Aston Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Aston Business School je to naše ambice, které vám pomohou co nejlépe využít vaše. Naše MSc portfolio byla navržena v úzké spolupráci s podniky a průmysl ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni, která vám ideální platformu, na které se vám stavět budoucí kariéru. Působivé akreditace, celosvětovou pověst a zaměstnanci, kteří mohou předávat ve prospěch skutečného obchodního zkušeností zvýší vaše vyhlídky a progresi.

Naše hřiště struktury umožňují, aby získali dovednosti sety potřebné k úspěchu v dnešním konkurenčním pracovišti, jako je vyjednávání, komunikace, vedení, týmová práce a inovativní myšlení. Je dovednosti, jako jsou tyto, které udržují naše absolventy nejžádanější některé z předních světových organizací. Inovativní, uzemněné a relevantní, šíře kurzů a různorodosti studentské komunity vám dá zaoblený, mezinárodní perspektivu, takže jste připraveni na život v čele podniku.

Proč studovat u nás?

Triple akreditace: Jsme mezi elitní 1% z obchodních škol po celém světě s trojitým akreditaci AMBA, AACBS a EQUIS. Zaměstnatelnost: Máme vynikající pověst pro výrobu vysoce zaměstnatelní absolventy. Byli jsme zařadil 2nd ve Velké Británii a na 8. místě ve světě kariéry Financial Times 2013. Vyhrazené Kariéra Podpora: Naše kariéry služba nabízí jeden na jednoho podporu, plánování pracovních míst a příležitostí k účasti na akademické půdě veletrhů pracovních příležitostí, semináře, webové semináře a zesměšňovat posudcích center. Po absolvování Naši studenti mají zajištěn rolí mezi některými z největších organizací na světě, včetně BNP Parabis, PwC, Rolls Royce, Deutsche Bank, Bank of America a IBM Systems. Stipendia: Chceme, aby zajistily, že ti, kteří mají touhu a dovednost studovat mít také příležitost. To je důvod, proč máme celou řadu stipendií jsou k dispozici pro budoucí studenty, aby pomohli zmírnit finanční tlak pokračovat své studium. Plné up-to-date informace lze nalézt na našich webových stránkách. Poloha: Náš areál je založena přímo v srdci vzrušující pulzující druhé město Birmingham, která je domovem více než 50.000 studentů, Birmingham je nejmladší hlavní město v Evropě. Poté, co v poslední době zařadil nejlepší britské město kromě Londýna založit podnik Birmingham je skvělým místem ke studiu, pracovat a žít.

Magisterských programů na Aston Náš specialista řada magisterských programů kombinovat průmyslu příslušnou výuku s řadou kariéry zvyšování další výhody navrženy tak, aby vám vystoupit z davu. K dispozici našim studentům služby zahrnují:

Dedicated MSc kariéry poradce služba, která se vztahuje na jeden až jeden nosič, strategické kariérní plány, pomáhat s vývojem životopis a LinkedIn a rozhovor příprava Na akademické půdě pracovních veletrzích přilákat více než 200 zaměstnavatelů každý rok Výměnné programy s jedním z našich mnoha světových třída partnerských institucí postgraduální stáže poradenských programů Jazyková výuka programy.

Aston MBA Aston MBA vychází z naší přední světový výzkum v oblasti mezinárodního obchodu a naší celosvětové sítě firemních spojení vás promění v dynamickou a agilní obchodní vůdce. Pracujeme s vámi pro zvětšení své schopnosti a maximalizovat svůj výkon, což umožňuje, aby se stal citlivý manažer, který je velmi dobře vybaven, aby se rozhodnutí z globálního hlediska. Poté, co v poslední době na 1. místě ve Velké Británii a 2. místo na světě návratnosti investic podle Economist dobrá hodnota MBA 2014 Aston MBA je intenzivní program, který vtáhne posluchače do principů strategického myšlení v rámci podnikání. MBA je k dispozici jako 12-ti měsíčního intenzivního plný úvazek nebo 27 měsíců flexibilní on-line program.

Zjistit více Navštivte naše webové stránky pro více informací o studiu MSc nebo MBA na Aston.If máte nějaké další otázky, prosím kontaktujte náš přátelský přijímací tým.

MSc:

Postgraduální Přijímací úřad Tel: 44 (0) 121 204 3200 E-mail: abspgenquiry@aston.ac.uk

MBA:

Úřad MBA Tel: 44 (0) 121 204 3100 E-mail: mba@aston.ac.uk

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Výkonný částečný úvazek Mba

Campus forma Kombinované 30 měsíců September 2018 Spojené království Birmingham

Aston MBA je další kapitola vaší kariéry. Ať je vaše ambice vedoucí v mezinárodních organizacích nebo začít něco blíže doma, kurz zdokonalí vaše strategické myšlení a schopnosti, připravuje vás na kariéru v popředí podnikání. [+]

Kombinujte studium s kariérou na plný úvazek s flexibilitou Aston Executive MBA. Dozvíte se delší dobu prostřednictvím on-line workshopů a víkendových rezidencí zde v Aston Business School. Tím získáte příležitost okamžitě aplikovat své nové dovednosti a teoretické poznatky.

Přehled kurzu

Aston MBA je další kapitola vaší kariéry. Ať je vaše ambice vedoucí v mezinárodních organizacích nebo začít něco blíže doma, kurz zdokonalí vaše strategické myšlení a schopnosti, připravuje vás na kariéru v popředí podnikání.

Nejlepší vůdci zvládli umění rozhodování a činnosti založené na kritickém myšlení. Váš Aston MBA vás naučí, jak přemýšlet o své vlastní kariéře, vnímat vznikající příležitosti a rozvíjet myšlení růstu. Stanete se podnikatelem ve všem, co děláte.... [-]


MBA

Mba Magistr V Obchodní Administrativě

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 12 - 27 měsíců September 2018 Spojené království Birmingham + 1 více

Aston MBA vychází z naší přední světový výzkum v oblasti mezinárodního obchodu a naší celosvětové sítě firemních spojení vás promění v dynamickou a agilní obchodní vůdce. Pracujeme s vámi pro zvětšení své schopnosti a maximalizovat svůj výkon, což umožňuje, aby se stal citlivý manažer, který je velmi dobře vybaven, aby se rozhodnutí z globálního hlediska. [+]

START NĚCO

Aston MBA je další kapitola vaší kariéry. Ať je vaše ambice vedoucí v mezinárodních organizacích, nebo začít něco blíže doma, bude kurz zdokonalovat vaše strategické myšlení, připravit vás na kariéru v popředí podnikání.

Nejlepší vůdci zvládli umění rozhodování a činnosti založené na kritickém myšlení. Váš Aston MBA vás naučí, jak přemýšlet o své vlastní kariéře, vnímat vznikající příležitosti a rozvíjet myšlení růstu. Stanete se podnikatelem ve všem, co děláte.

Flexibilní studijní cesty Nabízíme výběr cest, které vám umožní kombinovat studium MBA s vašimi profesionálními a osobními závazky: 12 měsíční MBA na plný úvazek 30 měsíců Executive MBA na částečný úvazek 30měsíční výkonné učňovské MBA 24 měsíců Online MBA ... [-]

Videos

MSc International Business Course Director - Kirit Vaidya

Aston University Placement Year...

Go Forward with the Aston MBA

Contact

Aston Business School

Adresa, 1. řádek Aston Business School, Aston University, Aston Triangle
B4 7ET Birmingham, Anglie, Spojené království
Website http://www.abs.aston.ac.uk/
Telefonní číslo +44 121 204 3011