Asian University Thailand

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1993, asijská univerzita je první plně mezinárodní univerzita v Thajsku. Univerzita se nachází v provincii Chon Buri přibližně 150 km od Bangkoku a krátký 25-30 minut jízdy autem od pláže střediska Jomtien a Pattaya. &nbsp Malé třídy zase mírné absolventy škol do mimořádně absolventů. Jak se říká, "v malé třídy, kterou nelze ani pochopit, ". &nbsp Ve třídách s intenzivní interakce učitel-žák a inovativních vzdělávacích přístupů, jako je aktivní učení, peer-to-peer výuky a minimálně invazivní vzdělávání jsou pravidla, spíše než výjimkou. Tyto kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce. Všichni přednášející byli vzděláváni na západních univerzitách, asi 75 procent jsou rodilí mluvčí angličtiny.Za jejich akademické kvalifikace, všichni lektoři čerpají z rozsáhlé praktické zkušenosti. &nbsp Univerzita má všechny moderní vybavení školy, včetně kolejích pro muže a pro ženy, studenty a moderní sportovní komplex zahrnující fitness centrum, čtyři klimatizované squashové kurty, čtyři badmintonové kurty, dva basketbalové hřiště a v plné velikosti fotbalové hřiště .

Vidět MBA » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíců June 2018 Thajsko Chonburi Bangkok + 2 více

Tento program je navržen jako široký základní MBA titul. Učební plán se skládá ze 12 absolventů a jednoho projektu. [+]

Magistr obchodní administrativy - MBA

Nejvíce jedinečný aspekt obchodních programů na asijské univerzitě je požadavek na pracovní zkušenosti. Každé léto budou mít všichni studenti možnost získat praktické zkušenosti v reálném světě prostřednictvím série tříměsíčních stáží. Všichni studenti MBA na plný úvazek jsou povinni absolvovat stáže.

V minulosti se řada uznávaných organizací účastnila programů stáže v asijské univerzitě. Studenti Asijské univerzity měli příležitost pracovat v Capital Nomura (Thajsko), General Motors (Thajsko), Hongkongu a Shanghai Banking Corporation (Thajsko), Jardine Fleming Thanakom Securities, Lowe Lintas a Partners, Procter & Gamble , Thajská burza cenných papírů, Thajská burza cenných papírů, Tesco Lotus, společnost Thai Airways International, společnost TMB Asset Management a Komunikace s celkovým přístupem (DTAC). Tyto příležitosti dávají studentům vynikající vzdělávací zkušenost v praktických a funkčních aspektech práce v reálné obchodní organizaci.... [-]