Aston Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Aston Business School je známý pro kvalitu jeho výuky, výzkumu a jeho podpůrné prostředí. Škola poskytuje studentům inspirativní vzdělávací zkušenost jim nabízí rychlý kariérní postup v mezinárodním obchodu.

Nachází se v centru Birminghamu, Anglie je druhé město, ABS láká předních akademiků a klíčové myslitele z celého světa vytvořit pokrokové prostředí.

Se silnými podnikatelských vztahů, tyto inspirativní prostředí pomůže zajistit společnosti s budoucími podnikateli schopné konkurovat na globálním trhu.

&nbsp

&nbsp

Naše mise Vyvážený

&nbsp

Naše mise má tři vyrovnané stejně důležité a integrované prvky. Jedná se o učení a vyučování, výzkumu a komunitní angažovanost.Naším posláním je tedy následující:

&nbsp

Učení a vyučování: Poskytnout inspirativní a celoživotního učení pro všechny naše studenty a absoloventky, aby na oplátku nabídnout efektivní a odpovědné vedení ve svých různých komunit organizací a národů.

&nbsp

Výzkum: Chcete-li provádět pečlivý výzkum, který odpovídá na otázky, kterým čelí hlavní obchodní vůdce, tvůrce politiky a praktiky národní a mezinárodní úrovni

&nbsp

Společenství zakázku: Chcete-li přispívat prostřednictvím přenosu znalostí, inovací a inspirace pro rozvoj a regeneraci našeho regionu a k rozvoji organizací a komunit lokálně i globálně.

&nbsp

V Aston Business School: Pro naplnění naší mise jsme se zavázali k budování a udržování pracovního kolektivu vynikajících studentů a zaměstnanců, kteří pracují v podpůrné a motivující týmové prostředí, které je model organizačních kultur se obhajují.

&nbsp

&nbsp

Triple akreditované

&nbsp

Akreditace je známka kvality pro školy a jejích programů. Aston patří jen 1% z obchodních škol po celém světě s trojitým akreditaci od AACSB a AMBA, EQUIS.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Magistr V Oboru Business Administration

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 12 - 27 měsíců September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Naše flexibilní programy umožňují získat pohled a kritický pohled na svůj vlastní styl řízení, a transformuje na dynamické a inspirující vůdce s nahlédnutí přestěhovat své obchodní aktivity a svou kariéru vpřed. [+]

Aston MBA

 

Naše flexibilní programy umožňují získat pohled a kritický pohled na svůj vlastní styl řízení, a transformuje na dynamické a inspirující vůdce s nahlédnutí přestěhovat své obchodní aktivity a svou kariéru vpřed.

Výrazně zlepšit své kariérní postup Vylepšete si globální zaměstnatelnosti s naší specializované dovednosti, semináře Upřesnit cenné praktické manažerské dovednosti Sestavte si svůj budoucí obchodní sítě Studium na jedné z pouze 1% z obchodních škol po celém světě s trojitou akreditaci.

 

 

Na plný úvazek

 

Učil programu

 

Plný úvazek MBA program je vyučován na tři termíny a navázala na podnikatelský projekt.... [-]


Videos

MSc International Business Course Director - Kirit Vaidya

Aston University Placement Year...

Contact

Aston Business School

Adresa, 1. řádek B4 7ET, United Kingdom
Website http://www.abs.aston.ac.uk/
Telefonní číslo +44 121 204 3011