American InterContinental University London

Úvod

Read the Official Description

AIU v Londýně je soukromá mezinárodní univerzity v centrálním Londýně nabízí odvětví zaměřených britských a amerických bakalářského studia. Studenti mohou studovat jeden kurz a získat dva stupně, jeden britský a jeden Američan.


School of Design poskytuje vysokoškolské vzdělání v módní Marketing & design, módní Marketing, interiérový design a vizuální komunikace. School of Business nabízí bakalářský titul se specializací na mezinárodní obchod a titul MBA se zaměřením na International Management.

&nbsp

&nbsp

Osobní kontakt

&nbsp

AIU v Londýně malý počet žáků ve třídě je dát studentům výjimečnou úroveň pozornosti, podporu, pomoci a podpory z naší fakulty, z nichž mnozí jsou praktikující profesionály.

&nbsp

&nbsp

Oborové zaměření

&nbsp

Design a podnikání mají studenti možnost provést stáž v době, kdy studium na AIU v Londýně. Tato praxe, spolu s profesionálně představen poslední představení pro studenty designu, zvyšuje jejich vystavení členům průmyslu a tisku, kteří jsou v pravidelné účasti na postgraduální ukazuje AIU v Londýně.

&nbsp

AIU v Londýně se nachází v centru Londýna, mezi Hyde Park a Regents Park, který nabízí studentům možnost vyzkoušet bohaté britské kultury a tradic, které sledují jejich míry a rozšířit jejich osobní, profesní a akademické obzory. Zatímco řada americké vysoké školy mají školní areály v Londýně a jinde v Evropské unii, AIU Londýně pyšní tím, že mezinárodní univerzita, a to nejen americké univerzitě, který se stane být umístěny v zámoří.Devadesát pět procent AIU Londýna 's studentský sbor je mezinárodní, se studenty z více než 100 zemí, aby pokračovaly v stupňů.

&nbsp

&nbsp

AIU škola programy obchodní stupeň

&nbsp

School of Business na americké univerzitě InterContinental nabízí společník, Bachelor 's, a mistr ' s studijních programů, oborů a koncentrace, které jsou určené k přípravě studentů se vším, co ze základních principů podnikání na složitost řízení.


Dnešní 's mezinárodní podnikatelské komunity je složité a různorodé a mohou nabídnout příležitosti motivovaní jednotlivci s průmyslem proudu pověření. Mnoho z dnešních 's odborníky v oblasti obchodu může mít odborné znalosti a dovednosti získané ze studijních programů, jako ty uvedené na této stránce.Seřadit podle níže uvedeného filtru je navržen tak, aby vám pomůže rychle a snadno najít obchodní AIU studijním programu, který odpovídá vašim zájmům a úrovni současných znalostí.


ACBSP akreditovaných obchodních programů přidružených umění v oboru Business Administration (AABA), Bachelor of Business Administration (BBA) a Master of Business Administration (MBA) studijní programy AIU jsou akreditovány Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP). ACBSP akreditace potvrzuje, že vyučování a učení těchto programů v rámci Business School na Americké univerzitě InterContinental splňují přísné vzdělávacích standardů stanovených ACBSP. ACBSP je přední specializovanou akreditaci asociace pro vzdělávání podporující podnikání, oslavovat a odměňovat učení dokonalosti. Založena v roce 1988, ACBSP je jedinou obchodní organizace pro akreditaci všech přidružených, maturitu, a postgraduálních studijních programů.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA): Specializace V Mezinárodní Obchodní

Campus nebo Online Denní studium August 2017 Spojené státy americké Atlanta Houston Florida Spojené království Londýn + 3 více

AIU MBA, obor mezinárodní obchod nabízí studentům možnost rozvíjet strategické řešení pro řízení podnikových mezinárodních problémů. [+]

Master of Business Administration (MBA): Specializace v International Business Tento Master of Business Administration (MBA) studijní program se zaměřením na International Business je navržen tak, aby studentům úkol analyzovat právní a regulační prostředí, v němž globální podniky funkci a vypracovat strategická řešení mezinárodních problémů řízení podniků. Celoroční, je strukturována tak, aby studentům pomoci při rozvoji svých cílů, neboť získat komplexní jádro obchodní znalosti, kromě odborných znalostí a dovedností společných pro profesionály s odpovídajícími zkušenostmi v kariéře stále globálním trhu.

 

 

... [-]