Thammasat Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Thammasat Business School se nachází v srdci bangkokské metropole, známé jako "město andělů". Bangkok je obchodním a investičním centrem v jihovýchodní Asii. Město nabízí perfektní směs thajské tradice, kultury a moderního životního stylu ve věku techniky. Návštěvníci z celého světa jsou přitahováni k pestrému způsobu života obyvatel Bangkoku spolu s historickým dědictvím města. Navíc sítě znalostí z celého světa jsou propojeny prostřednictvím sofistikovaných informačních sítí v tomto centru thajského vysokoškolského vzdělávání. Lidé ze všech oblastí života přijíždějí do Bangkoku, aby prozkoumali a naučili se něco nového.

Původním účelem Fakulty obchodu a účetnictví bylo nabídnout vysokoškolské programy v různých funkčních oblastech podnikání v thajštině. Jednou z jeho dědictví je skutečnost, že univerzita Thammasat je veřejná vysoká škola, ve které je správní struktura, politika, postupy a rozpočtování spíše jako státní služba než mezinárodní vysokoškolská instituce 21. století.

Učení v energetické atmosféře

Thammasat Business School nabízí akademické programy v kampusech Tha Prachan a Rangsit. Tyto programy jsou prováděny v atmosféře, která stimuluje aktivní učení. V areálu Tha Prachan jsou studenti blízko k podnikatelskému sektoru, protože tento areál se nachází v srdci Bangkoku. Je obklopen malými a velkými podniky. Rangsit areál se nachází v severním předměstí Bangkoku. Areál je dobře napojen na centrální Bangkok s pohodlnou dopravou. Rangsit areál je rozsáhlý komplex obklopený přírodou. Uvnitř areálu jsou koleje, sportovní centra a různá akademická zařízení, která jsou také umístěna v blízkosti Asijského technologického institutu (AIT) a Thajského vědeckého parku. Společně tyto tři organizace vytvořily vysoce kvalitní vzdělávací klastru s vynikající vzdělávací atmosférou.

VIDĚNÍ

"Vedoucí inovačního vzdělávání v oblasti podnikání a účetnictví"

MISE

Rozvíjet kompetence řízení a Thammasat Spirit pro vedoucí pracovníky, manažery a podnikatele.

HODNOTY

Univerzita Thammasat začala jako Lidová univerzita se silným odhodláním k demokracii. Toto jsou starší akcie společnosti Thammasat Business School (TBS). Škola kladla důraz na dobrou správu, sociální odpovědnost a etické chování. TBS se zavázala k inovativním programům, které jsou přidané, udržitelné a mají pozitivní obchodní a sociální dopady. Absolventi TBS jsou uznáváni za svou nezávislost, kreativitu a odpovědnost za zodpovědný management.

EFMD EQUIS A AACSB AKREDITOVANÝ

EQUIS hledá rovnováhu mezi vysokou akademickou kvalitou a odbornou relevancí, kterou poskytuje úzká interakce s firemním světem. Silné rozhraní se světem podnikání je proto stejně jako požadavek silného výzkumného potenciálu. EQUIS přikládá zvláštní důležitost vytvoření efektivního učebního prostředí, které podporuje rozvoj manažerských a podnikatelských dovedností studentů a podporuje jejich smysl globální odpovědnosti. Rovněž hledá inovace ve všech ohledech, včetně návrhu programu a pedagogiky.
Instituce, které jsou akreditovány programem EQUIS, musí prokázat nejen vysokou obecnou kvalitu ve všech dimenzích své činnosti, ale také vysoký stupeň internacionalizace. Vzhledem k tomu, že společnosti nabízející po celém světě, kde si studenti volí vzdělání mimo své domovské země a školy vytvářejí aliance přes hranice a kontinenty, je rychle rostoucí potřeba, aby byli schopni identifikovat instituce v jiných zemích, které poskytují vysoce kvalitní vzdělávání v mezinárodním managementu.

AACSB International - Asociace pro pokročilé kolejové školy podnikání (AACSB) spojuje pedagogy, studenty a podnikání za účelem dosažení společného cíle: vytvořit novou generaci velkých vůdců.

Synonymum s nejvyššími standardy excelence od roku 1916 poskytuje společnost AACSB záruku kvality, zpravodajství v oblasti podnikatelského vzdělávání a služeb profesionálního rozvoje více než 1600 členských organizací a více než 800 akreditovaných obchodních škol po celém světě.

Když se vzdělávací, profesní a obchodní organizace stanou členy AACSB Business Education Aliance, jsou součástí hnutí spojeného s cílem zlepšit kvalitu podnikatelského vzdělávání na celém světě. AACSB spojuje, sdílí a inspirovává inovace a kvalitu v celé členské síti, stejně jako v podnikové komunitě. Společná síla organizace je založena na rozmanitých perspektivách, globálním myšlení a odhodlání dělat rozdíl.

Místa

Bangkok

Tha Prachan Campus

Adresa, 1. řádek
Thammasat Business School, THAMMASAT UNIVERSITY
2 Prachan Road, Pranakorn

10200 Bangkok, Thajsko

Rangsit

Rangsit Campus

Adresa, 1. řádek
Thammasat Business School THAMMASAT UNIVERSITY (Rangsit Campus)
99 Moo 18 Paholyothin Road, Klong Luang

12121 Rangsit, Pathum Thani, Thajsko

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited