Ashridge Executive Education

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
PROCO

Pomoc při budování vůdce již více než 50 let

Byla založena v roce 1959 s počáteční podporou ze společností včetně Shell a Unilever, Ashridge Executive Education byla zaměřena na pomoc lidem, společnostem a organizacím dosáhnout úspěchu. Naše výzkumné, pedagogiky, a kurzy vždy měli jediný cíl: zlepšit jak organizace provádět a jak manažeři vedou.

Flexibilní učení učil fakulty s reálnými zkušenostmi

Fakulta

Uvědomujeme si, že rovnováhu mezi prací a každodenní život se studiem může být náročné. Proto jsou naše výkonné studijní programy jsou navrženy tak, aby být velmi flexibilní, aby pomohl zaneprázdněné profesionály. Všechny naše programy jsou na částečný úvazek, on-line, nebo směs obojího. Naše fakulta hrdí na svou vášeň pro výuku, a mnozí z nich dosáhla významného úspěchu v podnikovém světě, což znamená, že to, co učí je silně ovlivněn jejich skutečné životní zkušenosti.

Incredible umístění inspiruje učení

Rozšiřte své myšlení na náš dech Ashridge majetku. Bývalé královské rezidence nastavit na 5000 akrů parku, Ashridge je ideálním místem ke kroku pryč od své každodenní práci a ponořte se do učení.

Absolvent s trojitým akreditované stupně ze světově nejvíce International Business School

Jsme unikátní v mezinárodní obchodní školní komunity, protože my jsme triple-akreditované a ocenění duální USA a UK stupňů. Jsme hrdí, že Ashridge Executive Education je akreditována tří prestižních světových akreditačních orgánů: AACSB, EQUIS a AMBA. To znamená, že míra se zvýší celosvětového uznání a potenciál, aby vás ještě trvat.

Náš průkopnický výzkum udržuje vaše učení relevantní

Provádíme průkopnický výzkum se zaměřením na otázky, které mají vliv na vůdce a organizace dnes. Uzemněním náš výzkum v každodenní praxi, abychom zajistili, že naše osnovy je vždy relevantní převažujícího podnikatelského prostředí.

Připojte se k absolventů síť, která skutečně klene nad zeměkoulí

AlumniM

Se napojíte komunitu 16.000 absolventů, se šíří přes 156 zemích. Naše programy čerpat účastníků z celého světa, což představuje celou řadu průmyslových odvětví a pozadí. Ty budou vystaveni novým perspektivám a mít za úkol myslet jinak.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA Pro Kreativních Odvětvích

Online & Campus forma Kombinované 2 let October 2017 Spojené království Londýn

Jedná se o strategický Executive MBA program pro kreativní profesionály, kteří chtějí, aby se inspirovat vést, vytvořit nebo rozšířit svou roli a své podnikání v rychle se rozvíjejícím, měnící se prostředí tvůrčích odvětví. [+]

Proč Ashridge MBA? Triple-akreditované obchodní škola (AMBA, EQUIS, AACSB) Umístila v celosvětovém měřítku v horní 1% obchodních škol Duální USA a Velké Británii míra udělovat síly Ashridge pracuje se dvěma třetinami FTSE firem každý rok více než 850 firemních klientů a 6500 vedoucích pracovníků po celém světě Kdo to je? Je to pro zaneprázdněné profesionály, a to buď již pracují v tvůrčím odvětví nebo chtějí provést přechod do sektoru, kteří si přejí získat strategické dovednosti a znalosti potřebné k reagovat na zvýšenou digitalizace a globalizace. Podrobné údaje o programu Program je navržen a vyučuje Ashridge Executive Education s odbornými znalostmi a příspěvku ze dvou zkušených průmyslovými partnery: Kreativní Skillset a Atticus vzdělávání. Tato kvalifikace je také jednoznačně podporován poradním sborem zkušených vedoucích odborníků v kreativních odvětvích, včetně z filmu, televize, rozhlas, vydavatelství, reklamní, módní a mnoho dalších. Tito odborníci budou poskytovat případové studie, učit a sdílet své odborné znalosti, aby se tento živý a interaktivní kvalifikace, které přímo souvisejí s kreativních odvětvích. Dozvíte se, jak vést a inspirovat inovace a jak vybudovat kulturu tvořivé dokonalosti, zatímco rovnováhy mezi požadavky obchodního podnikání. Se zaměřením na praktickou aplikaci, v malých skupinách učení a vysokou interakci s reálnými organizacemi, tento program poskytuje integrovaný pohled na podnikání a klíčových výzev, kterým čelí dnes, jako je globalizace, udržitelnost, vedoucí organizační změny a inovace. Tento program je dodáván na částečný úvazek, se směsí obytných týdnů při Ashridge a on-line studie po dobu dvou let. Moduly Podnikové finance efektivní Vedení Tvorba strategie Vedoucí tvůrčí proces marketing dosažení... [-]

Videos

Introduction to Ashridge Video

Graduation Video

Contact

Hult Ashridge Business School

Adresa, 1. řádek HP4 1NS, United Kingdom
Website http://www.ashridge.org.uk/
Telefonní číslo +44 1442 843491