German Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyhledejte si Vaše studium

Německá Business School je první jedinečný Business School v Tunisku uplatňování německých standardů pro vzdělávání vedoucích pracovníků společně se svým partnerem University of Applied management v Mannheimu (Business School of HDWM). GBS zajišťuje svým mezinárodním profesionálním týmem udržitelné, strategické školení odborného řízení pro budoucí manažery v oblasti EMEA.

GBS posláním je rozvíjet, podporovat a posílit vzdělávací potřeby v úvahu kulturní zázemí tak, aby byly schopny fungovat v mezinárodním obchodě, načež anglická jazyková je nutností v komunikaci. Proto GBS cílem je zpochybnit potenciál vedoucích přidávají významnou hodnotu k jejich další kariéře v anglickém jazyce, v obchodě a ve výzkumu.

O nás

Se svým mezinárodním profesionálním týmem, German Business School zajišťuje udržitelné, strategické odborného vzdělávání vedoucích pracovníků pro budoucí manažery. Naším posláním je rozvíjet, podporovat a posilovat své znalosti a dovednosti potřebné pro práci v mezinárodním podnikatelském prostředí. V německém Business School, můžete získat Executive MBA (Master of Business Administration) míra, obdrží podnik nebo technické osvědčení s našimi přizpůsobených vzdělávacích programů, a zlepšit své němčině a angličtině.

GBS cíle jsou následující:

  • provádět vynikající výzkum, vývoj kariéry a síťování
  • rozvíjet vůdčí podniky v různých odvětvích národního a mezinárodního obchodu a veřejné služby

GBS stojí za kvalitu poskytovaného vzdělání a je vždy touží zlepšit.

Místa

Tunis

German Business School

Adresa, 1. řádek
UIT CAST, 48 Rue des Minéraux I Charguia 1 I
2035 Tunis, Tunis, Tunisko
Telefonní číslo
(+216) 31 10 11 11