American University of London

Úvod

Read the Official Description

Online a distanční vzdělávání je budoucnost vzdělávání. I když žijeme v globální vesnici koncept globálního univerzity - nemá kořeny v dané zemi - jako AUOL - je občas špatně dinosaury z cihel a malty vzdělání, zejména v zemích, kde on-line vzdělávání je stále novinkou. AUOL vzorec se ukázalo jako velký úspěch v průběhu let. Je to efektivní, student-orientovaný, a mohou být přenášeny z jakéhokoli počítačového terminálu kdekoliv v Evropské unii. To je důvod, proč tento vzorec je nyní bojoval mnoha on-line vzdělávacími institucemi po celém světě.

PROČ DISTANCE LEARNING?

Velmi málo lidí si může dovolit, aby se vzdal práce začít studovat, a univerzitních poplatků v all-time high, učení prostřednictvím tradičních metod je mimo dosah pro mnoho. Tato vzrušující alternativa v oblasti vysokoškolského vzdělávání má pro vás slib profesního i osobního růstu bez jakýchkoliv omezení či hranice. AUOL byla původně založena v roce 1984 jako American College of Science & Technology. AUOL, mezinárodní dálkové studium centrum, která byla následně začleněna jako samostatný Online a distančního vzdělávání Univerzity v roce 1999, má šest škol: Business, IT, právo, vzdělávání a svobodných umění, humanitní vědy a anglicky. AUOL je soukromá mezinárodní instituce; nejsme britské University (ani nejsme v žádném případě spojené s University of London), a my ne ocenění britské kvalifikace. AUOL Online se specializuje na distanční vzdělávání vzdělávání (jinými slovy "open" vysokých škol). Distanční vzdělávání se rychle stává preferovanou alternativou, a AUOL rychle usadit jako jeden z průkopníků v této oblasti.

FAKULTA

Akademičtí pracovníci univerzity jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení. Oni jsou zvyklí na práci s manažery, manažery a konzultanty zaměstnaných v soukromém i veřejném sektoru.

POBOČKY

Partnerství jsou ve středu našeho vzdělávacího vzorce. Většina studijních programů nabízených učí naše pobočky. Chcete-li dát, ale jeden příklad, jakmile dotaz je přijat na univerzitu je předán na příslušné pobočky v zemi žadatele. Poboček studijní programy jsou založeny na doporučených učebních osnov univerzity. Partnerství pracují pod záštitou svého regionu ústředí.

MODULY

Všechny naše kurzů distančního vzdělávání byly navrženy tak, aby ty nejnáročnější standardy, v souladu s nejpřísnějším kritériím, aby poskytoval vynikající vzdělání za přijatelnou cenu, a zároveň zajistit, aby byly splněny individuální potřeby a své zkušenosti distančního vzdělávání je příjemný a prospěšné. Naše moduly jsou vaše osobní tutor doma. AUOL jedinečný, styl distančního vzdělávání se nazývá směřuje Celoroční studium. To znamená, že budete studovat na vlastní pěst, a to buď doma, nebo tam, kde se pravidelně trvalou podporu od svého určeného nadřízeného vám vyhovuje. Budete se učit prostřednictvím tištěných modulů - studijní materiály, speciálně psané učebnice a pracovní sešity, audio CD a video DVD. Při spuštění programu, obdržíte modulů poštou. / Kurýr .Effective 01.1.2010, všechny AUOL moduly byly k dispozici studentům v elektronické podobě a mohou být odeslány na vás jako PDF příloh na vaše e-maily. Budete kupovat moduly £ 50,00 za modul a jsou vám k udržení a odkázat na kdykoli si budete přát. Všechny moduly vás nasměrují na příslušné webové stránky, kde budou k dispozici další zdroje. Někdy tam bude knihy budete muset koupit sami, nebo si půjčit z místní knihovny. V případě potřeby jsme šťastní, když za vás to. Získáte studijní harmonogram, který vám pomůže naplánovat váš čtení a úkoly splatnosti. S naším jedinečným, přední světový styl distančního vzdělávání, AUOL umožňuje studovat z domova, práce nebo i na cestách, v čase, který vám vyhovuje. S širokou nabídkou kvalifikací, na pregraduální a postgraduální úrovni, AUOL nabízí výběr a flexibilitu, kterou potřebujete.

Budete potřebovat počítač?

Budete potřebovat počítač pro pravidelné a spolehlivé připojení k internetu, takže můžete mít snadnou komunikaci se svým osobním školitelem. S e-mail je nezbytné, protože to je vaše prostředky komunikace se svým nadřízeným, a tak, abychom vám mohli poslat důležité informace týkající se studia.

Vítejte v budoucnosti

Průzkumy v průběhu let ukázaly, že míra získal pomocí non-areálu univerzity se silnou pověst, jako je AUOL, může být stejně užitečné jako jeden z tradiční školy. Nedávná zpráva UK Institutu fiskálních studií zjištěno, že v průměru muži s prvním stupněm vydělal kolem 15% více než mužů non-absolventy s podobným zázemím a úrovně schopností. Stanford profesor Jeffrey Pfeffeer v nedávném článku o tradičních obchodních škol v Akademii řízení učení a vzdělávání píše: "Málo z toho, co se učí studenti v" tradičních "obchodních škol je připravit pro firemní pracovišti. Musíte se ptát, co se děje v letech trvá dostat MBA ". I když míra nemá vůbec žádnou souvislost s prací, které byly použity pro, které mají pověření, které jste bakalář, magistr nebo doktor dělat to, co opravdu potřebujete dostat, že lepší pozici a vyšší plat. Ve věku digitalizovaných informací, a v globální vesnici, ve které žijeme, AUOL je průkopníkem. Náš koncept je jednoduchý, účinný, a žákem orientované, a mohou být přenášeny z libovolného počítačového terminálu kdekoli na světě. Naše prospektu uvádí, že naším posláním je "přiblížit každému studentovi po celém světě vzrušující vyhlídky vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím distančního vzdělávání za přijatelné ceny" Tady je vaše příležitost zlepšit svůj stav a své vyhlídky na zaměstnání. Žijeme v konkurenčním světě. Následující stránky poskytují úvod do AUOL .programs.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Akreditace

AUOL is an independent international university exclusively involved in Online and Distance Learning education (in other words an “open” university ). We are not a British University (nor are we in any way associated with the University of London) and we do not award British qualifications.

AUOL is oriented to those individuals not seeking licenses or credentials required from governmental accrediting institutions. AUOL has not applied for accreditation with any American regional association nor with similar British official agencies.

As applying for accreditation is voluntary, candidates applying for admission to AUOL need to enquire before enrolling as to the accreditation “status” of a specific program or school.

Since its founding in 1984, “AUOL is fast becoming an acknowledged leader in Distance Education” *

Our students work very hard in order to obtain their degrees. If your intention is to “buy” a degree, beware ! This university is not and has never been a degree mill and we will instantly reject such applications . Our main emphasis has always been to offer the highest quality of education to our students. And that is why since its founding , degrees conferred by AUOL have been internationally recognized by the private sector and accepted by multinational businesses as well as by colleges and universities for further study.

AUOL has sought and obtained recognition from independent agencies specializing primarily in distance learning.

AUOL is a member of the “American Association For Higher Education And Accreditation”: AAHEA

Přijímací řízení a požadavky

APPLICATION

• If you wish to submit an application for admission to the university , paper copies of the application documents listed below are required: Please send by registered post or by courier.

OR

• If you wish to expedite your application , you may submit scanned copies of your application documents by email, ( please attach bank proof of payment of fees – see bank details below).

No application will be considered unless accompanied by the application fee or proof of its payment.

APPLICATION DOCUMENTS

 1. A completed, signed and dated application form ( a hard copy of your online submission
 2. Copy/ies of your certificate/s. Not required for Bachelor’s applications. Please do not send originals)
 3. A current CV This is important in order to assess the no. of APEL Credits you may be entitled to )
 4. Two passport size photographs. (one of which will be used for your University ID card)
 5. Application Fee of £50 (fifty pounds sterling. Cheques ,international drafts etc payable to the AMERICAN UNIVERSITY OF LONDON )

N.B. No application will be considered until all above documents are received at the Registry. Please send by registered/recorded mail.

Once your application has been accepted, you will be required to pay your fees in full or by installments. Upon receipt of your tuition fees or deposit we will send you your registration documents:

 • Official Certificate of Registration
 • ID card
 • Letter of appointment of supervisor

Undergraduate Admission

Entry requirements for the Fast Track bachelor degree programs by distance learning:

 • High School certificate or its equivalent OR
 • for candidates over 21 years old, relevant experience in the field of study

Postgraduate Admission

Entry requirements for all graduate degrees:

 • a bachelor’s degree or its equivalent OR
 • for candidates over 25 years old a minimum of five years work experience in the applicant’s area of expertise.

Applicants should submit a resume’ (CV) containing name and address of their employers, dates of employment, job title and a short description of duties

Proficiency in English Requirement

Non-Native English speakers must have a good command of both written and spoken English, the language of instruction at AUOL. The University does not require external English tests such as TOEFL, GMAT Cambridge Proficiency, etc. However, students who have a TOEFL score received during the last three years, of at least 500 (or 173 for the computerized TOEFL test) can be awarded a number of transfer credits towards their degree when applying for programs in the School of English.