Coventry University London

Úvod

Read the Official Description

Skutečné obchodní zkušenosti

Univerzita Coventry je vážná v podnikání. Jsme jedním z největších poskytovatelů obchodních studijních oborů v Evropě. Abychom zajistili, že naši studenti budou udržovat vedoucí pozici a získáte nejlepší obchodní zkušenosti, spustili jsme v roce 2010 Coventry University London v srdci finanční čtvrti.

Coventry University London sídlí v srdci světových finančních trhů ve městě, které je globálním obchodním centrem. Je to ideální místo pro poznávání podnikání. Bloomberg, Royal Bank of Scotland a Allianz jsou jen některé z světově proslulých společností na dosah ruky. Domov pro vládu Spojeného království, toto živé, kulturně rozmanité město je fantastické prostředí, které kombinuje studium a práci a ponoří se do světa podnikání.

Rozvíjte své obchodní dovednosti prostřednictvím řady pracovních zkušeností nebo simulací. Připravíme vás na stáže nebo jiné projekty související s prací, jako jsou konzultační projekty, projekty v oblasti podnikání a další. Zaměřujeme se na zaměstnatelnost v srdci všeho, co děláme, abychom vám zajistili dovednosti oceňované zaměstnavateli. Všechny naše kurzy jsou navrženy tak, aby byly interaktivní a relevantní pro podnikatelský svět. Budete mít prospěch ze směsi přednášek, seminářů a skupinové práce, zatímco mnoho hodnocení je založeno na kurzech.

Studium na částečný úvazek

Studium na částečný úvazek je vhodné pro ty, kteří by se svým studiem spojili s prací, rodinou nebo jinými závazky. Studiem na částečný úvazek nemusíte podržet své další závazky během studia, ale místo toho můžete své studium přizpůsobit vašim ostatním prioritám, což vám umožní dosáhnout kvalifikace, kterou potřebujete k posílení své kariéry. Kurzy na částečný úvazek byly navrženy s ohledem na potřeby studentů v různých životních a kariérních fázích a současně nabízejí příležitost k vynikajícímu vzdělání.

Vysoká instituce

Můžete být přesvědčeni, že se připojíte k celosvětově uznávané kvalitní instituci, jak dokazuje náš nedávný vývoj v různých předních ligových tabulkách. Naše úspěchy jsou jasným důkazem toho, že univerzita neustále dodává kvalitu v řadě klíčových oblastí, včetně spokojenosti studentů, kvality výuky a výzkumu, vyhlídek na pozici absolventů, dosažených výsledků a dalších výsledků. Některé z nedávných úspěchů Coventry University jsou:

  • Ranked No.12 UK University (Guardian University Guide 2018)
  • Top 4 pro studentské zkušenosti (The Times a Sunday Times Good University Guide 2017)
  • Udělil zlato v rámci výuky excelence (TEF) (The Times a Sunday Times Good University Guide 2017)
  • Cena královny za podnik (Mezinárodní obchod 2015)
  • 97% zaměstnaných nebo v dalším studiu (průzkum DLHE 2015/16 - šest měsíců po ukončení studia)
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs » Vidět 1-year MBAs » Vidět MBA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

MBA Mezinárodní Módní Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2018 Spojené království London + 1 více

Mezinárodní módní management má za cíl poskytnout komplexní porozumění módnímu průmyslu. [+]

Přehled

Jedná se o náročný, rychlý a stimulující kurz MBA, který je navržen tak, aby nabízel specifické obchodní a manažerské dovednosti potřebné pro vybudování úspěšné kariéry v mezinárodním řízení módy.

Tento kurz nabízí komplexní znalosti o módě, spíše než učí vás být návrhářem nebo producentem, abyste mohli vybudovat kariéru v řízení nebo vedení. Zaměřuje se na globální a technologické změny, které v posledních letech charakterizovaly průmysl; řízení módního designu a vývoj produktů; a mezinárodní módní výrobní a maloobchodní strategie.

Možná jste nedávno dokončili vysokoškolské vzdělání v oboru módy nebo jiné disciplíny. Můžete také pracovat nějakou dobu a chtěli byste urychlit kariérní postup v módě nebo poprvé učinit krok do módy.... [-]


Mezinárodní Marketing MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2018 Spojené království London + 1 více

Tento kurz vám může vybavit znalosti a kompetence potřebné pro zvládnutí výzev v oblasti mezinárodního marketingu a také vám pomůže rozvíjet úspěšné mezinárodní marketingové strategie. [+]

Přehled

Tento vzrušující kurz poskytuje základ pro vysoko létající kariéru v mezinárodním marketingu a podnikání. Vaše MBA prokáže vaše zvládnutí řady multidisciplinárních dovedností, stejně jako schopnost myslet a pracovat strategicky.

Studenti se k tomuto kurzu dostanou z řady zázemí a z různých důvodů. Možná pracujete několik let, ale chcete změnit směr, nebo potřebujete vyšší kvalifikaci k tomu, abyste pokročili ve své kariéře. Případně můžete chtít založit vlastní firmu nebo pomoci vaší firmě růst. Nebo jste možná dokončili bakalářské studium.

Bez ohledu na váš zájem o tento předmět se seznámíte s hlavními teoretickými teoriemi týkajícími se strategie, vedení a financí, jakož i se specializovanými znalostmi marketingového řízení a techniky. Budete mít spoustu příležitostí k tomu, abyste se v praxi mohli dostat do světa marketingu, uplatnit své učení tak, abyste si zdokonalili své praktické dovednosti a byli připraveni na kariéru v době, kdy absolvujete.... [-]


Global MBA

MBA Global Business

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2018 Spojené království London + 1 více

MBA Global Business byl navržen tak, aby poskytoval absolventům odborné znalosti v oblasti strategie, marketingu, vedení, financí, globálního řízení lidských zdrojů, mezinárodního obchodu, vnitřního obchodu a řízení projektů ve vnitřním kontextu. [+]

Přehled

Rozvíjte dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste se připojili k nové generaci strategických vedoucích pracovníků, učíte se vytvářet, rozvíjet a udržitelně rozvíjet organizace, které působí v globálním kontextu.

Absolventi tohoto kurzu prokazují pokročilé znalosti z oblasti marketingu, financí, globálního řízení lidských zdrojů, mezinárodního obchodu, mezinárodního obchodu, řízení projektů, strategie a vedení. Učení se velmi aplikuje: získáte skvělou expozici praktickým dovednostem a světu práce a budete absolvovat jako sebevědomý, kariérně připravený jedinec se skutečným zaměstnavatelem v jakémkoli odvětví.

... [-]

MBA Global Financial Services

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2018 Spojené království London + 1 více

Studium ve městě Londýn vám umožní zjistit, jak funguje jedno z nejúspěšnějších finančních center na světě denně. [+]

Přehled

Ze srdce londýnské vzrušující finanční čtvrti se připravte na to, abyste se dostali do stále rychlejšího, komplexnějšího a vzrušujícího světa mezinárodních finančních služeb.

Od globální finanční krize v roce 2008 vyžadovaly zásadní a dalekosáhlé změny vedoucí pracovníky v tomto odvětví k novému myšlení a chování. K novým krajinám patří rozsáhlé politické, regulační a technologické reakce na tyto změny, stejně jako nové obchodní příležitosti a výzvy. Tento MBA zkoumá důsledky všech těchto změn, připravuje absolventy k vedení organizací finančních služeb v budoucnu.

Tento program vás připraví na vysoce kvalifikovanou kariéru ve finančních službách, ať již jste dokončili bakalářské studium nebo jste nějakou dobu pracovali, a zda potřebujete MBA k urychlení kariérního postupu nebo se chcete přesunout do tohoto odvětví poprvé. Nabízí flexibilitu počátečních termínů v říjnu a lednu plus možnosti pro studium na plný nebo částečný úvazek.... [-]


MBA

MBA Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2018 Spojené království London + 1 více

Tento kurz vám nabízí příležitost připravit se na úspěšnou kariéru v strategickém řízení a rozvoji lidí v komplexním a rychle se měnícím prostředí současného pracoviště. [+]

Přehled

Stále více organizací uznává, že nalezení a udržení těch nejlepších talentů a získávání co nejvíce z nich je rozhodující pro jejich budoucí úspěch. Tento kurz MBA vás připraví na kariéru v oblasti lidských zdrojů - pomůže širokému spektru organizací růst a prosperovat.

Studie pro tuto MBA a vy byste mohli vybudovat úspěšnou strategickou řídící kariéru, rozvíjet lidi v komplexním a rychle se měnícím světě současného pracoviště. Absolvujete solidní znalosti o tom, jak a proč lidé pracují v práci, ao příslušných právních rámcích upravujících řízení lidských zdrojů. Budete také prohloubit vaše chápání toho, jak najít, rozvíjet a zapojit nejvhodnější talent pro každou organizaci.... [-]


Videos

A real business experience

Preparing you for the real world

Contact

Coventry University London

Adresa, 1. řádek Coventry University London, University House, 109-117 Middlesex Street
E1 7JF London, England, Spojené království
Website https://www.coventry.ac.uk/london/
Telefonní číslo +44 207 247 3666