Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Shih Chien University College of Management"College of Management for Business". USC je stále více uznáván jako jeden z průkopníků škol v Tchaj-wan s anglickým Učil program (ETP). Nabízíme International Business v pregraduální a postgraduální stupňů na vynikajícím mezinárodním standardem pro vývoj a učení, které jsou vysoce relevantní pro vaše budoucí profesní potřeby. Pokud hledáte pro náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti, je to pravé místo pro vás.

USC College of Management poskytuje Anglicky učil program (ETP) v mezinárodní obchod že je akademicky přísné a prakticky relevantní. Naše škola úzké vazby s národními a mezinárodními podniky všech velikostí a napříč všemi odvětvími.

Na College of Management, USC studenti jsou vedeni a školeni, aby podnikatelské a inovativní, poskytování příležitostí, aby upoutali reálných obchodních problémů jak v našich programech a ve svých odborných školicích umístění. Shih Chien University se nachází ve městě Taipei, v němž nejdynamičtější regionální ekonomiky, jsme ve velké míře využívají řečníků ze strany podniků a průmyslu. výběrem USC College of Management můžete si být jisti, že budete absolvovat s kvalifikacemi potřebnými pro otevření dveří do vzrušující a obohacující kariéry.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Shih Chien University

USC College of Business nabídl úspěšný anglicky učil program (ETP) v mezinárodním obchodě od roku 2009. Jako inovativní škole jsme hrdi na tváří v tvář výuce s on-line te ... [+]

USC College of Business nabídl úspěšný anglicky učil program (ETP) v mezinárodním obchodě od roku 2009. Jako inovativní škole jsme hrdi na tváří v tvář výuce s on-line technologií zajistit naši studenti zůstávají v čele průkopnického podnikatelského vzdělávání. Naše znalosti založené na přednášky a setkání dovednosti budou nejen vás naučí příslušné obchodní znalosti, ale vybaví vám s širšími dovednostmi potřebnými pro své akademické studie a další kariéru.

Rok 1: Mezinárodní vědecké konferenci

Povinné moduly:

Mezinárodní marketingové řízení mezinárodní obchod Aplikovaná statistika Mezinárodní finanční management Business Research Metoda Manažerská ekonomika ... [-]
Tchaj-wan Taipei
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině