Cardiff University

Úvod

Read the Official Description

O nás

Jsme ambiciózní a inovativní univerzitu s tučným a strategickou vizi se nachází v krásné a prosperující hlavního města. Náš svět-vedoucí výzkumu byl zařazen na 5. místě mezi britské univerzity v roce 2014 Research Excellence rámec pro jakost a 2. na náraz. Poskytujeme výchovně vynikající zážitek pro naše studenty.

Vedený kreativity a zvědavostí, snažíme se naplňovat naše sociální, kulturní a hospodářské závazky k Cardiff, Wales, a ve světě.

Kdo jsme

My vynikají na výrobu vysoce kvalitní, inovativní výzkum, který se promítá do přínosy jak lokálně, tak i na celém světě.

Máme různorodou studentskou populaci se studenti pocházejí z více než 100 zemí a různých prostředí. Náš akademičtí pracovníci jsou poháněny kreativitu a zvědavosti a mnozí jsou lídry ve svých oborech, vytváření stimulujícího prostředí pro učení.

vzdělání

Naši studenti těžit z výzkumu-vedl výuku, která se vyvíjí jejich individuální intelektuální schopnosti.

výzkum

Využíváme naše znalosti k rozvoji inovativní výzkum, které budou mít dopad na svět.

Inovace

My vynikají v připojit průmysl, obchodní, vládní a nevládní organizace s našimi akademiků.

Mezinárodní

Cardiff je mezinárodní univerzita - od celosvětových spolupráce studentům vítáme z více než 100 různých zemí.

Waleský univerzita

Waleského jazyka je nedílnou součástí nejen k naší kultuře a společnosti, avšak při podpoře hospodářského rozvoje Walesu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Cardiff Mba

Campus forma Denní studium 12 let September 2017 Spojené království Cardiff

Skutečně mezinárodní program s praktickými výstupy, bude Cardiff MBA zařídíme s vhled do podnikatelské praxe, co potřebujete pro vaši budoucnost v měnícím se globálním prostředí. [+]

Cardiff MBA O programu Cardiff MBA Zapnutí teorii do praxe Skutečně mezinárodní program s praktickými výstupy, bude Cardiff MBA zařídíme s vhled do podnikatelské praxe, co potřebujete pro vaši budoucnost v měnícím se globálním prostředí. Důkladnou průpravu v obchodním teorii Program vám poskytne detailní znalostí teorií v jádru řízení podniku. Můžete si vybrat jednu z pěti odborných cest, nebo zvolit vlastní kombinaci volitelných pro obecné MBA, který odráží vaše konkrétní zájmy a silné stránky. Praktické zkušenosti z obchodních procesů V rámci programu MBA, budete absolvovat integrovaný obchodní plán, se vstupem od zkušených externích obchodních praktiky. Spíše než tradiční disertační práce, kurz uzavírá podnikatelského projektu. To vám dává příležitost předvést svůj teoretické znalosti v simulovaném, praktické životní prostředí. Vzdělání pro život Stejně jako vybavení vám s nadací znalosti, které potřebujete vyniknout v obchodním světě, MBA se bude rozvíjet své interpersonální dovednosti, své obchodní intuici, svůj smysl pro podnikání a schopnost vypořádat se každodenních problémů, v rámci podpůrného prostředí přátelské soutěži a spolupráce. Struktura programu Program Cardiff MBA se skládá ze souboru základních předmětů studovaných v nadaci a žádostí, výběr volitelných cest a individuální podnikatelský záměr. Fáze 1 - Foundation Stage (core) - září až prosinec Navržen tak, aby vám silné základy v základech řízení podniku, fáze Foundation vás seznámí se základními komponenty, které tvoří organizace funkci. Budete pochopit zdroje, které organizace vyžaduje, procesy, které řídí organizační činnosti, a přístupy, jimiž organizace se týkají jejich mezinárodními i vnějším prostředí. Také rozvíjí dovednosti, které budete potřebovat k dokončení své MBA studium úspěšně. Studijní... [-]

Videos

Study at Cardiff University

Pre-Departure Briefing: Induction, Societies & Support

Contact

Cardiff University

Adresa, 1. řádek CF10 3XQ, United Kingdom
Website http://www.cardiff.ac.uk/international
Telefonní číslo +44 (0)29 2087 4432