Providence University

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited
a_01

Jak je předepsáno školní motto, Virtus cum Scientia a ctnost s vědomím, Providence University cení všeobecné vzdělání, jakož i odbornou přípravu, neboť se sídlem v roce 1956.

V souladu s Vysokou školou cílů "celostní formace a profesionální poradenství", snažíme se vychovávat naši studenti si uvědomit hodnotu života s Pravdy, dobrota, krása, a etika; rozšířit globální vizi a schopnost komunikace; podporovat touhu znalostí hledání a řešení problémů; a že mají odborné znalosti při správném používání technologií. Tyto klíčové kompetence nad ilustrované definovat zaměstnatelnost studentů před dokončením studia a jsou integrovány do všech nabízených kurzů.

Jinými slovy, Providence University důsledně usiluje o posílení schopnosti žáků se zaměřením na dlouhodobý rozvoj kariéry ve specializovaných oborech, které mohou být také převedena do různých odborných oblastech. V posledních letech praxe servisního učení se stala základní hodnotou univerzity na podporu školního areálu kulturu, s důrazem na výuku, výzkum, lidstvo, morálky a služeb.

a_17

Poslání

Providence University v Tchaj-wanu je instituce Katolické církve. Pod vedením poselství evangelia lásky, milosrdenství a spravedlnosti, Providence University se zavázala k výchově každého studenta jako celého člověka. Snaží se jim pomáhat v rozvoji celoživotního hodnot, výzkumu a schopnosti kritického myšlení, takže mohou ovlivnit pozitivní změny ve společnosti.

Providence University jako Katolické univerzitě má křesťanskou inspiraci a sleduje následující cíle:

  1. Odraz znalostí ve světle víry
  2. Věrnost křesťanské poselství, jak je uvedeno v katolické tradici
  3. Institucionální závazek ke službě lidu
a_10
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

MBA Globální

Campus forma Denní studium September 2018 Tchaj-wan Nantun District

Internacionalizace je nyní celosvětovým trendem. Chcete-li rozšířit celkový přehled a zkušenosti studentů, tento program kombinuje související kurzy kvalitativní řízení připravit studenty, aby splňovaly požadavky na konkurenčním globálním podnikatelském prostředí. [+]

Internacionalizace je nyní celosvětovým trendem. Chcete-li rozšířit celkový přehled a zkušenosti studentů, tento program kombinuje související kurzy kvalitativní řízení připravit studenty, aby splňovaly požadavky na konkurenčním globálním podnikatelském prostředí.

Kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce, který nabízí zahraničním studentům stejně jako místní studenti příležitost pustit společně a poskytnout jim akademické a socio-kulturního prostředí prozkoumat složitost mezinárodního obchodu.

Osnovy

Povinné předměty

Kurs Kredity Výzkum Metoda 3 Global Business Ethics 3 Strategické řízení 3 Řízení lidských zdrojů 3 Mezinárodní marketing 3 Advanced Financial Management 3 Volitelné předměty Kurs Kredity International Business Management 3 Organizační chování a řízení 3 Marketingový výzkum 3 Network Marketing 3 Spotřebitelské chování 3 Cross-Cultural řízení 3 Projektové řízení 3 Provozní management 3 Management cestovního ruchu 3 Elektronický obchod Provozní management 3 Čínský jazyk learningové kurzy 3 Vstupné Aplikace je otevřen po celý rok! Pád semestr začíná v polovině září. Jarní semestr začíná v polovině února. Poznámka: Jarní semestr je určen pouze pro GIP MBA a bakalářské tituly v cestovním ruchu a Cosmetic Science. [-]