Webster University Thailand Campus

Úvod

Read the Official Description

Americká univerzita, kde je svět je Váš Campus

S jeho domovském areálu v St. Louis, Missouri, USA, Webster University (www.webster.edu) obsahuje akční orientovaný globální sítě fakulty, zaměstnanců, studentů a absolventů, kteří falšovat silné vazby se navzájem a s jejich komunitách po celém zeměkoule.

Společnost byla založena v roce 1915, Webster je soukromá nezisková univerzita s téměř 20.000 studentů studujících v areálu místech v Severní Americe, Evropě, Asii a Africe a v robustním prostředí pro vzdělávání online. Univerzita se zavazuje poskytovat vysoce kvalitní studijní zkušenosti, které transformují studenty pro globální občanství a individuální dokonalosti.

Malé třídy a osobní pozornost, jsou charakteristickým znakem zkušeností Webster University - na místech po celém světě, nebo on-line. Globální lokality Webstera jsou stejně výrazný jako v regionech, kterým slouží, a jak různorodý jako svět Webster sám.

Vydělat americký titul v srdci jihovýchodní Asie

Asie roste a dostanete být v centru, když budete studovat v Thajsku. Webster University v Thajsku je přítomen na dvou místech je Cha-Am / Hua Hin kampus a Bangkok Akademické centrum (www.webster.ac.th). Cha-Am / Hua Hin areál se nachází asi 185 kilometrů jižně od Bangkoku, kde jsou nabízeny programy vysokoškoláka, zatímco absolvent a vyberte programy vysokoškoláka jsou nabízeny v Bangkoku akademické centrum.

V současné době jsou v blízkosti, kteří studují na obou místech v Thajsku 500 studentů.

Hlavní důvody pro výběr Webster Thajsko

Jedinou Americká univerzita v Thajsku akreditován jak v USA a Thajsku Studium v ​​zahraničí programy Websterovy pozici ve vrcholu 2 procenta z 1600 dotázaných vysokých škol a univerzit v "Ameriky nejlepší vysokých škol" v roce 2015 vydání US News & World Report Studenti, schopnost a zaměstnanci mají mimořádnou možnosti spojit se s lidmi z celého světa Distinguished fakulta poskytuje rovnováhu globální vzdělanosti a odborné praxe přinést prvotřídní, real-svět znalosti svých třídách Naše malé, vysoce interaktivní kurzy podpoří inovaci, spolupráci a sebevyjádření Programy, které odrážejí globální akademické kvality a jsou záměrně strukturované pomoci studentům uspět ve svém životě a ve své kariéře Více než 176.000 absolventi tvoří elitní globální síť realizovaných a připojených obyvatel, vybavených s cílem rozvíjet svou aktuální kariéru, začít novou kariéru, nebo rozšířit své podnikání na nové trhy Učení prostředí, které obsáhne smysl pro různorodost a začlenění na základě rasy, barvy pleti, vyznání, národnosti, etnického původu, pohlaví, genderové identitě, sexuální orientace, věku, socioekonomický status, zdravotního postižení, náboženského vyznání nebo vojenského stavu

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MA » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium Kombinované 15 - 23 měsíců January 2018 Thajsko Bangkok + 1 více

Fast Track svou kariéru s americkým akreditovaným MBA v srdci jihovýchodní Asie. [+]

Webster je Master of Business Administration programy jsou k dispozici v denní a večerní formátech, a může být dokončena do 15 měsíců nebo déle, v závislosti na zvoleném důraz.

Žadatelé s bakalářský titul v nepodnikatelské související s hlavním mohou také požádat o MBA programu, s výhradou předpoklad požadavek kurzu.

Bez ohledu na to, jak se navštěvovat třídy, s MBA z Webster University, budete vybaveny tak, aby pomohla řešit širokou škálu obchodních problémů přímo z brány. Pro ty, kteří chtějí více specializované stupňů plán, nabízíme 4 konkrétní oblasti důrazu pro MBA.

Důraz v marketingu Důraz v oblasti financí Důraz v oblasti informačních technologií Důraz na řízení lidských zdrojů Fast Track svou kariéru ... [-]

Videos

Webster University Thailand

Contact

Webster University Thailand

Adresa, 1. řádek Webster University Thailand 1 Empire Tower, 4th Floor (Em Space Zone), South Sathorn Rd., Yannawa, Sathorn Bangkok 10120 Thailand
10120 Bangkok, Thajsko
Website http://www.webster.ac.th/
Telefonní číslo +66 32 456 162

Adresa, 1. řádek Webster University Thailand 143 Moo 5, Tambon Sampraya, Cha-Am
76120 Hua Hin / Cha-am, Thajsko