Coventry University London Campus

Úvod

Read the Official Description

Coventry University je vážně o podnikání. Již jeden z největších poskytovatelů podnikatelských studijních programů v Evropě; náš význačný portfolio rozšířila s řadou kurzů dodaných v naší londýnské Campus, v centru města Londýn.

Nachází se v centru Londýna, Coventry University London Campus nabízí celou řadu programů v podnikání, účetnictví, finance, management, řízení lidských zdrojů, ropy a zemního plynu management, móda, Hospitality & Tourism a marketingu. Věříme, že neexistuje lepší místo, naučit o podnikání než na studium a práci v centru světového globálního obchodu a finanční centrum; ale zároveň je obklopen mnoha divadel, muzeí a galerií, které přispívají k bohaté dědictví Londýna.

Moderní univerzity v roce a vysoce hodnoceny


Coventry University byl jmenován "University of the Year za studentský zkušenost" v Times a Sunday Times Good University Guide 2015 a 2016, a udržel jeho titul "moderní univerzity of the Year" pro třetí rok po sobě (2014,2015 a 2016). Průvodce vidí Coventry University zařadil 47. ve Velké Británii a shora mezi moderními univerzit v zemi (poskytované univerzitní status od roku 1992).

Průvodce Times a Sunday Times uvádí úrovně spokojenosti vysoko studentské jako významný faktor v univerzitním vzestup, po boku svým inovativním přístupem k poskytování cenově dostupné, alternativní trasy do vysokoškolského vzdělávání v Coventry a také v Londýně přes Coventry University London Campus. Zlepšení v The Times a Sunday Times pořadí sledovat nedávný úspěch University je v lize tabulce Guardian univerzity 2016, ve kterém Coventry vzrostl šest míst proniknout do Spojeného království vrcholu 30 poprvé a nyní zařadil 15th. .

INOVATIVNÍ progamme Dodávka a odborníků z tohoto odvětví TUTOŘI
Náš vzdělávací program je vyztužena moduly na míru šitých, aby všechny studenty se základními dovednostmi zaměstnatelnost.
Všechny naše programy jsou naplněny pracovních aktivitách a podporovány našimi Leadership přednášky s vysoce postavených obchodních údajů. Příprava na světě práce je vložený do všech našich programů.

Každý z nich byl vyvinut speciálně pro studenty Coventry University London Campus. Pomocí přední odborníci, vytvořili jsme intenzivní a na míru programy, které jsou zaměřené na přípravu studentů pro úspěšnou mezinárodní obchodní kariéru.

Jsme hrdí na naši dopustil, velmi zkušený a profesionální personál. Pocházím z více než 20 zemí, naši lektoři mají bohaté zkušenosti z globálního rozsahu průmyslů. Navrhli jsme všechny naše programy, být živý, interaktivní a relevantní pro podnikatelským světem; přináší směs přednášek, seminářů a skupinové práce v naší účelových zařízení, včetně moderních učeben, zasedacích místností a simulované obchodní podlaze.

ZÁRUKA stáže nebo práce související PROJECT *
Vaše zaměstnatelnost je naší hlavní prioritou a jsme odhodláni nabízet studentům na naší londýnské areálu skutečný podnikatelské zkušenosti, spolu s vynikající studijního programu a řady pracovních zkušeností příležitostí ucházet se.
To zajistí, že úspěšní studenti získají značný vhled do skutečného podnikání, a mít podporu k dispozici absolvent s kvalifikaci a dovednosti potřebné, aby bezprostřední vliv s jakýmkoli novým zaměstnavatelem. Coventry University London Campus je prvním krokem směrem k vaší budoucí kariéře, a my jsme se zavázali k produkci vysoce zaměstnatelní absolventů.

* K dispozici u vybraných kurzů pro studenty, kteří splňují požadavky na způsobilost. Obraťte se na London Campus pro více informací.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Globální Energetická A řízení Udržitelnosti

Campus forma Denní studium 1 rok April 2017 Spojené království Londýn

Tento program vám vybaví vhodnými dovednostmi a znalostmi řídících provést vedoucí úlohu v jednom z nejrychleji rostoucích a nejdynamičtější průmyslová odvětví [+]

PŘEHLED Program Global Energy a udržitelnost Management je ideální pro ty, kteří již pracují nebo spojena s odvětví energetiky. To byl navržen tak, aby absolventům rozvíjet příslušné manažerské dovednosti a znalosti, aby provedla vůdčí roli v energetickém průmyslu, jeden z nejrychleji rostoucích a nejdynamičtějších odvětví. Proč si vybrat tento PROGRAM? Výběrem tohoto programu můžete těžit z mnoha příležitostí pracovní zkušenosti včetně stáží a konzultačních projektech. Budete pracovat po boku studentů z více než 100 zemí, získává skutečně multikulturní globální zkušenosti. Kromě toho získává kvalifikaci MBA, studenti mají možnost získat Chartered Management Institute (CMI) na úrovni 7 Certifikát ve strategickém řízení a vedení zvýšit jejich vhodnost pro budoucí zaměstnavatele. MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní - Rámečky na úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly Global Energy a právo životního prostředí Energy Project a řízení jakosti Global Energy a Systémy environmentálního managementu energetická ekonomie možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. * Závisí na registraci jako člen CMI. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. data zahájení MBA Global Energy a management Udržitelnost má začít termín v dubnu 2017 a říjnu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY MBA Global Energy a udržitelnost program vám nabízí flexibilitu, aby nejen studovat ropy a zemního plynu, ale také zvážit alternativní zdroje energie. Ty budou vybaveny řadou dovedností, které vám umožní uspět v tomto odvětví. Tyto dovednosti budou zahrnovat schopnost nabízet firmám komplexní poradenství v oblasti udržitelných systémů. [-]

MBA Globální Finanční Služby

Campus forma Denní studium 1 rok April 2017 Spojené království Londýn

Studium v ​​Londýně vám umožní vidět, jak jeden z nejúspěšnějších finančních center na světě pracuje na denní bázi. [+]

PŘEHLED Studium v ​​Londýně vám umožní vidět, jak jeden z nejúspěšnějších finančních center na světě pracuje na denní bázi. Budete mít příležitost rozvíjet kritický znalosti, koncepční porozumění a kompetence v rychle se měnícím světě mezinárodních finančních trhů. Silná kombinace témat financí a manažerských dovedností jádro pomůže vzít svou kariéru na další úroveň. Proč si vybrat tento PROGRAM? Zkušenosti příležitosti studovat v kontextu prostřednictvím řady metod; Naše obchodní podlaží hostí specialista na software, včetně Bloomberg terminál pro vzdělávání, ve kterém můžete zažít, jak řešit problémy související s obchodní. Ty budou vyučovány průmyslu vyškolený akademiků, které byly dříve pracoval jako finanční ředitelé a autorizovaných účetních a kteří jsou členy různých finančních profesních orgánů. MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní - Rámečky na úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly Globální finanční trhy Bankovní regulace a řízení rizik Finanční podnikání a sociální odpovědnost Mezinárodní účetní Perspectives možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. * Závisí na registraci jako člen CMI. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. data zahájení MBA Global Financial Services má data zahájení v lednu 2017, dubnu 2017 a říjnu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY "Já byl podporován v každé fázi svého podnikatelského záměru od raného vývoje na průzkum trhu, provoz a finanční plánování" - Alireza Esfandiari, MBA Global Financial Services a zakladatel nenapodobitelnost Beam Design Software (BBDS) (Tier 1 Visa příjemce) [-]

Mba Globální Obchodní

Campus forma Denní studium 1 rok April 2017 Spojené království Londýn

MBA Global Business byl navržen tak, aby absolventi s odbornými znalostmi v oblasti strategie, marketing, vedení, finance, globální řízení lidských zdrojů, mezinárodní obchod, vnitřní obchod a projektové řízení ve vnitřním prostředí. [+]

PŘEHLED MBA Global Business byl navržen tak, aby prozkoumala podrobně povahu a důsledky současných změn v obchodním průmyslu. Získáte dovednosti a myšlení, které vám umožní pracovat v rámci a vést organizace do budoucna. Vy se budou týkat oblastí, včetně marketing, finance, strategie a budete vybaveny tak, aby úspěšně řídit podniky po celém světě. Kromě toho činnosti, Management a marketing, které jsou předmětem oblasti Coventry University je na 20. místě v tabulce Guardian ligy 2016. Proč si vybrat tento PROGRAM? Výběrem ke studiu tohoto programu budete mít možnost dát své nové našel obchodní znalosti do praxe v reálném světě. Nabízíme řadu možností pracovní zkušenosti jako součást své možnosti dráhy projektu, a to včetně stáží a poradenství projektu možnost se zaměstnavateli. MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní - Rámečky na úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly Správa Mezinárodní obchod Společenská odpovědnost firem Global Human Resource Management (HRM) Strategies Projektové řízení možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. * Závisí na registraci jako člen CMI. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. data zahájení MBA Global Business má data zahájení v lednu 2017, dubnu 2017 a říjnu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY "Pracuji jako obchodní zástupce dovnitř SolarWinds, mezinárodní softwarové firmy. The London Campus mě vybavený pro budoucí zaměstnání v rozmanitém prostředí. Dovednosti, které jsem vyvinul byly neocenitelné v mé branži při provádění průzkumu trhu, identifikace potenciálních zákazníků a analyzovat trendy na trhu ". - Burak Dirlik, Turecko (Absolventi MBA Global Business) [-]

Mba Mezinárodní Management Módní

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Londýn

Mezinárodní módní management si klade za cíl poskytnout komplexní pochopení módním průmyslu. [+]

PŘEHLED MBA International Fashion management si klade za cíl poskytnout komplexní pochopení módním průmyslu. Zaměřuje se zejména na globální a systémových technologických změn, které charakterizovaly tohoto odvětví v posledních letech, o nakládání s módní design a vývoj produktu a na mezinárodní módní výrobních a maloobchodních strategií. Proč si vybrat tento PROGRAM? Tento program je určen k řešení potřeb nové generace manažerů módního průmyslu. Náročné a stimulující program kombinuje nejvyšší kvalitu výuky a vědecké podpory s přímými vstupy z módního průmyslu. MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní - Rámečky na úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly Trend Predikce a módní Forecasting Nákup a Merchandising v měnícím se globálním průmyslu Fashion Design a vývoj produktu Projektové řízení možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. * Závisí na registraci jako člen CMI. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. data zahájení MBA International Fashion management má data zahájení v lednu 2017 a v říjnu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY "V současné době pracuji jako asistentka produktový manažer společnosti C & A. Jako asistent kupujícímu jsem spolupracovat s jednotlivými odděleními včetně trendu, designu, zajišťování zdrojů, zajištění kvality, vizuální merchandising a marketingu. Coventry University London Campus mi dalo perfektní základ pro spuštění svou kariéru jako kupec. "- Sofie Gille [-]

Mba Mezinárodní Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok April 2017 Spojené království Londýn

Tento program vám může vybavit znalosti a kompetence potřebné vzít na výzvy v oblasti mezinárodního marketingu a může také pomoci rozvíjet úspěšné mezinárodní marketingové strategie. [+]

PŘEHLED Předmětem oblast Coventry University Business, Management a marketing je na 20. místě v tabulce Guardian ligy 2016. Tento program vám může vybavit znalosti a kompetence potřebné vzít na výzvy v oblasti mezinárodního marketingu a může také pomoci rozvíjet úspěšné mezinárodní marketingové strategie. Proč si vybrat tento PROGRAM? Všechny moduly jsou vyučovány zaměstnanci s zkušeností v oboru a během programu, můžete zažít přednášek profesionály průmyslu a návštěvy související marketingových akcí a výstav. Minulé návštěvy zahrnovaly výstavy Digital Marketing Show and Trade Vision. MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní rámce pro úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly digital marketing Kupující chování analýza - Psychologie Nákup Retail a servis Marketing Tvořivost možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. * Závisí na registraci jako člen CMI. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. data zahájení MBA Mezinárodní marketing má data zahájení v lednu 2017, dubnu 2017 a říjnu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY "Coventry University London Campus mi poskytl znalosti, aby mohli začít svůj vlastní digitální marketing společnosti. Začal jsem New Age Marketing, který je digitální marketingová společnost se zaměřením na (malé, střední podniky) malých a středních podniků v Londýně. Zařízení, jako jsou Enterprise Hub, který mi pomohl dosáhnout úspěchu a těším se na další růst mé společnosti ". - Deepak Yadav, Indie [-]

Mba Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium 1 rok April 2017 Spojené království Londýn

Tento program vám poskytuje možnost připravit se na úspěšnou kariéru ve strategickém řízení a rozvoje lidí ve složitém a rychle se měnícím prostředí současného pracoviště. [+]

PŘEHLED MBA International Management lidských zdrojů je vzrušující, živé a intenzivní program. Tento program vám poskytuje možnost připravit se na úspěšnou kariéru ve strategickém řízení a rozvoje lidí ve složitém a rychle se měnícím prostředí současného pracoviště. Proč si vybrat tento PROGRAM? Výběrem ke studiu tohoto programu můžete mít prospěch z mezinárodních navazování s odborníky z různých částí světa. Předchozí výlety pole zahrnovalo návštěvy firem ve Švýcarsku, ve Francii, v Praze a v Japonsku. Dozvíte se od průmyslových vyškoleni akademiků, kteří jsou také akreditované Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD). MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní - Rámečky na úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly Globální řízení lidských zdrojů v praxi Zajišťování zdrojů a Talent Management rozvojové Lidé zapojení zaměstnanců možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. Po úspěšném absolvování programu budete odměněni CIPD Level 7 Rozšířené diplom v HRM *. * S výhradou Jako registrovaný člen ČMI a CIPD. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. data zahájení MBA Mezinárodní management lidských zdrojů má data zahájení v lednu 2017, dubnu 2017 a říjnu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY "Studium na London Campus mi dal důvěru k dalšímu studiu na nigerijské Institute of Management a Institutu autorizovaných účetních Nigérie. Mám v plánu požádat o PhD na další své znalosti o řízení lidských zdrojů, a zároveň přispívat k průmyslu jak v Nigérii i jinde ve světě. "- Aisha Mohammad, Nigérie [-]

Mba řízení Ropy A Zemního Plynu

Campus forma Denní studium 1 rok April 2017 Spojené království Londýn

Ropný a plynárenský průmysl je jedním z nejrychleji rostoucích na světě a dynamických průmyslových odvětví a je uznáván jako hlavní přispěvatel do ekonomiky mnoha rozvinutých a rozvojových regionech. [+]

PŘEHLED Ropný a plynárenský průmysl je jedním z nejrychleji rostoucích na světě a dynamických průmyslových odvětví a je uznáván jako hlavní přispěvatel do ekonomiky mnoha rozvinutých a rozvojových regionech. Program vám nabízí potřebné znalosti a dovednosti pro vedení a řízení podniku, který vám umožní prosperovat uprostřed výzvy zkušenostmi v energetice. Proč si vybrat tento PROGRAM? Ty budou poskytnuty s jedinečnou obchodní a profesní zkušenosti, které umožní rozvoj zásadní manažerské znalosti a dovednosti očekávané zaměstnavatelů v energetice. Ty budou mít prospěch z řady mimoškolních aktivit, včetně simulace, debaty, přednášky a zapojení zaměstnavatelů. V průběhu tohoto programu budete mít také možnost získání CMI, IOSH a NEBOSH certifikaci **. MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Marketing v globálním věku Finance, financování a legislativní - Rámečky na úspěch Vede v měnícím se světě Podnikání a management Metody výzkumu či podnikání Odborné moduly Petroleum právo životního prostředí, technologie a správa Vliv ropy a zemního plynu v rozvojovém světě Integrovaný záchranný a zvládání katastrof Oil and Gas Project Management možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. * Závisí na registraci jako člen CMI. ** V závislosti na registraci jako CMI / IOSH / NEBOSH člena. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. data zahájení MBA Oil and Gas management má data zahájení v lednu 2017, dubnu 2017 a říjnu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY Zaměstnanost v odvětví energetiky rychle roste po celém světě, a nabízí zajímavé pracovní příležitosti pro dobré manažery, kteří rozumí své různorodé problémy vyřešit, požadavky a problémy. "Pracuji jako koordinátor projektů společnosti Luminus Group. Já jsem v současné době pracuje na vývoji soukromého sektoru v provinciích sousedících s Sýrii v celé kterým se zavádí 90 firem a podporou 60 MSMEs za poslední tři roky. Role Projekt se vztahuje i na rozvoj podnikatelských plánů, které poskytují inkubační služby a vytváření událostí. "- Adi Armoti [-]

Contact
Adresa destinace
Coventry University London Campus,
University House,
109-117 Middlesex Street

London, Anglie, E1 7JF GB