Amity University in London

Úvod

Read the Official Description

AMITY UNIVERZITA [V] LONDON

Vítejte na Amity Londýna. Společnost byla založena v roce 2009, univerzita je součástí vedoucí globální skupiny vzdělání s více než dvěma desítkami let zkušeností v oboru a více než 100.000 aktuálních studentů po celém světě.

Amity Londýn nabízí obchodní stupňů a odbornou kvalifikaci pro správu v centru hlavního města. Flexibilní možnosti studia otevírají možnost postupného podnikového vzdělávání na plný úvazek profesionály, kteří chtějí prohloubit své znalosti a svou kariéru.

Studium na Amity

Amity Londýn je mladá organizace, která nabízí bakalářské a postgraduální tituly správy v centru hlavního města. Naše Bloomsbury místo se nachází v centru města a spojení s nedalekou Birkbeck College a Senate House Library znamená, že naši studenti studovat a učit se v state-of-the-art University of London zařízení.

Globální výhled

Jsme rádi, že mít sídlo v jedné z opravdu světových měst na světě. Londýn je prosperující rozbočovač národy a kulturami a naše univerzita odráží tuto dynamiku. Studium zde se připojí globální studentský sbor s mezinárodní rozhled, který slouží k oživení diskuse a obohatit vzdělávací zkušenost. Ve stále více propojeném světě, budoucnost patří ven hledá a která má takovou expozicí na kurzu je cenný bonus.

KARIÉRA-ZAMĚŘENO VZDĚLÁVÁNÍ

Protože jsme pochopili, že globální trh práce je silně konkurenční všechny naše kurzy jsou vyučovány s cílem poskytnout studentům praktické, přenositelné dovednosti, které jim pomohou, aby i nadále rozvíjet a přizpůsobovat na pracovišti dlouho po ukončení studia. A co víc, v Amity kurzy jsou vyučovány v malých třídách se studentem školit poměr, se kterými větší univerzity nemohou konkurovat. To umožňuje našim studentům výrazně těžit ze zkušeností a znalostí učitelů, ale zároveň umožňuje našim zaměstnancům budovat lepší vztahy a porozumění s těmi, které učí. Navíc, naše místo v Londýně klade studentům krok napřed na jejich profesní dráhu. Se 100 z 500 největších evropských společností se sídlem ve městě, možností je mnoho na práci v čele svého oboru, podle toho, co směr si vyberete.

Symetrické HARMONOGRAMY

Se zvyšující se náklady na vzdělávání, počty, které potřebují, aby se placené zaměstnání v průběhu jejich studia nikdy nebyly větší. V přátelství chápeme překážku, že tradiční timetabling mohou umístit v cestě úspěšné práce-studie rovnováhy a zajistit, aby byla kontaktní hodiny jsou seskupeny uvolnit tolik dní, jak je to možné, což umožňuje studentům maximální flexibilitu ve svém životě mimo univerzitu. Snažíme se také pomoci tím, že zachování nejvyšších standardů pro zaměstnance, služby a zařízení, při zachování snížení nákladů na studium. Pracujeme tvrdě, abychom zajistili, že naši studenti absolvent připraven, aby jejich značky na světě bez zátěže velkého dluhu.

Přívětivém prostředí

Jsme pyšní na úspěchy našich studentů a vedle kvality vzdělávání, které dostávají, považujeme jejich dobré životní podmínky jako rozhodující při pomoci jim dařit. S ohledem na záležitosti akademické nebo praktické naši zaměstnanci jsou vždy k dispozici nenabízí žádný návod, co mohou. To je důvod, proč jsme se již tvořil silnou pověst pro podporu studentů a etických norem, s QAA (Agentura pro zajišťování kvality vysokého školství), úspěch audit jako svědectví Amity je skvělou volbou pro studenty z celého světa.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Masters in Business Administration

Campus forma Denní studium 18 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

[+]

[-]