návštěv na akcích a výstavách marketingové účely. Minulé návštěvy zahrnovaly digitálního marketingu Show.

MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní rámce pro úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly digital marketing Kupující chování analýza - Psychologie Nákup Retail a servis Marketing Tvořivost možnosti projektu Internship Consulting Project Podnikatelský projekt Simulace Disertační práce AKREDITACE ... [-]

Global MBA

MBA Globální Finanční Služby

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Londýn

Studium v ​​Londýně vám umožní vidět, jak jeden z nejúspěšnějších finančních center na světě pracuje na denní bázi. [+]

PŘEHLED

Studium v ​​Londýně vám umožní vidět, jak jeden z nejúspěšnějších finančních center na světě pracuje na denní bázi. Budete mít příležitost rozvíjet kritický znalosti, koncepční porozumění a kompetence v rychle se měnícím světě mezinárodních finančních trhů. Silná kombinace témat financí a manažerských dovedností jádro pomůže vzít svou kariéru na další úroveň.

Proč si tento kurz zvolíte?

Budete studovat v kontextu prostřednictvím celé řady metod. Hosting specialista software, včetně Bloomberg terminálu, naše Trading Floor vám umožní zažít, jak řešit problémy obchodní účely. Ty budou vyučovány akademici průmyslem vyškoleni, kteří již dříve pracovali jako finanční ředitelé a autorizovaných účetních a kteří jsou členy různých finančních profesními organizacemi.... [-]


Mba Globální Obchodní

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Londýn

MBA Global Business byl navržen tak, aby absolventi s odbornými znalostmi v oblasti strategie, marketing, vedení, finance, globální řízení lidských zdrojů, mezinárodní obchod, vnitřní obchod a projektové řízení ve vnitřním prostředí. [+]

PŘEHLED

MBA Global Business byl navržen tak, aby prozkoumala podrobně povahu a důsledky současných změn v obchodním průmyslu. Získáte dovednosti a myšlení, které vám umožní pracovat v rámci a vést organizace do budoucna. Budete se týkají oblastí, včetně marketingu, financí a strategie, a budou vybaveny tak, aby úspěšně řídit podniky po celém světě. Kromě toho, Coventry University se umístila na 11. místě v Business, Management a marketing oblast na ligová tabulka Guardian University Guide 2017.

Proč si tento kurz zvolíte?

Výběrem ke studiu tohoto kurzu budete mít možnost dát své nové našel obchodní znalosti do praxe v reálném světě. Můžete se zúčastnit v obchodních simulací, kde budete mít odpovědnost za vyhodnocení výsledků a vývoji řešení.... [-]


MBA

Mba Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz vám poskytuje možnost připravit se na úspěšnou kariéru ve strategickém řízení a rozvoje lidí ve složitém a rychle se měnícím prostředí současného pracoviště. [+]

PŘEHLED

MBA Mezinárodní řízení lidských zdrojů je vzrušující, živé a intenzivní kurz. To vám poskytuje možnost připravit se na úspěšnou kariéru ve strategickém řízení a rozvoje lidí ve složitém a rychle se měnícím prostředí současného pracoviště.

Proč si tento kurz zvolíte?

Pokud se rozhodnete studovat tento kurz, mohou těžit z mezinárodní navazování s odborníky z různých částí světa. Předchozí výlety pole zahrnovalo návštěvy firem ve Švýcarsku, ve Francii, v Praze a v Japonsku. Dozvíte se od akademiků průmyslu vyškolený, kteří jsou také akreditované Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD).

... [-]

Contact
Adresa destinace
Coventry University London,
University House,
109-117 Middlesex Street

London, Anglie, E1 7JF GB