Přečtěte si oficiální popis

Asijský institut technologie (AIT) je přední mezinárodní institut vysokoškolského vzdělávání v Thajsku podporující technologické změny a udržitelný rozvoj v asijsko-tichomořském regionu prostřednictvím vysokoškolského vzdělávání, výzkumu a dosahu. Se sídlem v Bangkoku v roce 1959, AIT jako univerzita stala předním regionálním postgraduální institucí a aktivně spolupracuje s partnery ve veřejném i soukromém sektoru v celém regionu a s některými z nejlepších univerzit na světě.

Uznávána pro své mezinárodní a multikulturní étos, Ústav funguje jako samonosná mezinárodního společenství v jeho areálu se nachází 40 km (25 mil) severně od Bangkoku v Thajsku.

AIT mise:

"Vyvinout vysoce kvalifikované a angažované odborníky, kteří hrají hlavní role v oblasti udržitelného rozvoje regionu a jeho integrace do globální ekonomiky."

NĚKOLIK Základní fakta a čísla

- 1700+ studentů z více než 60 zemí / území
- 19800+ absolventi z 90+ zemí / území
- 29000+ Krátkodobí stážisté ze 70 zemí / území
- 75 mezinárodně přijatých fakult z 20 a více zemí
- 101 pomocná / návštěvní fakulta
- 500 výzkumných a podpůrných pracovníků z 30 a více zemí
- Přibližně 450 sponzorovaných výzkumných projektů v hodnotě 1,6 miliardy thajských bahtů (THB)
- 300+ partnery
- 33 Člen správní rady z 19 zemí
- 3 školy
- 1000 nabízených kurzů
- 24 výzkumných a informačních center
- Provozní obrat: 1,2 miliardy ThaiBaht (THB)

Nabídky AIT
- magisterské studium: MBA, MEng, MSc
- magisterské studijní programy
- Doktorské tituly: DEng, DTechSc, PhD
- Diplomové a certifikační programy
- intenzivní anglický jazyk a akademický překlenovací program
- Kurzy dalšího vzdělávání pro praktikanty

AIT School of Management (SOM) byla založena v říjnu 1987, aby uspokojila rostoucí potřeby v Asii pro vzdělávání absolventů. V souladu s posláním AIT, SOM cílem je, aby se rozdíl v kvalitě manažerského vzdělávání a praxe v asijsko-tichomořském regionu vedoucí k udržitelnému rozvoji, technologickému vedení, podnikatelského ducha, vytváření bohatství a hrdosti. SOM věří ve vývoji firemních lídrů nejen pro současnost, ale i pro budoucnost, aby mohla čelit výzvám, které přináší dramatické sociálních, ekonomických, politických a technologických změn v Asii. Programy na SOM nabízejí jedinečnou konkurenční výhodu pro manažery a budoucí lídry v regionu.

Naším posláním je rozvíjet sociálně odpovědné a vizionářské vůdce, kteří mohou nasměrovat udržitelný růst obchodní pro prosperitu Asii i mimo ni.

Naší vizí je stát se předním tvůrcem a šiřitelem asijské Řízení znalostí, postupů a hodnot.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Asian Institute of Technology - School of Management

Osnovy MBA je komplexní program, jehož cílem poskytnout koncepční, analytické a osobní dovednosti, aby pomohla připravit účastníky, aby bylo efektivní manažeři v mezináro ... [+]

Přehled

AIT School of Management nabízí špičkové MBA v Thajsku. Kurikulum MBA je komplexní program určený k poskytnutí koncepčních, analytických a osobních dovedností, které pomáhají účastníkům připravit se, aby byli efektivními manažery v mezinárodním podnikatelském prostředí. Je interdisciplinární, kombinuje prvky z inženýrství, ekonomie, sociální psychologie a manažerských oborů.

Náš program MBA podporuje participativní učení a využívá celou řadu interaktivních učebních metodologií, aby se studenti mohli naučit nejnovější manažerské koncepty, techniky a nástroje a co je ještě důležitější, rozvíjet dovednosti a postoje poslechu a porozumění ostatním, holistické myšlení, rozhodování, komunikace a vyjednávání.... [-]

Thajsko Rangsit
Leden 2020
Denní studium
22 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině