Europe de COM

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Com Europe Management Institute of sdělení Evropské školy Tunisu, se objevuje jako impozantní sítě otevřenou komunikaci s prestižními a silné partnerství.

Komunikační prostředky rostou a diverzifikovat. Komunikace se stane orientován na technologie a inovace: Takto V Evropě KOM Nabízí globální vizi komunikace, žijící otevřené školy, vizionáře, který se neustále obnovuje.

Být kreativní a inovativní znalosti, týmovou práci a znalosti, aby se rozhodnutí jsou dovednosti, které se naučil v otevřeném komunikačním škole i podniků a institucí. Pravidelná výměna s profesí živí pedagogiku trénovat komunikátory zítřka a formulovat své znalosti s těmito praktikami.

Díky silným mezikulturní dovednosti a znalosti o dokonalost, absolventi evropské Com vyvíjet na odpovědných pozicích v Tuniskov Evropa a celosvětově.

Kvalitní životní prostředí

S moderním a příjemném areálu je European University se nachází na předměstí Kartága na břehu jezera Tunis, v nové oblasti činnosti Khair-Eddin nedaleko sidi BouSaid, Salammbo a historických památek Carthage a 15 minut od letiště Tunis Carthage.

Kampus Evropské univerzity v Tunisu zahrnuje učebny vybavené videoprojektorů a interaktivními tabulemi, připojení k internetu prostřednictvím optického vlákna, konferenční místnosti, tradiční knihovny, velké počítačové učebny, kybernetické kavárny, Infirmary a studentské prostory uvnitř i vně budovy.

služby:

  • Kancelářské stáže a mentoring
  • Pomoc Úřad pro zahraniční studenty
  • intranetu studenti
  • Virtuální knihovna
  • Klub studentů a absolventů
  • sportovní partnerské centrum v blízkosti University

komunitní život:
Klub nabízí studentům možnost zapojit se do studentského života a v různých oblastech: doma zahraničních studentů; konferencí; Mezinárodní prostředí; Junior podnikání; Kulturní prohlídka; hudba; fotografování; sport ...

Konference a projekty:
S cílem rozvíjet analytické a vedení školy v Tunis European University pravidelně pořádá konference a akademické semináře. Podnikatelské projekty jsou organizovány v rámci Evropské univerzity v Tunisu a na mezinárodní úrovni ve spolupráci s evropskými školami univerzitních partnerů.

Pedagogiky, která odpovídá potřebám trhu práce

Je v souladu s trhem práce a vytvořit synergii mezi studenty a firmy jsou první mise COM Evropy umožnit našim studentům, jak komunikovat, přizpůsobovat, předvídání a posuzování hospodářských a sociálních změn.

Zapojení odborníků v našich osnov

V průběhu svého vzdělávání, a to prostřednictvím seminářů, konzultací a workshopů, naši studenti poznat profesionálů s vysokým kalibru, výměna s nimi konfrontovat své teoretické znalosti odborné praxe.

Tito odborníci přizvaní na naší škole se jim formovat během své stáže a náboru na konci svého výcviku.

V tomto duchu se naši studenti stavět v průběhu let odborné přípravy, profesní identity v souladu s potřebami trhu práce.

Mobilita studentů v zahraničí a partnerství

Partnerství s významnými evropskými školami, aby naši studenti strávit semestr nebo rok v zahraničí na prestižní univerzitě nebo renomované firmy. To jim umožní mít multikulturní představu o jejich speciální oblasti, otevření se světu tím, že seznámení se s jinou kulturou a těší mezinárodní validace.

multikulturní

Evropský kontext COM Europe již umožňuje našim studentům pracovat v mezinárodním prostředí prostřednictvím: - vzdělávacích programů vytvořených ve spolupráci s našimi partnery v zahraničí.

  • vzdělávací programy, které splňují normy a standardy hlavních evropských škol.

Každý rok se European University of Tunis vítá studenty z různých zemí, což umožňuje studentům vyvíjet jako v multikulturním kontextu.

Mezinárodní akreditační a double degree

V zájmu zajištění mezinárodní uznávání diplomů Com Evropě jsou schváleny Ministerstvem vysokého školství a vědeckého výzkumu v Tunisku, ale také akreditované Evropskou akreditační rady vysokých škol škol (EABHES) ,

Evropská akreditační rada vysokého školství školy (EABHES) je akreditační orgán, který umožňuje provádění evropských doporučení týkající se vysokého školství vyplývající z Boloňské deklarace ze dne 19. června 1999, a splňuje předpisy a postupy definovaný sonconseil rady

Místa

Tunis

Adresa, 1. řádek
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III.

2015 Tunis, Tunis, Tunisko