Asian Institute of Technology School of Environment, Resources and Development (SERD)

Úvod

Read the Official Description

Škola zdrojů životního prostředí, a rozvoj (SERD) založena v roce 1993 sloučením oddílů zemědělská a potravinářská inženýrství, inženýrství životního prostředí, lidských sídel a energetických technologií, se nyní skládá z deseti oborů - Zemědělské systémy a inženýrství, akvakulturu a vodní Resources Management, potravinářského inženýrství a Bioprocess technologie, energetika, environmentální inženýrství a management, papíru a celulózy technologií, Gender a rozvoj studia, Natural Resources Management, Regionální a rozvoj venkova plánování a Urban Environmental Management. MISSION AIT 's posláním je "vyvinout vysoce kvalifikované a angažované odborníky, kteří budou hrát vedoucí úlohu v udržitelném rozvoji regionu a její integrace do globální ekonomiky ".AIT bude sloužit lidské potřeby rozvoje lidských zdrojů v rozvojových zemích v Asii s přihlédnutím k jejich konkrétní rozvojové priority, otázky rovnosti žen a sociálních hodnot. SERD činnosti a funkce budou v tomto rámci, jako většina jejích absolventů vrátit a podílet se na rozvojových cílů svých zemí. Ti, kteří sledují své doktorské tituly zvýšit své profesní dovednosti a kvalifikace. VISION SERD reaguje na regionální potřeby mobilizací a posílením kapacit pro sociálně, ekonomicky a ekologicky zdravý vývoj v partnerství s veřejným a soukromým sektorem. Škola 's interdisciplinární přístup integruje technologické, přírodní a společenské vědy. Škola bude pokračovat ve své vedoucí roli v nabídce pro vynikající akademické programy týkající se regionálních potřeb a reagovat na studenty zájmů. Výzkum se soustředí směrem hlavních oblastí a mají být prováděny hlavní týmy. dosah bude obec-service-oriented. bude třeba konsolidovat a finančně životaschopné. V Školní aktivity, včetně studentů, zaměstnanců, schopnost a osnov, bude předmětem hodnocení kvality.

Vidět MBA » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA V Obchodu S Energiemi

Campus forma Denní studium 22 měsíců June 2018 Thajsko Pathumthani

Hlavním cílem programu je poskytnout studentům hluboké vystavení moderním manažerským přístupům, nástrojům a dovednostem potřebným pro řešení problémů ... [+]

MBA v oboru energetiky

Je zapotřebí nového plemene vysoce kvalifikovaných specializovaných odborníků, kteří jsou schopni účinně řídit energetické společnosti ve stále více globalizovaném podnikatelském prostředí. MBA v oblasti energetiky je navržena tak, aby vytvořila takový lidský kapitál. Hlavním cílem programu je poskytnout studentům hluboké vystavení moderním manažerským přístupům, nástrojům a dovednostem potřebným k tomu, aby čelili výzvám měnícím se paradigmům energetických obchodů a energetickým trhům.

Zamýšlené cíle učení

Po úspěšném dokončení programu se předpokládá, že kandidáti budou schopni:... [-]