Sciences Po Tunis

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Akreditace a partnerství

Institut politologických studií v Tunisu navazuje partnerství prestižní projekty ve spolupráci s mezinárodními institucemi a agenturami, Mezinárodní asociace politických věd, Evropská asociace na obranu lidských práv, Mezinárodní sociologické asociace a Sdružení francouzského politologie.

Konferencí, setkání, výměny a zásahy profesorů a odborníků, jsou organizovány ve škole ve spolupráci s institucemi, školami a univerzitami partnery Institutu politických studií v Tunisu.

Programy na Institutu politických studií jsou schváleny Ministerstvem vysokého školství a vědeckého výzkumu v Tunisku, ale také ze strany EABHES, Evropská Accriditation Board of Higher Education školy, umožňující evropskou a mezinárodní uznání.

EABHES je akreditační orgán, který umožňuje provádění evropských doporučení týkající se vysokého školství résulatant Boloňské deklarace ze dne 19. června 1999 a splňuje předpisy a postupy stanovené jejího představenstva.

Mobilita studentů v zahraničí:

Mezinárodní otevřenost je potvrzen pomocí mobility, které nabízí naši studenti možnost strávit semestr nebo rok v zahraničí na Sciences Po ve Francii a partnerské školy a univerzity po celém světě.

Evropský kontext univerzity umožňuje studentům pracovat v mezinárodním prostředí, což umožňuje otevření se světu a dozvědět se o jiných kulturách prostřednictvím programů vyvinutých ve spolupráci s našimi partnery a školení rependant normy a standardy hlavních evropských škol.

Každý rok se European University of Tunisu přivítá studenty z různých zemí, což umožňuje studentům vyvíjet jako v multikulturním kontextu.

Multidisciplinární programy a inovativní pedagogika

Multidisciplinární školení:

Výuka vyvíjen na Institutu politických studií v Tunisu, je spojena s režimem elitní tréninkové který zahrnuje nové ekonomické a geopolitické problémy v tuto chvíli.

Výuka je napájen excelence ve výzkumu, kultury a multidisciplinárního přístupu v právu sociálních věd, která sdružuje politické vědy na ekonomii, management a informační a komunikační.

Profesionální program:

Úředníci odborníci zapojení do výuky formou přednášek a řízené práce, dohlíží studenty v průběhu jejich stáží a náboru na konci svého výcviku.

Výzkum a pedagogické inovace:

Na straně Institut politologických studií TunisuVýzkumné středisko Evropské univerzity v Tunisu nabízí prostor pro reflexi a práce pro výzkumné pracovníky profesorů, studentů a odborníků, jejichž cílem je přispět k novým ekonomických, politických a sociálních práv v Tunisku a na mezinárodní úrovni.

Evropské instituce a mezinárodní partnerské organizace z Institutu politických studií v Tunisu aktivně podílí na výzkumu a jsou důležitou součástí rozvoje.

Občanské společnosti, nevládních organizací, nadací a sdružení také přispět k různým programům Institutu politických studií v Tunisu.

Elite, Think Tank Sciences Po Tunis:

„Elite“ je laboratorní nápadů z Institut politických studií European University skupiny Tunisu (první Institutu politických studií v Tunisku), ve spolupráci s Mezinárodní sítě politologie „Mezinárodní politologický science Association „a vedoucí akademické spolupráce.

Po úspěchu na mezinárodní konferenci „Myslet tuniské revoluce“ ze dne 14. ledna 2017, pořádané Institutem evropských studií európskych univerzity Tunis, think tank „elita“ byla vyhlášena aby byla zajištěna kontinuita výzkum a monitorování činnosti témat sympozia za účasti studentů, učitelů a výzkumných pracovníků z Institut d'Etudes Politiques de Tunis, jakož i odborníky a občanskou společnost, aby nejen přemýšlet o revoluci Tunisko, ale také myslet na budoucnost Tuniska.

"Elite" má zájem o politických, sociálních a ekonomických problémů revoluce a zkoumá otázky týkající se procesu přechodu k demokracii ve svých národních a mezinárodních rozměrů, a vnitřní úhel pohledu a oproti ji prostřednictvím organizaci práce a myšlení workshopy s cílem zlepšit přístup a působení ve veřejné politice; významným nástrojem pro politický, sociální a ekonomický vývoj v Tunisku.

Kvalitní životní prostředí

S moderním a příjemném areálu je European University se nachází na předměstí Kartága na břehu jezera Tunis, v nové oblasti činnosti Khair-Eddin nedaleko sidi BouSaid, Salammbo a historických památek Carthage a 15 minut od letiště Tunis Carthage.

Kampus Evropské univerzity v Tunisu zahrnuje učebny vybavené videoprojektorů a interaktivními tabulemi, připojení k internetu prostřednictvím optického vlákna, konferenční místnosti, tradiční knihovny, velké počítačové učebny, kybernetické kavárny, lazaret a studentských prostorách uvnitř a mimo budovu.

služby:

  • Kancelářské stáže a mentoring
  • Pomoc Úřad pro zahraniční studenty
  • intranetu studenti
  • Virtuální knihovna
  • Klub studentů a absolventů
  • sportovní partnerské centrum v blízkosti University

Komunitní život:

Klub nabízí studentům možnost zapojit se do studentského života a v různých oblastech: doma zahraničních studentů; konferencí; Mezinárodní prostředí; Junior podnikání; Kulturní prohlídka; hudba; fotografování; sport ...

Konference a projekty:

S cílem rozvíjet analytické a vedení školy v Tunis European University pravidelně pořádá konference a akademické semináře. Podnikatelské projekty jsou organizovány v rámci Evropské univerzity v Tunisu a na mezinárodní úrovni ve spolupráci s evropskými školami univerzitních partnerů.

Místa

Tunis

Université Européenne de Tunis

Adresa, 1. řádek
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III. 2015

Tunis, Tunis, Tunisko